Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

  • 64 073
  • 748
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 27 467
Включвам се с отзив за закупените тигани за палачинки 28 см от Т- Маркет- страхотни са! Heart Абсолютно незалепващи, стават разкошни омлети и палачинки. Дъното не е от тънките. А цената- 10 лв е просто смешна за такъв тиган Grinning
Скрит текст:
Омлет с гауда:

# 151
  • Мнения: 2 820
Каква марка са тези тигани?

# 152
  • Мнения: 27 467
Каква марка са тези тигани?
Let's cook- някаква тяхна марка мисля, че са, но имам разни кухненски джаджи на марката и съм доволна.

# 153
  • Мнения: 2 820
Каква марка са тези тигани?
Let's cook- някаква тяхна марка мисля, че са, но имам разни кухненски джаджи на марката и съм доволна.
Благодаря, ще ги погледна.

# 154
  • Мнения: 3 361
В София обиколих 3-4 магазина, никъде нямаше тигани за палачинки.

# 155
  • Мнения: 27 467
Ами, по брошура трябва да са от днес (Пловдив) Joy А аз го купих миналата седмица в сряда! Не знам защо така им вървят брошурите....Да не би за София брошурата да е различна? Thinking Все пак, би трябвало да пускат горе-долу еднакви артикули, едва ли са коренно различни за различните градове...

# 156
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Преди малко в Т маркет на Детски свят в Пловдив тигани нямаше,специално гледах.

# 157
  • Мнения: 3 361
Аз вчера купих, явно са ги заредили и в София. Бяха завряни да не казвам къде, на най-долния ред, бутнати на вътре, изобщо не се виждаха.

# 158
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Здравейте , в Метро може ли да се плаща с купони 🤔

# 159
  • Мнения: 27 467
Днес бях в друг Т-маркет в Пловдив- там от тиганите не видях. Но пък видях хубави малки кутии за храна и взех.
Вчера пак имаше изпълнения на касата, маркиране, сторниране, грешни цени, объркана сметка...направо не ми се разправя, станах разногледа да си разчета касовата бележка...Не знам защо се излъгах да купувам повече артикули като се бях зарекла макс по няколко на пазаруване да са от този магазин Close

# 160
  • София
  • Мнения: 16 015

Вчера пак имаше изпълнения на касата, маркиране, сторниране, грешни цени, объркана сметка...направо не ми се разправя, станах разногледа да си разчета касовата бележка...Не знам защо се излъгах да купувам повече артикули като се бях зарекла макс по няколко на пазаруване да са от този магазин Close

Аз пък не мога да те разбера - хем основателно недоволна от тях, хем ги посещаваш редовно.
Точно при първата неразбория бих ги забравила завинаги. Това в София са най-мръсните магазини, а персонала е избиран с конкурс по малоумие. Имаме Т маркет на 500 м, но ходя до Лидл на 3 -4 спирки с ГТ. Поне стоките са по-читави.

# 161
  • Мнения: 27 467
Купувам определени неща от магазина или по няколко продукта. Мисля, че съм казвала и друг път, по път ми е и ми е удобно. Седмичните хитове поглеждам... Замразения спанак...Не всеки път когато ми потрябват 1-2 неща имам възможност да отида до Лидъл или Кауфланд и т. н. На първо място е моето удобство, та правя компромис в подобни случаи. Но само защото буквално оттам минавам. Принципно пазарувам от други магазини основните неща.

# 162
  • Мнения: 985
Здравейте , в Метро може ли да се плаща с купони 🤔

Може.

# 163
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Здравейте Simple Smile

Тиганът за палачинки от Т-маркет става ли за индукционни котлони?

# 164
  • Мнения: 27 467
Да, става:


Общи условия

Активация на акаунт