Справяне със задушна миризма вкъщи

  • 2 828
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Аз скоро се обзаведох с една Ровента xtrem power cyclonic. Много съм доволна, чистенето с нея е леко, да не кажа приятно. Така завихря прахта вътре, че като почиствам контейнерчето всичкият боклук е много добре оформен в топка и не прави допълнителни поражения.

# 31
  • Мнения: 3 269
Моята е вертилална прахосмукачка Бош, толкова удобна и често по два пъти на ден прахусмуча с нея.

# 32
  • Мнения: 11 611
Това не е темата за прахосмукачките!

# 33
  • Мнения: 5 065
Откакто имам сушилня и прахосмукачка робот, прах вкъщи почти няма, а живеем в голям град. За сметка на това аромати всякакви  в банята от
 канализация и вентилация. Стана ми интересно за тези есенции за сапуни- къде ги продават?

# 34
  • Мнения: 4 808
Виждала съм по магазини за препарати и квартални железарии, които продават и битова химия.

# 35
  • Мнения: 1 104
Ние нямаме сушилня и есен-зима, че и пролет вече сушим почти само вътре... Като се замисля има логика да има влага в крайна сметка Joy Не го съобразих като настоявах да не се взема пералня със сушилня... Викам си сигурно често се развалят като са 2 в 1, а за отделни нямахме място, ама не се замислих за влагата... Disappointed Relieved

# 36
  • Мнения: 11 611
Ясно. Значи няма какво да се чудите от къде идва този мухъл. На първо време, единствено влагоабсорбатор е решението, а ако можете по-натък си направете и външна изолация.

Общи условия

Активация на акаунт