За Leoni-гр.Плевен

  • 4 728
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте.Може ли някой да даде някаква информация относно кабелният завод в Плевен Leoni.Вид заплащане,естество на работа, работна среда.Някой който работи там да сподели.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 6 581
За каква позиция питаш?

# 2
  • Мнения: 163
[video][/video]Ми незнам.В обявите които пускат в джобса са за "Оператор на поточна линия" Какво значи и как се работи.

# 3
  • Мнения: 6 581
В производството заплатите са около 600-700 лв. Въпрос на лично договаряне. За IT, HR, заплащането е различно.

# 4
  • Мнения: 163
[video][/video]Питам за производството.А можеш ли да ми кажеш каква е работата?(нещо повече)

# 5
  • Мнения: 6 581
Не съм запозната с производствения процес и естеството на работа в производството, но определено търсят хора за там.

# 6
  • Мнения: 1
AZ iskam da popitam nqkoi koito raboti Tam v moment Dali nabirat rabotnici  montajnik kabeli raboteh Tam predi nqkolko meseca no prekratih zaradi operaciq Sega se vazstanovih I iskam otnovo da za pochna no neznam Dali nabirat rabotnici
_____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 17:00 от AnMary

# 7
  • Мнения: 19
А какво ще кажете за работното време? Интересува ме има ли позиции (но не счетоводител или човешки ресурси, а нещо свързано с производтсвото), които имат нормално 8 часово работно време и почиват събота и неделя?

# 8
  • Мнения: 2
Работното време в производството е само на смени. В момента първа и втора но тенденцията е да има и нощна.
Поне половината съботи се работи. Случвало се е по 6 съботи една след друга да се работи.
Заплатата е на минималната а тренерите взимат малко повече. Основната час които правят инсталациите са на минимална работна заплата.

# 9
  • Мнения: 19
Не мога да ги разбера тези хора в Леони, уж постоянно търсят хора, пък не се обаждат. Сигурно си  търсят хора, които да им работят за 610 лв? Не ги разбирам хем искат качествени хора, хем да не дават пари. Ами не става така.

Общи условия

Активация на акаунт