Дългото чакане след трансфер - Тема 78

  • 35 803
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 301
Аз приключих този опит отрицателно
Мисля да сменя клиниката

# 346
  • Мнения: 16
Аз приключих този опит отрицателно
Мисля да сменя клиниката
ljubica2 Съжалявам, разочарование всеки път е огромно.... Ти в коя клиника си?
Аз съм в Щерев и ако нямахме там ембриони на съхранение, отдавна да съм ги сменила. Всеки път прегледа ми продължава около 15 секунди, никаква информация за нищо, доцентката преглежда едновременно в 2 кабинета и се появява и изчезва ими е супер напрегнато всеки път. Преди последния ми трансфер ме изплати на изследвания и после само ми подаде една рацепта, на която беше записана час и дата за трансфер и едни лекарства. Оказа се, че имам инжекция в корема, но защо, така и не ми каза никой(трябваше да чета във форуми, за да си обясня нещата, което е абсурдно, особено на фона на хилядите левове, които им плащаме).

# 347
  • Мнения: 301
Аз бях при алкан емин а сега мисля да ходя при александров

# 348
  • Мнения: 48
Reyaa

не съм 100% сигурна . нещо такова ми се върти в главата .
Всяка една пациентка може да заяви преместване на ембриони  от една  до друга клиника.  поразпитай и като не си доволна сменяй.Hospital

# 349
  • Мнения: 301
Reyaa

не съм 100% сигурна . нещо такова ми се върти в главата .
Всяка една пациентка може да заяви преместване на ембриони  от една  до друга клиника.  поразпитай и като не си доволна сменяй.Hospital
Да и аз знам че може

# 350
  • Мнения: 3 125
Здравейте момичета, моят трансфер беше на 04.11. (трети подред). От днес се появи гадната болка ниско долу😩, която беше при предните ми 2 напълно неуспешни трансфера. Вие имате ли болка ниско долу? Имали ли сте такава при предишни, успешни трансфери?
Не искам да те разочаровам,но и аз от три дена съм с ПМС.И предните два пъти бях така и резултата беше -.Аз за себе си знам,но на теб ти пожелавам успех

# 351
  • София
  • Мнения: 10 642
100% ембрионите могат да де местят.

# 352
  • Мнения: 766
Аз съм местила ембриони от една клиника в друга. Единствено се попълнат няколко документа и съответно се заплаща самото транспортиране.

# 353
  • Мнения: 16
Lunatichka92
Винаги има недежда! Дано сме приятно изненадани 😍

Аз съм местила ембриони от една клиника в друга. Единствено се попълнат няколко документа и съответно се заплаща самото транспортиране.
Притеснявам се, дали рискът за ембрионите е голям при преместването. Имаш ли трансфер от преместените?

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 10:46 от AnMary

# 354
  • Мнения: 92
Здравейте, момичета. Моят преглед днес мина, в 4 г.с. И 5 дни съм, видяхме точицата, отговаря на 5 г.с. И 2 дни по размери. На 20ти живот и здраве - тонове.HeartHug

# 355
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Моят преглед днес мина, в 4 г.с. И 5 дни съм, видяхме точицата, отговаря на 5 г.с. И 2 дни по размери. На 20ти живот и здраве - тонове.HeartHug
Чудесно Simple Smile !

# 356
  • Мнения: 301
Здравейте, момичета. Моят преглед днес мина, в 4 г.с. И 5 дни съм, видяхме точицата, отговаря на 5 г.с. И 2 дни по размери. На 20ти живот и здраве - тонове.HeartHug
Честита точица миличка

# 357
  • Мнения: X
Да попитам някое от момичетата с положителни тестове поставя ли си хориомон след теста? Притеснява ме, че го имам по схема, но получавам и зацапване.

# 358
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета. Моят преглед днес мина, в 4 г.с. И 5 дни съм, видяхме точицата, отговаря на 5 г.с. И 2 дни по размери. На 20ти живот и здраве - тонове.HeartHug
Ех че прекрасно Макси!!!Успех ти желая от сърце!!!

# 359
  • Мнения: 311
Здравейте, момичета. Моят преглед днес мина, в 4 г.с. И 5 дни съм, видяхме точицата, отговаря на 5 г.с. И 2 дни по размери. На 20ти живот и здраве - тонове.HeartHug

Честита точица Hug

С теб сме заедно, и аз съм 4г.с.5дни, но ме викат направо на 20.11

Общи условия

Активация на акаунт