Каква марка хладилник да избера

  • 48 326
  • 734
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 041
Така изглеждат дистанционерите на Бош
А така изглежда комбинацията на врата инокс и страни в сив цвят

# 181
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Е и моя Самсунг Но фроуст от новите 2017 г. е също така - отпред  лъскав инокс като металик на колите.
-  А  от двете страни  в сиво матирано едно такова грозно.

 Но има толкова много магнити и отстрани че нищо не се вижда от цвета.

Те и високия клас двукрилни от 3 000 - 3 500 лв. са пак така - отпред лъскав инокс или лъскав черен металик новите модели  2019-2020 г.  и отстрани тъмно матово.

# 182
  • Мнения: 40 838
Инокс И отстрани май не съм виждала при нормалните хладилници, Може да има някакви супер дупер, ама не съм ги гледала.

# 183
  • Мнения: 1 041
Отзиви от еднодневно ползване на Хладилник с фризер LG :
Безшумен, около 3 часа след включване достигна зададените температури. Струва ми се малък и ако трябваше да е единствен хладилник, за нас щеше да е крайно недостатъчен.
Изглежда добра изработка. Покритието на вратата много прилича на инокс и е по-лъскаво от снимките както и от оригиналния инокс на др. хладилник. Отварянето е удобно, но лично за мен не е удобно затварянето  на вратичките. Остават отпечатъци. За мен е по-удобно да е с дръжки, но явно така съм свикнала.
Много бърза доставка от Технополис - на другия ден след поръчката по обед вече беше при мен. И там цената беше най-изгодна.
Има много удобни колелца за местене. Не е тежък. Сравнен с другия ми хладилник - стените на фризера и хладилника на  LG са по-тънки.

# 184
  • Мнения: 544
Честито. Да "иляди" дет се казва, тихичко и безпроблемно. Да не забравите за регистрацията за 5 годишната гаранция.

# 185
  • Мнения: 1 041
Честито.  Да не забравите за регистрацията за 5 годишната гаранция.
Благодаря! Аз го взех точно заради тази гаранция, но още не съм го регистрирала. Дано и не се налага да се ползва.

# 186
  • Мнения: 1 410
Либхер е български
Грундиг  от 7-8 години е турски  -  част от КОЧ Холдинг.
Бош  към днешна дата дават 50% от продукцията си на  КОЧ - да я сглобяват - Но имат и напълно германски.  Най-скъпите!

Вие,ако трябва да избирате...?

Аз съм с този   https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-s-frizer/Hladilnik-s-frizer-SAMSUNG-RB33J3315SA/p/661607
 - от три години и половина / юли 2016 г./  и нямам никакви проблеми - само хвалебствия.
Преди бях  с прехвален  Беко - Ауу - бауу...много били хубави беко....еми пълен боклук е беко!

Много съм доволен от въпросния Самсунг....въпреки плюенето - ама тези правят телевизори и смартфоуни - от хладилници не разбирали Самсунг.....тинтири-минтири!   - еми разбират и то доста добре!

Защо не си доволен от беко, какви са им недостатъците? В момента търся хладилник, че моят вече издава багажа, беше индезит от преди 11г

# 187
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Либхер е български
Грундиг  от 7-8 години е турски  -  част от КОЧ Холдинг.
Бош  към днешна дата дават 50% от продукцията си на  КОЧ - да я сглобяват - Но имат и напълно германски.  Най-скъпите!

Вие,ако трябва да избирате...?

Аз съм с този   https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-s-frizer/Hladilnik-s-frizer-SAMSUNG-RB33J3315SA/p/661607
 - от три години и половина / юли 2016 г./  и нямам никакви проблеми - само хвалебствия.
Преди бях  с прехвален  Беко - Ауу - бауу...много били хубави беко....еми пълен боклук е беко!

Много съм доволен от въпросния Самсунг....въпреки плюенето - ама тези правят телевизори и смартфоуни - от хладилници не разбирали Самсунг.....тинтири-минтири!   - еми разбират и то доста добре!
Защо не си доволен от беко, какви са им недостатъците? В момента търся хладилник, че моят вече издава багажа, беше индезит от преди 11г
[/quoteАми наприменр защото е Беко. Аз съм много доволна от самсунга си! Много хора са в заблуда, че правят само телефони и ТВ и едва ли не само от това разбират.

# 188
  • Мнения: 11 596
Скрит текст:

Либхер е български
Грундиг  от 7-8 години е турски  -  част от КОЧ Холдинг.
Бош  към днешна дата дават 50% от продукцията си на  КОЧ - да я сглобяват - Но имат и напълно германски.  Най-скъпите!

Вие,ако трябва да избирате...?

Аз съм с този   https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-s-frizer/Hladilnik-s-fr … 3J3315SA/p/661607
 - от три години и половина / юли 2016 г./  и нямам никакви проблеми - само хвалебствия.
Преди бях  с прехвален  Беко - Ауу - бауу...много били хубави беко....еми пълен боклук е беко!

Много съм доволен от въпросния Самсунг....въпреки плюенето - ама тези правят телевизори и смартфоуни - от хладилници не разбирали Самсунг.....тинтири-минтири!   - еми разбират и то доста добре!

Защо не си доволен от беко, какви са им недостатъците? В момента търся хладилник, че моят вече издава багажа, беше индезит от преди 11г
Беко са уреди еднодневки - да ги сложиш в жилище с наематели и колкото изкарат-толкова. Хвърляш и следващите. Евтини материали, лоши сглобки, лошо функционират.

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 15:32 от petiaivanov

# 189
  • София
  • Мнения: 11 985
Съдейки по миялната Беко, която експлоатирам зловещо, това не е вярно.
Нямам опит с други уреди Беко.

# 190
  • Мнения: 12
Хора, моля помагайте!
Трябва ни нов хладилник и се зарадвах, че тук има такава тема.
Гледахме цяла седмица със семейството и много се колебаем. Ориентирали сме се към марка Либхер, като ни интересува да има поне 2 чекмеджета за зеленчуци и да е с горна камера. Също така, имаме пространство само 71 см широчина.

Поздрави!

# 191
  • SF
  • Мнения: 21 164
Аз не се сещам за нито един модел на Либхер с чекмеджета в горна камера. Толкова нисък хладилник, според мен ще е с горна камера без нито едно чекмедже, а само с рафт.

# 192
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз не се сещам за нито един модел на Либхер с чекмеджета в горна камера. Толкова нисък хладилник, според мен ще е с горна камера без нито едно чекмедже, а само с рафт.
Тя посочи широчина. Иначе липхерите които съм виждала са с 2 чекмеджета за зеленчуци в хладилната част, но са с долна камера. За марка бих предложила либхер и самсунг.

Някой би ли ме светнал какво е предимството на горна камера, след като хладилната част се ползва доста по-често и когато е отдолу предполага ежедневно клякане?

# 193
  • SF
  • Мнения: 21 164
Моят е с камера, която е долу - с 3 чекмеджета. Във всяко се търкаля по нещо, но реално мога да събера всичко в едно и няма да е претъпкано. Предимството на горната е по-малкият й обем, за сметка на по-голяма хладилна част, което е добре за случай като моя, съответно по-икономична откъм консумация на енергия. Ако ще се ползва предимно за формички за лед и 2 кутии със сладолед, няма нужда от голям фризер.

# 194
  • Мнения: 133
Не е така - за по-големият обем с фризера горе. Самите хладилници са по-малки като пространство вътре, на всеки в описанието си има полезен обем вътре - на фризерна и хладилна част. Ние сме с Либхер за 1400 лв., но не сме доволни. Компресора не е инверторен и е много шумен, а е нивелиран идеално. Иначе ноу фрост е супер. CNBS 4015 e нашият - и наистина никакви пръсти или петна не остават.

Общи условия

Активация на акаунт