Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Каква марка хладилник да избера

• 11 071
  • 339
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка хладилници според вас е най-добра

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 27 ное 2019, 19:35

# 330
  • Niagara Falls, NY
Обаче LG е само с 2 години гаранция. Тези дни ще ида, благодаря Ви много.

# 331
А някой знае ли магазини освен Емаг, които да предлагат качване до вратата на апартамент за хладилниците?
До входна врата на блок или ограда не ми е вариант, 1.60 съм, това чудо ако някак успея да го помръдна ще ме захлюпи вовеки.

# 332
От всички магазини ще качат уреда до апартамента, но някои искат допълнително пари за качването. Мисля, че от Техномаркет качват до апартамента без допълнително заплащане. Но трябва да си проверите.

# 333
  • ВАРНА
Няма такова нещо безплатно качване по етажи...всички се съгласяват като им предложиш пари - поне 10-15 лв. в тея времена са разумни.

# 334
10-15 лв. в някое малко населено място, може би.
В София - 10-15 лв. е с асансьор или на всеки етаж по толкова, без асансьор.
За 10-15 лв. в София няма дори да ти отговорят.

# 335
  • ВАРНА

За 15 лв. от буса до 5 етаж с асаньор се съгласиха при мен - като я вкараха вътре в коридора на апартамента.

Както и да е....сами не виждате какви простотии пишете. 

Първо пишете  че безплатно качвали - после пък че били малко пари 15 лв. - при положение че сте издрънкали че било безплатно?!

# 336

Първо пишете  че безплатно качвали - после пък че били малко пари 15 лв. - при положение че сте издрънкали че било безплатно?!

Мисля, че от Техномаркет качват до апартамента без допълнително заплащане. Но трябва да си проверите.

Сега разбра ли? Несигурна информация, за която казах, че трябва да се провери.
Лично проверено при покупка на хладилник от Техмарт - 15 лв. качване с асансьор, дадох 20 лв., но не си направиха труда да ми върнат ресто. Избрах по-тесния хладилник, за да влезе в асансьора, иначе щеше да ми струва по 10 лв. на етаж качването. За София говоря, уточнявам.

# 337
Ако се гледа съотношение цена/качество най-добре са корейските от това което се предлага у нас.

# 338
Здравейте, предстои ни да купим хладилник за новат ани кухня и сме се спрели на този https://www.bosch-home.bg/productlist/KGN39XL35
Може ли отзиви, ако някой от вас го ползват?

# 339
Хладилникът е обсъждан многократно по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт