Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 866
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 586
Жалко че срещата е само в София, много сме малко от Варна в тази група..

# 481
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Жалко че срещата е само в София, много сме малко от Варна в тази група..
Аз веднага видях една лятна среща във Варна.Simple Smile Както се казва- днес в София, юни и в други градове.Simple Smile

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
А, не сме се разбрали така Hands Point Up Няма да отпадате/ме една по една. Първата среща си е първа!!!
Аз след малко излизам и не знам дори дали ще имам време да се прибера до къщи преди 18 да сменя поне сутрешните дрехи, но и така ще дойда.
Да питам бирарията е по-близо до Съдебната палата или до пл.Македония? На картата ми се вижда горе-долу еднакво разстоянието.
Единственото ми притеснение е, че наборът цял ден ще бъде сам и безпризорен Confounded

Drina, от изброените от теб имена става ясно, че трябва да се знаем. Ще знаеш и Rаdy от срещите Hands V

Относно приноса за невключването на материала от 5 и 6 клас, няма как да не спомена нашата септемрвийска мама Ily и дъщеря ѝ, които смело се изправиха пред ТВ, въпреки че дори целта им беше АК.

Пък снощи чух за момиче, прието в 7-мо, което понастоящем учи 91-во ...

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 07:12 от aniK

# 483
  • София
  • Мнения: 1 535
Ани, по-близо е до пл. Македония. Въпреки че ако мериш от гърба на палатата...знам ли...
По ул. Самуил като слезеш от Алабин към 91 НЕГ е вляво на самите Три уши... Ако това върши работа за ориентир..
Моля болните да се съберат и ако се чувстват ОК да идват. Аз също тъкмо приключих една хремо-кашлица- нищо сериозно, но гласът ми е малко паднал, обаче мисля да съм на линия Simple Smile Но без РоклА, щот не ми е стила, ще ме прощавате. А и днес съм в маратон - мат. състезание, детско парти за имен ден...

# 484
  • София
  • Мнения: 6 182
Добро утро! И "аз" тръгвам на мат. състезание след малко. Преди седмица получих оферта от приятелки да се мъкнем до Лъкатник без мъжове и деца - само ние и есенната природа, но ... геройски я отказАх в името на това да не пристигна потна и мърлява на партито. Сигурна съм, че няма да съжалявам и ще си прекараме чудесно. Надявам се да пристигна първа и да ви посрещам един по един, че да помня по-добре кой кой е. Голямата ми дилема е вино или бира да пия Joy Предпочитам вино, но в "Халбите" има хубава бира и не мога да взема решение все още, а мисля от 2 дена вече.

# 485
  • Мнения: 249
Момичета и аз отпадам за срещата, а толкова я чаках. Случиха се някои форсмажорни ситуации и не съм за веселби. Сигурна съм , че купонът ще е велик! Желая ви чудно изкарване и после да разказвате! Дано не пишете неизвинени😕

# 486
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Добро утро и от мен! Успех на всички, които днес са на състезание! Simple Smile
Аз определено, ще съм на вино, но ще бъда фнимателна, защото отдавна съм спряла с тренировките.Simple Smile

# 487
  • София
  • Мнения: 1 210
Ами и аз съм на математическо състезание с бодрата смяна.
После толкова много неща съм набелязала да правя, че няма да има прибиране, та и аз -със сутрешните дрехи. Явно това ще е дрескода. Joy

# 488
  • София
  • Мнения: 6 094
Абе, хора, к'во ви става? Joy  На съботна кръчма с приятели отивате, час за фризьор не ви трябва. Заредете провизии за домочадието до неделя следобед, грабнете си доброто настроение и сте готови.
Хайде, отивам да тропам тенджерите, че пуберите у дома са като марокански скакалци.

# 489
  • София
  • Мнения: 11 703
Добро утро!
Еййй тази дата 09.11 толкова далеч ми изглеждаше толкова далечна преди няколко седмици.
Реших да погледна все пак къде ще бъде срещата и какво предлага заведението.
С разочарование установих,че няма избор на вина,само на бира.А аз не съм фен на бирата в този сезон.
Както и да е,отивам да гладя роклАта,макар че като съзрях обстановката ще гладя някой чифт панталони/дънки. Party
Успех на състезателите днес!Какво състезание има?

П.п. Спунк точно това мислА да направя.

# 490
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Моите съм ги нагласила сами да се оправят и да си сготвят Simple Smile
Ще мързелувам днес, поне допреди мача.

# 491
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Спунк, трябваше вчера да го кажеш това с фризьора.Joy
Иначе...нормално е. Първа среща си е и всеки иска да се представи в най-добрата си светлина. Simple Smile

# 492
  • София
  • Мнения: 6 094
Ако някой не е светнал с постовете си, чакай го ти да огрее с роклА.

# 493
  • София
  • Мнения: 11 982
3. Няма да се сърдите, но ще прескоча дрескода. Искам да ми е удобно и конфортно, а и не мога да се боря за титлата Мис майка 2005. Но не пречи да съм в журито на такъв конкурс, така че вие се издокарайте!

Тц, журито ще сме другите набори. Иначе ще има кофликт на интереси. Simple Smile

При всички случаи ние ще си цъкаме една на друга и ще си се възхищаваме колко сме прелестни, пък за сервитьорите ще сме сбирщина вещици.

Да, бе! Говори за себе си. Laughing

# 494
  • София
  • Мнения: 2 768
Ако някой не е светнал с постовете си, чакай го ти да огрее с роклА.
Е, нали ще има скрити лимонки, дет не са активни с писания, но ще изгреят и с РоклА и с присъствие. 😜

Общи условия

Активация на акаунт