Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 156
  • 758
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 056
Някой поръчвал ли е детски дрехи или изобщо някакви от Мания.Малкия толкова порасна,че вече нищо не му става.Харсах няколко неща на сайта,но не знам дали отговарят на размерите?Дали ще ми ги донесат до вкъщи (като съответно си платя) или трябва да ходя до офис на куриер(а те май работят само със Спиди,които са ми супер далеч)?
Ели, аз си поръчах, но дрехи на марки, които по принцип нося и съответно номерата си отговаряха. Доста време ги дебнах, че така и не можах да им схвана логиката на цените- както на единия ден е по-ниска, така на другия ден е висока. Със Спиди ми ги донесоха до вкъщи. Ако е с наложен платеж си плащаш доставката, а ако платиш при поръчката ти е безплатна.

# 391
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 274
Днес разглеждах чантите в Мания и Ремикс.
Нямам думи.
Продават чанти втора употреба на цени почти двойно по-високи от цените във Фешън дейс и емаг,където същите чанти са чисто нови.
Срамота.

# 392
  • София
  • Мнения: 5 547
За Ремикса думи нямам, цените са бомбастични! Ама нека си ги купуват, не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

# 393
  • Мнения: 5 056
Аз отдавна го бях писала това. Голяма част от марките ги продават на цени почти като за нова колекция.

# 394
  • Мнения: X
Не, че е по темата, ама във фешън дейс имаше много хубави намаления тия дни. Мъжът ми е рожденник и затова пазарувах, иначе ремикса съм го замразила за по-добри времена.

# 395
  • Мнения: 1 370
От Ремикс последно си взех пуловер на H&M за 6 лв и тениска на Adidas за 9 лв, без следи от употреба и съм доволна в случая, но ми прави впечатление, че продават и дрехи със следи от употреба на цени като нови...

# 396
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 274
В Ремикс чанти Бевърли Хилс струват от 80 до 100лв.
Във Фешън дейс чисто нови същите чанти струват 45-48лв..

# 397
  • София
  • Мнения: 1 161
Аз от манията си поръчах дънки на G Star за 28лв с всички етикети и съм.много доволна , но доста време.ми седяха в любими - докато хвана добрата цена.

# 398
  • Мнения: 1 441
Пандемията ме завари в България, а живея в друга държава. Та се наложи да приема, че да си отида скоро е мираж - и си взех някакви неща да си нося в следващите 2 месеца.
Ето моите находки от Мания. Чакам си ги с нетърпение.

Ежедневна рокля-риза с етикета
Скрит текст:
Кифленска рокля с етикета
Скрит текст:
Секси пролетна жилетка
Скрит текст:

# 399
  • Ямбол
  • Мнения: 1 637
И аз се разписвам с една рокля от Мания.

Скрит текст:

# 400
  • Мнения: 5 056
Ето моите първи покупки от Мания:
Скрит текст:
Всички са с етикет

# 401
  • Мнения: 1 306
iren11, втората рокля е много хубава, каква й беше цената?

# 402
  • Мнения: 5 056
iren11, втората рокля е много хубава, каква й беше цената?
Това е рокля на Nine West. Взех я за 23лв , а по етикет беше 180$ , ако правилно си спомням.

# 403
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
И аз съм доволна от дрехите от Мания за малкия-взех му 2 тениски и 2 дънки,не са чисто нови,но изглеждат като такива.Излязоха ми около 24 лв и имах безплатна доставка,понеже платих с карта.Определено си отговарят на размерите и отново бих пазарувала от сайта им.

# 404
  • София
  • Мнения: 4 708
Добър ден, има ли някой?

Общи условия

Активация на акаунт