Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 138
  • 758
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 144
В Хумана Бургас до утре има 50% на всичко. Мъжо забърса 2 сака, 2 панталона,1 риза, 1 дебело палто, за дребчо 2 шапки и 1 палто за 50 лв.

# 121
  • Мнения: 224
В Мания ще има черен петък, на 28 лв цена за кг.
Днес си взех оттам чисто нови дънки НМ, черни, ластични - просто са супер, чисто нова рокля Зара бейсик, още една на Уан Ту и лачен клъч. Всичко - за 29 лв.
Супер доволна съм.

# 122
  • София
  • Мнения: 4 397
Мога ли да намеря тениски по това време , в ЗЗ няколко пъти ходя и няма  Crossing Arms

# 123
  • Мнения: 2 607
В Мания няма вече тениски и потници, поне от месец-два. Иначе изскачаха по някои интересни, които на  никой не му трябват, освен на мен Simple Smile
От миналата година исках парка, дебела тъмно синя, с качулка и нова. Не намирах, днес докато плащах нещата от зала Б в Мания, мярнах едно и викам чакай да го огледам и онемя. На Vero moda, ново, М размер. Направо ми заспа за 12лв. Много се радвам GrinningHeartHug

# 124
  • Мнения: 35 107
Аз имам една черна от Хумана за есен/ пролет. и една дебела от Мания. Чудесни дрехи и с в тия магазини, просто трябва да се рови ...и да ти е ден Wink

# 125
  • Мнения: 2 607
Аз имам една черна от Хумана за есен/ пролет. и една дебела от Мания. Чудесни дрехи и с в тия магазини, просто трябва да се рови ...и да ти е ден Wink
Даже не вярвах, че е останала. Оглеждах я много, даже касиерката ми Вика какво я гледаш, тя е нова и ти стои супер Simple Smile
Направо джакпот, напоследък в Мания няма нищо особено, все парцаля. Само за детето все намирам по някоя дреболия.

# 126
  • Мнения: 387
Аз в Мания отдавна спрях да влизам,супер скъпи парцаляци.Недоумявам кой се навива да пазарува на 50 лв.килото,но за да си позволят да слагат такива цени явно има кой да им ги купува.

# 127
  • Мнения: 2 607
Аз в Мания отдавна спрях да влизам,супер скъпи парцаляци.Недоумявам кой се навива да пазарува на 50 лв.килото,но за да си позволят да слагат такива цени явно има кой да им ги купува.
Аз съм в Хасково и тук Мания е най-евтино вариант. Има няколко други вериги, май са тукашни, и там цените са или много високи, или фиксирани. Купуват като луди хората, но мен ми е скъпо и само на Манията ходя и ако намеря нещо, намеря. А в деня на зареждане в Мания не ходя, но моя приятелка казва, че грабят яко хората, а лов зоната е 59лв/кг. Всеки луд с номера си Simple Smile
Нямаме други вериги като Хуманна и разни други, които им засичам имената в темата.

# 128
  • Мнения: 348
Ееее, парката на Vero Moda е страхотна находка! В Манията на Красно село никога не си намирам хубави връхни дрехи. Ще чакам ЧП, дано в Ремикс има хубави оферти за палта, да ходя в Мания на ЧП + зареждане в петък=никакъв шанс !

# 129
  • Мнения: 47 963
Аз днес си купих няколко каренца и покривчици. Обичам плетени и бродирани, не мога да плета и бродирам, бабите не дават....и аз си купувам от ву. Там пък явно има хора, дето не ги ценят.

# 130
  • Мнения: 1 145
Аз от Дрехата редовно се снабдявам с покривки, че сме големи прасета и вечно им правим петна (основно от червено вино).

# 131
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Точно щото и моите мъже са малко като прасетата след 2-3 съсипани покривки почнах да слагам мушама.Само за гости се слага покривка или само с подложки за хранене.
Като заговорихме за Дрехата-някой знае ли как си изменят цените в онази,която е над детската борса на Вис Виталис?Новото им зареждане е в четвъртък.

# 132
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
От съботния пазар - боти на Royal republiq
Скрит текст:

Съжалявам за кофти снимката, не успях да направя по-добра
 сутринта. А и се наложи да прецопам през няколко локви 😂

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 08:54 от Майола Бени

# 133
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Разкошни са ботите. Heart
От мен по-официална рокля с подплата и леко изрязан гръб. Празници идват. Blush
 

# 134
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Супер е!

Общи условия

Активация на акаунт