Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 122
  • 758
  •   1
Отговори
# 135
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
Скрит текст:


Утре ще има 50% отстъпка в магазините на Мания за всички дрехи втора употреба.

# 136
  • Мнения: 24 273
В Мания Младост нищо не намерих, пък нека си имат -50% Да ми подаряват, няма какво да взема

# 137
  • София
  • Мнения: 2 401
Утре съм свободна и се чудя дали да ходя до Мания. Предполагам, че има реална опасност да ме прегазят тълпите   Thinking

Последно показаните боти и рокля са чудни  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:


Утре ще има 50% отстъпка в магазините на Мания за всички дрехи втора употреба.

Не, не, аз си взех такова флаерче по-миналата седмица. Ще има -50%, ама само за дрехите с магнитно копче.
Аз поне така разбрах.

# 139
  • Мнения: 35 106
Видях току що в приложението. Цитирам:
"Важи за всички дрехи втора употреба. НЕ важи за артикули с магнитно копче Зона лов за находки"

# 140
  • София
  • Мнения: 971
Мацки, похвалете се, ако сте си купили нещо от черния петък. Аз нищо не харесах. Имам чувството, че бяха извадили най-големите парцали навсякъде. Simple Smile

# 141
  • Мнения: 35 106
Аз само за детето  купих. Всичко общо- 4 лв

# 142
  • Мнения: 317
Аз намазах от Ремикса едни нови ботуши бързоходки на Кристиан Лей и нова, черна чанта избирана по удобство, а не марка. Всичко 27 лв. Очаквам доставката във вторник.

# 143
  • Мнения: 14 583
Взех си жилетка от ЧП Мания.
Цитат
Имам чувството, че бяха извадили най-големите парцали навсякъде.
Отдавна имам това чувство.Имам 3-4 талона с 20% отстъпка от лятото и още не съм ги използвала,а важат до края на годината.Посещавам магазина всяка седмица.

# 144
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз имам талон за 10 лв,при покупка от 30, вече 2 такива изхвърлих, уж щеше дъщеря ми да ги ползва, ама нищо не си хареса.

# 145
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
От Б зала В Мания за 4 лв.

Скрит текст:

Плюс една пухена блуза, синя плетена жилетка и два обикновени черни клина за дребната. Та тях снимки утре, че са вече в пералнята.
Аз не мога да се оплача, много често си намирам готини неща в нашата Мания. Не знам дали е до зареждане, честно казано.

# 146
  • Мнения: 2 604
Според мен няма да има интересни неща, пак парцалки. Мисля го, понеже днес като минах и попитах каква ще е за декември промоцията, и ми
Казаха, че ще има отстъпка 50%+10% от мобилното приложение. Това е добре, но обикновено има ли големи отстъпки, няма нищо хубаво, поне в нашата Мания. Загледах обувките днес, много са зле, ретро модели. Иначе на новите обувки с космическите цени, имало -15%

# 147
  • Мнения: 35 106
При нас едната Мания ще зарежда вече в понеделник. Което е голям минус, според мен. Очаквам да започнат да я зареждат веднъж месечно, като другата. Днес беше ама САМО парцали. Чак ме хвана яд, че съм отишла.

# 148
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Момичета,търся,търся магазин Мания във Варна и с изумление установявам,че няма...така ли е или сайта им нещо лъже?

# 149
  • Мнения: 149
Да, наистина няма, но те няма и как да просъществуват при конкуренцията, която има там (Hypermarket).

Момичета,търся,търся магазин Мания във Варна и с изумление установявам,че няма...така ли е или сайта им нещо лъже?

Общи условия

Активация на акаунт