Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 119
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 182
Здравейте момичета, искам да ви попитам нещо понеже не знам къде да видя, интересувам се, ако има някоя от вас във Варна дали би могла да ми каже Мъпет Маг на центъра на ул. Цар Симеон 1, отстрани Ню Йоркъра кога й беше зареждането ? Не живея отдавна вече там, но искам да отида към Варна и специално в тази втора, обаче съм забравила кога зареждат 😩

# 166
  • Мнения: 114
Миналата събота успях да посетя Мах Мания в Русе, бях се настроила нищо да не купувам но си харесах доста неща. Повечето им работи опърпани и скъсани, губи се много време да им огледаш дефектите! Все пак взех няколко неща - 6.60 лв. с 40% намаление на втори артикул

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 09:14 от titi198

# 167
  • София
  • Мнения: 9 910
В Меркари клоновете аналогични ли са моделите (зареждането) ? Понеже харесах един Тимбърленд (яке) с подплата за 200лв, но нямаше размер (и мисля да ида в друг).
Хареса ми е са нови. Има ли други подожби магазини?

В  стандартния им (на тимбърленд) по колко вървят якетата?

# 168
  • София
  • Мнения: 5 547
Меркари не са секънд  хенд. Нещо се бъркаш, там са нови неща , понякога има и повече от 1 размер.

# 169
  • Мнения: 14 583
Мисля,че в Меркари са по-стари моделите,но пък си е класиката и ако не вечно,то си е по-качествено.Скъпи са Тимбърленд.Понякога като се излъжат правят големи намаление.Мин.год. така беше пролетта конкретно с обувките.
https://timberland.bg/yaketa-1.html

# 170
  • Мнения: 317
Аз си получих пратката от Ремикс. Ботушите са идеални за безснежно време, но чантата както винаги е проблемна. Липсва дългата дръжка и го няма в описанието. Омръзна ми да се разправям с тях за такива нередности и винаги проблема е в чантите.

# 171
  • София
  • Мнения: 9 910
Мисля,че в Меркари са по-стари моделите,но пък си е класиката и ако не вечно,то си е по-качествено.Скъпи са Тимбърленд.Понякога като се излъжат правят големи намаление.Мин.год. така беше пролетта конкретно с обувките.
https://timberland.bg/yaketa-1.html
Казаха, че са зареждали всеки ден. Аз си мислех че и старо продават...и бях веднъж влизал.
Има добри неща, не тривиални, но някои са си скъпички на редовната цена, а до намаление няма да има номер (М) .
Идеи за подобни магазини? В Моловете само в Том тейлър, Тимбърленд и Марлборо Класик/ Камел ми допадат най много.

# 172
  • София
  • Мнения: 2 401
Находките от днес, от Мания
велурена пола Zара
Скрит текст:
сива жилетка
Скрит текст:

# 173
  • Мнения: 4 042
Аз се поувлякох малко в ремикса. Влязох за едно палто, направих за над 500 лв поръчки Joy Няма как да ви разкажа за всичко, просто имах нужда от много неща, защото от 52-54 номер свалих на 40-42 и се оказах направо гола. Една част от дрехите върнах своевременно (каквото не ми хареса или имаше дефект), но сега имам друг проблем. Не мога да се спра! Joy И харесвам все нови и нови и почвам да се чудя какво да правя със старите, които вече не ми харесват толкова, а дори не съм ги носила - само съм скъсала етикетите и съм ги изпрала. Та имам следния въпрос: пращали ли сте с ремикс-баг неща, поръчани от сайта и случвало ли се е да не ги одобрят, въпреки че вече веднъж явно са ги счели за подходящи за предлагане и продажба?

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 20:30 от Бледолилава

# 174
  • София
  • Мнения: 5 547
Доста мами се оплакаха от тази услуга, или си плащал премиум или рискуваш да останеш без пари.
Дори и да си платиш или вземат всичко,или всичко връщат.
Така че си помисли хубаво.

# 175
  • Мнения: 5 001
На мен ми се е случвало, да. Ползвах премиум услуга и си ми ги върнаха. Каква им е логиката, не мога да гадая, може би към онзи момент са имали в излишък от типа артикули или са преценили, че първия път са ми ги продали на недостатъчна печалба. Аз съм от като цяло доволните от услугата, пращала съм многократно и на пръсти се броят пътите, в които съм била разочарована от получената сума. Със сигурност получих повече, отколкото в OLX и беше без излишни разправии за мен като продавач. Въпреки това горещо съветвам да ползваш премиум услуга, като чета недоволните масово са ползвали стандартната.

# 176
  • Мнения: 24 273
В тази тема не се толерира положителното мнение за Ремикс. Затова хората, които са доволни, просто не го споделят!

# 177
  • Мнения: 14 770
Моят съвет е,ако ти се занимава,да ги наснимаш като лотове и да пуснеш в Базар или ОЛХ. На сносни цени ще ги продадеш и ще си направиш място за новите. А другото,което мен ме вълнува е как успя да свалиш килограмите? 😃🤗 Ако искаш на лс ми пиши,да не спамим.

# 178
  • Мнения: 6 146
Чак пък. Аз съм доволна от покупките от Ремикс, е с малки изключения тук-там. Не съм доволна от Баг-а, обаче съм ползвала само стандартната услуга. За мене идеята не е да ми ги върнат, че да им плащам премиум, нали затова ги пращам, очевидно не ми трябват. На който са му ценни и иска да ги продава и да печели, наистина по-добре да си плати.

# 179
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
Аз съм доволна от премиум услугата им. От 30 неща ми върнаха 2. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт