Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 182
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз ходя 4 и 5 седмица,преди това процентните намаления не следя.Имам хубави находки(особено летни рокли) по 4 лв и по-малко.Преди време бях писала,че купих цял костюм на малчо(сако и панталон) за 7 лв.,а също и 5-6 ризки на цени от 1,50 до 3,50,но трябва време за ровене,а напоследък не ми остава.Последно ВУ от магазин си купувах от мания хали на черния петък миналата година,иначе все от ФБ групите.За щастие досега не съм попадала на кофти неща.

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Преди години Хумана вадеха всекидневно нова стока,на определен брой продадени,веднага се зарежда с други бройки...много пъти съм била свидетел точно в тези моменти.Сега незнам как е.

# 287
  • Мнения: 24 329
По обяд вадят нови дрехи, но има огромна разлика в дрехите, според мен, в различните градове. Аз съм влизала в три града в магазини Хумана. Нищо общо

# 288
  • Мнения: 35 110
Днес от Мания на 4.90 общо Wink
Панталон и блуза за мен

За дребчо, като порасне Wink

# 289
  • Мнения: 6 148
Някой знае ли какво стана с магазина зад Фантастико с/у 20 дкц? Да не се премести някъде из уличките или окончателно разтури палатката? Вчера се загледах .. ми, някакъв детски център е сега помещението.

# 290
  • Ямбол
  • Мнения: 1 639
Пола от лятната колекция в Мания

Скрит текст:

# 291
  • София
  • Мнения: 1 433
аз да се оплача от едно сайтче
fashionplanet.bg
не поръчвам за първи път, хубави нещица, но този път греда

обувки обявени като 36 номер със стелка 22,5 се оказват 5-ца, респективно 38-и и стелка 24см
пиша аз на сайта, щото нямаше как да върна в еконт всичко за моя сметка и познайте.....ни вест, ни кост
трайкат си като студент на изпит
сега се чудя да им тресна ли една жалба в КЗПП или направо до РЗИ щом са толкова коректни
можеха поне да се извинят
имайте едно наум ако поръчвате обувки 

# 292
  • Мнения: X
И аз съм поръчвала от тях, но никога не съм връщала. Аз бих се оплакала на КЗС, не е коректно подобно поведение.

# 293
  • Мнения: 14 623
Последните два дни имах път покрай два маг. Мания.Това с летните стоки от 01.02 ми идва много нефелно,въпреки меката зима.Изобщо не са ми интересни къси гащи и роклета.На влизане ми говореха за някакви % уау намаление+още 10%,ще станат 50%,дрън,дрън.Вчера нищо не съм купувала,нито зимно,нито лятно.Днес (мания аутлет) занесох две спортни тениски (нищо особено) да ги ценообразуват с всичките им намаления.Всяка по 7лв.и нещо.Питам това с всичките намаления ли е?Да цената на тениските била 11лв и отгоре за кг."Хубавото'' било,че всеки ден цените падали.Да видим кога ще ударят дъното.

# 294
  • Мнения: 35 110
Аз първите две седмици след зареждане не ходя. Като стане 18 лв /кг съм там.
Иначе премиум или както е там не пипам. По-добре да ида в нормален магазин

# 295
  • Мнения: X
Преди време имаше някаква промоция в Ремикс за -10лв от поръчки над 40лв за новорегистриран потребител. Нещо подобно май беше. Още има ли я тази оферта или е спряна?

# 296
  • Мнения: 24 329
Много рядко има намаление за нов потребител. Веднъж в годината или още по- рядко.
Днес в Хумана имаше - 30%, а не са ми пращали смс за намаление.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 09:59 от Г-жа Рамацоти

# 297
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Преди време имаше някаква промоция в Ремикс за -10лв от поръчки над 40лв за новорегистриран потребител. Нещо подобно май беше. Още има ли я тази оферта или е спряна?

Аз имам някакъв ваучер за 10 лв. в Ремикс, който ми е ооооще от регистрацията и е валиден...10 години. Все не успявам да го ползвам заради разни други кодове за отстъпки.

# 298
  • Мнения: 35 110
След като вчера обух едни панталони на синът ми, с те му стояха като 3/4 спешно отидох да заредя нови в Мания Wink
Днес от Мания за дребчо за 16лв

О, чудо! Купих нещо и за себе си - блуза с бухал за 7 лв от Мания

Много хубави дрехи има на новото зареждане в Мания този път. Има и летни/ пролетни неща.
От Хумана му взех и яке за 4 лв

# 299
  • Мнения: 1 148
Вчера в нашата Мания нямаше детски (по-точно бебешки) и обувки. Питах продавачката, каза, че в момента имало някакви проверки, та известно време нямало да продават. Иначе за мен от зала Б намазах една жилетка и една блуза тип термо бельо от мерино.

Общи условия

Активация на акаунт