Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 157
  • 758
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 395
Здравейте! Да сте засичали в София костюми на Spider-Man за малки деца (2 годишни)?

# 316
  • Мнения: 72
Записче от мен:

 
 








Всичко ми излезе около 30лв. Доволна съм много.

# 317
  • Мнения: 35 109
Вчера си взех 3 панталона от Мания за 2.50 общо. Сменят дните на зареждане. Едната ще зарежда в петък, другата в събота.
Обаче усещам, че нещо не се понасят помежду си двата магазина. За персонала имам предвид.
Питах едната служителка дали това, което ми казва за техния магазин важи и за другия. И тя сопнато: не ги знам, те си знаят. Нямаме нищо общо, те са франчайз, те си решават.
Някак тъпо прозвуча.

# 318
  • Мнения: 4 572
Точно защото са франчайз, са си и конкуренция, затова така сопнато отговарят. Обаче дали ще отида отново там, където отговарят по този начин е друг въпрос ...

# 319
  • София
  • Мнения: 266

Привет аз наминавам да се похваля с едни Dogo от Remix  за 37лв. Не знам какво намаление набарах,ама откакто ги следя по-малко от 58лв не ги бяг виждала. Много съм доволна,сега остана и проблем с размера да нямам..

# 320
  • Мнения: 6 148
Ехаа, разкошни са. Със здраве!
Маниите всички са франчайз, явно си се плюят между фирмено.

# 321
  • Мнения: 1 370
И аз с последните ми попадения от Ремикс. Якето особено много ме радва, молих се никой да не го купи преди да падне на -75%.

# 322
  • Мнения: 572
Здравейте, до сега само ви четях, но дойде ред и аз да се похваля с находка, ботуши UGG, много съм доволна, отдавна исках, но все нямаше моя номер, когато имаше

# 323
  • Мнения: X
Якето е страхотно! До скоро се предлагаше на сайта на H&M за 65лв и все се чудих дали да го купя. Ти за колко го взе от Ремикс?

# 324
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ето и моите придобивки от нощния шопинг на Ремикс:
https://remixshop.com/bg/womens-clothes-shirts-h-and-m-ps15708005.html
Идеална е ризката, в момента съм с нея Simple Smile За пореден път имам чувството, че Н&M втора употреба е пъти по-качествен от това, което купувам от техния сайт.

https://remixshop.com/bg/womens-clothes-dresses-rita-koss-ps15615722.html
Много време я дебнах тази рокля. Харесва ми, но, ако сваля 1-2 килограма ще е още по-добре Grinning

https://remixshop.com/bg/mens-clothes-jeans-topman-ps15749462.html
И разочарованието... Всъщност, дънките са много хубави, с етикет... Перфектни са направо. Но, са тесни и къси на 12-годишния ми син. Днес ще ги връщам Sad

# 325
  • Мнения: 1 370
Якето е страхотно! До скоро се предлагаше на сайта на H&M за 65лв и все се чудих дали да го купя. Ти за колко го взе от Ремикс?
11.75 лв. От колекция 2018 е, не знаех, че предлагат и отминали колекции в сайтовете, много интересно. Мислех, че карат година за година.

# 326
  • Мнения: 1 842
Здравейте, момичета в Пловдив има ли second hand главно с якета къде и в момента има ли намаления или се очакват? Къде мога да следя, ако може да ме насочите? Благодаря. Heart

# 327
  • Мнения: 5 058
Якето е страхотно! До скоро се предлагаше на сайта на H&M за 65лв и все се чудих дали да го купя. Ти за колко го взе от Ремикс?
11.75 лв. От колекция 2018 е, не знаех, че предлагат и отминали колекции в сайтовете, много интересно. Мислех, че карат година за година.
Не само в сайтовете, ами и в физическите им магазини предлагат стари колекции.

# 328
  • София
  • Мнения: 8 638
Позната е ходила днес в Мания Халуте(София). Има нови цени на бройка в зала А, не са вече на килограм. Дънки-19.90, детско яке 12.90, детско долнище 9.90.
Никъде не съм видяла да обявяват промяна на цените. Не съм сигурна, че ще пазарувма там вече при това положение Rolling Eyes

# 329
  • Мнения: 4 572
Мания имат повишаване на цените и нова отстъпка за месец март: за 10 лв - 2 лв; за 20 лв - 5 лв; за 30 лв - 10 лв. Ще важи събиране на точки и в приложението.

Общи условия

Активация на акаунт