Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 035
  • 758
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 35 069
Връщат се на седмични цени. Луди ни направиха

# 331
  • София
  • Мнения: 1 669
Безумие е да дам 10лв за бебешко клинче, което за таксуване на килограм би ми излязло под левче.
Ми аз за тези пари ще си взема ново, че и две от HM, Zara, Reserved и т.н., да не говорим за Wikiki и Pepko...
Приключвам с пазаруването в Мания... много жалко, но това е подигравка.

# 332
  • Мнения: 1 293
"Мания" вярно са се взели много на сериозно😂😂, най- вероятно не след дълго ще осъзнаят грешката, заради спада на посещаемост( и съответно оборот) в магазините им.

# 333
  • Мнения: 1 127
А в зала Б цените още ли са на килограм или и там са сложили фиксирани? За Мания става въпрос.

# 334
  • Мнения: 1 783
"Мания" вярно са се взели много на сериозно😂😂, най- вероятно не след дълго ще осъзнаят грешката, заради спада на посещаемост( и съответно оборот) в магазините им.

Значи след това ще има намаления поради нужда от свежи пари Wink

# 335
  • Мнения: 35 069
Това е тъпня. То това не е магазин втора употреба. Ще видя и тук как ще е ама не ме кефят тия цени.

# 336
  • София
  • Мнения: 1 669
А в зала Б цените още ли са на килограм или и там са сложили фиксирани? За Мания става въпрос.

В зала Б бяха на кг все още, но предполагам, че и там ще ги сложат на бройка.

# 337
  • Мнения: 1 842
Безумие е да дам 10лв за бебешко клинче, което за таксуване на килограм би ми излязло под левче.
Ми аз за тези пари ще си взема ново, че и две от HM, Zara, Reserved и т.н., да не говорим за Wikiki и Pepko...
Приключвам с пазаруването в Мания... много жалко, но това е подигравка.
Скрит текст:

Жалко наистина...права сте.

# 338
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Поне дрехите им да бяха качествени и подбрани, по-приемливо е...ама то...

# 339
  • Мнения: 5 035
Колко жалко за Манията. Много харесвах тази в Халите и ми беше любимо да ида събота и да си ровя с часове. Ще ходя последно, че имам един ваучер за 10 лв. до края на месеца и приключвам и аз с тях. Да си ги носят те дрехите. На намаление нови дрехи са на тези цени.

# 340
  • София
  • Мнения: 3 049
А в Пепко дори и без намаление са такива цените. Качеството им е супер.

# 341
  • Мнения: 35 069
Очаквам до 2 месеца отново да сменят политиката на ценообразуване. Имам чувството, че много се лутат как да се справят .

# 342
  • Мнения: 5 035
Ще видя как е в Манията някоя събота, но съм убедена, че съвсем скоро ще върнат цените на килограм, защото никой няма да им купува дрехите. Може би още от месец април. Не изключвам дори да го изиграят нещо в стил, че се вслушват в своите клиенти.

# 343
  • Мнения: 4 496
Те от началото на годината само това правят - сменят си цените и отстъпките, да не може да се ориентира човек...
От Манията, която посещавам, ми казаха, че това са цени до края на месеца. След това друга "промоция".

# 344
  • Мнения: 35 069
Аз така миналия месец им казах да си носят ризите по 5 лв едната.. ай сиктир. Купих си нова риза за 8 лв от Уайкики, дали ще дам 5 лв за втора ръка?

Общи условия

Активация на акаунт