Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 131
  • 758
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 14 587
Благодаря момичета,но не пишете коя е ''вашата'' мания.Аз минах днес през тази на бул."Сливница'' в София.За нея разбрах,че работи.Нищо особено.Все пак купих спортна блуза ''Пума''.С 50% намаление излезе 0,70лв.Там разбрах,че и в Дружба работи магазина,но ми е мн.далече.

# 421
  • Мнения: 1 826
Зиг заг работи вече.

# 422
  • София
  • Мнения: 4 707
Утрв мисля да ходя до този магазин в кв Хаджи Димитър

# 423
  • Мнения: 1 011
Дали работи мания в здравец (русе)???и каква ли е цената

# 424
  • Мнения: 348
Преди 2 дни минах покрай Мания Красно село. Не съм влизала вътре, но видях прилично количество хора, защото беше отворена вратата. Не знам по колко човека пускат. Иска ми се да мина да погледна новото лятно зареждане. Последно какви са им цените, че не намерих в сайта им седмичен ценоразпис? Знам, че имаше някакви промени, но не съм стъпвала от януари.

# 425
  • Мнения: 35 106
Дали работи мания в здравец (русе)???и каква ли е цената
Работи. Ама от днес цената каква е не мога да кажа

# 426
  • Мнения: 6 146
sippy, и аз мисля да мина тези дни да погледна лятното за детето. Последно ходих март, преди ИП, цените си бяха същите на кг, само пролетното бе на бройка с отделна цена. Нещо такова. Сега може да са направили лятното да е така.

# 427
  • Мнения: 1 011
Дали работи мания в здравец (русе)???и каква ли е цената
Работи. Ама от днес цената каква е не мога да кажа
Благодаря ..звъннах по телефона- днес е затворено зареждат нова стока за утре ...

# 428
  • Мнения: 35 106
А, извинявай, не знаех.
Това са ми находките от миналата седмица
Няколко блузи и сако за мен . Общо 5 лв
Скрит текст:
Дрехи за дребното - общо 7 лв
Скрит текст:

# 429
  • Мнения: 345
Здравейте! Купували ли сте от онлайн магазина на "Мания"? Ако да, доволни ли сте?

# 430
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Преди няколко поста споделих точно това.Взех за детето няколко неща,не са чисто нови,но изглеждат като такива,размерите си отговарят.Доволна съм и пак бих пазарувала.

# 431
  • Мнения: 2 654
Една част от моите находки, които ми излязоха около 5,60 с намалението. Най-странното е, че и двете якета се водят големи размери по етикет, L и 42, но са си M-ки отвсякъде.
Divided by H&M

Bershka

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 13:22 от butterfly_🦋

# 432
  • Мнения: 2 780
Скрит текст:

За 4,99. Нова, с етикети и безплатна доставка от Всичко по 5

# 433
  • Мнения: 14 770
Това от Манията ли е? Ще разгледам и аз. А други някакви страници във фб или сайтове знаете ли?

# 434
  • Мнения: 2 780
Това от Манията ли е? Ще разгледам и аз. А други някакви страници във фб или сайтове знаете ли?

Към мен ли е въпросът?

Общи условия

Активация на акаунт