Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 049
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 697
Бобчи няма цена , ако оцелее го предаваш на следващата 😘 искам само да сте добре с бебчо 💓

# 151
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
След едно неуспешно ин витро сега съм се насочила към тази клиника, но тук говорите само за Александров.А за доц. Ковачев някоя може ли да каже нещо?
Благодаря

# 152
  • Мнения: 4 005
Ковачев откакто стана директор на АГ-то мисля,че вече не се занимава с инвитро.

# 153
  • Мнения: 311
Преди да стане такъв, той правеше пункциите. Сега съм виждала да влизат при него бременни, но май само следи бременността.

# 154
  • Мнения: 9
Благодаря момичета

# 155
  • Мнения: 550
Здравейте момичета! Миналата седмица за първи път бяхме при Александров, назначи спермограма която е много добра и кръвен тест за хламидия на мен който е позитивен (71,0) предстои ми цветна снимка, но въпроса ми е хламидията не трябва ли да е излекувана преди това? Чета много лоши неща за хламидия и че води до запушване на тръби, безплодие и т. н.

# 156
  • Мнения: 15 356
Здравейте момичета! Миналата седмица за първи път бяхме при Александров, назначи спермограма която е много добра и кръвен тест за хламидия на мен който е позитивен (71,0) предстои ми цветна снимка, но въпроса ми е хламидията не трябва ли да е излекувана преди това? Чета много лоши неща за хламидия и че води до запушване на тръби, безплодие и т. н.
Тя ти е стара инфекция вероятно,и организма я е преборил,той видя ли резултата?Хламидията е тихата инфекция,минава ,поразява и няма симптоми,води до проблем с тръбите,но има сума ти жени родили след нея.На цветната снимка ще се изясни положението,може да имаш а и вероятно ще е така,проходими тръби.Успех!
Днес аз си видях нашата малка дама,голямо джаскане се мята,изглежда перфектно и всичко си й е наред.

# 157
  • Мнения: 3 124
Супер💕те по това време са доста подвижни на ехографа🤣моята махаше ръцете все едно дава уроци или се кара.После ходих до Лидл и се хилих като ряпа от радост😉

# 158
  • Мнения: 311
Бобчита, Hug Радвам се, че се запознахме и благодаря, че днес май забравих Blush

Фифито, за доц. Ковачев, от първа ръка- изобщо не се занимава с такива процедури

Mariana, ако е настояща хламидията се лекува, ако е минала-вероятно вече си е направила поразиите

И да се похваля, днес видяхме Heart

# 159
  • Мнения: 15 356
Кафи и аз се радвам,кога те вика пак доктора?Май се пада да ходим към втората седмица на декември.

# 160
  • Мнения: 550
Благодаря ви! Всъщност нищо не ми казаха по телефона, освен че имам хламидия! Предстои ми цветна снимка до около 10-15 дни и се надявам всичко да е наред. Доктора на първата среща каза че е много добре че съм раждала и съм под 30 год ама с тази хламидия леко се спекох...

# 161
  • Мнения: 3 124
Мариана, в добри ръце си, те ще те насочат.
Кафи,честито туп туп💕

# 162
  • Мнения: 311
Орион, благодаря!
Бобчита, на 11.12

# 163
  • Мнения: 89
Здравейте,
Искам да помоля за съвет. Зачи след първа инвитро процедура (неуспешна за съжаление) ми започна нощно изпотяване. Мисля, че започна след старта на кринона (прогестерона). Мога ли да направя или приемам нещо, за да регулирам това, защото е много неприятно? Някой имал ли е подобни оплаквания?

# 164
  • Мнения: 3 124
Аз бих проверила хормоните на щитов.жлеза и пролактина. Също така след стимулация съм правила годишен преглед на гърдите, че тия хормони ...

Общи условия

Активация на акаунт