Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 045
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 311
Честито Heart
Дано неразположенията да са за кратко! С първата бременност нямах такива изживявания нито ден

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 23:26 от Kafffi

# 91
  • Мнения: 3 124
Милата!Изтеглила си късата клечка с гадене и повр., но поне е за хубаво!Честито сърчице и дано скоро отминат неразположенията☺(аз имам страх от подобни неща, но имах късмета дори веднъж да не ми се догади от нещо, силно обоняние си беше факт, но не ми дразнеше до гадене, ако гледах това щях да реша, че не съм бременна☺)При всеки е индивидуално😍

# 92
  • Мнения: 32
Чета Ви и се чудя откъде такъв позитивизъм....за едно и също място ли става въпрос?Тоалетна без хартия с течащо казанче,стая в която са ме карали да излизам по нощница и да вися в коридора понеже някой трябва да даде матерял.... стаята за пункции и трансфер с оборудване от пост комунистическо време ....да добавим ренгена за така важната цветна снимка който също е наследство някъде от там...и всички това го хвалите наричате го клиника!Явно не сте ходили в клиника....но какво значение има щом фонда отпуска пари!И най-смешното е за прословутия професионализъм...него пък къде го открихте между дъвката и егото ли...понеже аз 3 години така и не го открих!Не желая да ми оборвате поста...той е насочен само и единствено към дамите на 37 + ...нямате време момичета не си го губете ....останалите късмет....то това е мотото на Александров късмет!

# 93
  • Мнения: 15 356
Захарче,късмет и на теб!
Флори,ти болничен взе ли?Повръщането спира в един момент,но пробвай да хапваш малко преди да станеш още,солети,бисквити ,такива неща.Аз също не повръщам и не ми се гади,ама различно е при всеки.
Аз вече си взех дънки за бременни,малък ми е корема обаче ми стягат моите.И толкова е удобно сега,само вътре им стегнах ластиците на платката и чиста работа.

# 94
  • Мнения: 32
Благодаря за пожеланието,късмета ме споходи отдавна....вече съм на финалната права 34 седмица...малко остава....

# 95
  • Мнения: 62
Късметлийки сте, момичета, че това е ужасна работа. Страх ме е да изляза от вкъщи преди обед. 😄
Bobchita, за съжаление не ми помага това с хапването преди ставане 😒 Но поне е само до обяд цялата работа и после щракам с пръсти 😄 Аз още съм в болничен от ЛЛ. Другата седмица като изтече ще задвижа нещата.

# 96
  • Мнения: 4 005
Флори,честито сърчице Heart Много се радвам за теб!Аз също като Кафи,гадене и повръщане съм нямала,минах без тая екстра,та даже се чудех да не би нещо да не е наред. Това са бели кахъри, повечто бременни минават и през това.
Бобчи,ти в коя седмица влезе?Аз още от 12 си бях купила панталони за бременни.Нямах корем,но адски много се подувах след хранене.
Захарче,съгласна съм наистина на 7 ет.имат нужда от ремонт.Хубаво е да ремонтират малко стаите и санитарния възел.Иначе техниката според мен си е шест.

# 97
  • Мнения: 15 356
Стефи,в 13 влизам в понеделник.Все си мислих че е рано за дрехи за бременни,обаче в четвъртък бях в мол Варна на лекции,после пих кафе с приятелка и едва стоях на края ,то стяга вече.Отидох в Уайкики и си взех едни дънки светли и едни черни .В гърди съм се наляла много,взех един сутиен от Лидл малко по-голям и скоро ще го слагам.Ама аз съм много висока-180 см и всичко го правят късо,ама светлите дънки за  високите кецове  и ботите са тъмън,защо не шият дълги крачоли не знам.

# 98
  • Мнения: 91
Здравейте,момичета,днес 12-ти ден от инсеминация резултата от ЧХГ е 0,12.Ясно е ,че бременнос няма,но се питам дали е имало имплантация изобщо.

# 99
  • Мнения: 15 356
Танче,нямало е.Не се отчайвай,не е многа голяма успеваемостта им.Стимулация имаше ли?

# 100
  • Мнения: 91
Не Бобчи,нямах стимулация,само хориомон 5000 сложих.То уж не се отчайвам,нооо....Продължаваме си до 4-ри дано да стане,ако не инвитро и това е.Успех на всички,всички ще си имаме бебчовци.

# 101
  • Мнения: 15 356
Танче,няма място за отчайване.Аз забременях след 4то инсе,вече бях одобрена от фонда.Неуспешно беше,ама все пак...Надежда има винаги.
Момичета,днес ми изписаха на ЖК Феретаб(желязо е) и Магнерот.Магнерота за какво е не знам,нямам контракции,поне никой не е казал.Чак в аптеката го видях.

# 102
  • Мнения: 311
Магнерот е по-скъпия вариант на Магнерич, иначе е магнезий. Не е ли рано за него? Или матката е неспокойна и контрахираща? То не е лошо, де, но помня, че др Александров в доста по-напреднала бременност ми го изписа

# 103
  • Мнения: 15 356
Кафи,изписаха ми го на ЖК,не д-р Александров.Не знам защо,в 13г.с съм,да го пия ли,да не го ли ?Не знам да ми е неспокойна матката.А желязото ми е за нисък хемоглобин.

# 104
  • Мнения: 311
Пий си го, не се притеснявай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт