Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 081
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 15 356
Деня на пункцията е ден 0.За трансфера решава доктора,според развитието на ембрионите е,те ще ти кажат.
Ти как си,как мина?Не е страшно нали?

# 331
  • Варна
  • Мнения: 147
Не е страшно изобщо, мина много леко.😊  Вчера имах леки болки, но вече не. Само днес леко ми глъхнат ушите и се чудя дали е от лекарствата вчера или няма общо с пункцията 🤔

# 332
  • Мнения: 15 356
По-скоро май няма късателство с пункцията.Успех и пиши как се развиват децата🍀

# 333
  • Мнения: 3 124
Едва ли е от пункцията.Много стиснати палчета на героите и нека сред тях да има поне едно ваше бъдещо детенце💕💕💕
Усмивка, аз ако реша ще те имам предвид, за сега ще изчакам да преценя дали ще свикна и ще мога с това нещо, но по натам, нека се роди първо🤗💕Явно й е уютно в коремчето на мама, за сега си стои❤🧸
Вчера малко ме стресна момата, спинкаше й се и на тоновете излязоха само равни.Пратиха ме да пия кафе и да хапна, направо на сила ми беше, хич не ми бе до това ...после се събуди с пълна сила 🤗 Уж държа, държа и на моменти ми иде голям рев да дръпна, ама търпя, да не я товаря и нея😉
Вчера не съм ходила до 7мия, понеже вече сме и доста тежки ...и реших да не правя лудницата горе, но живот и здраве и ние ще идем като се роди и поотрасне.Аз съм безкрайно благодарна, но трудно изразявам чувствата си...Дори като бяха първите прегледи не съм проляла нито една сълза там, просто не можех да повярвам и всеки път като излизах от кабинета си пазех снимката към мен, все едно някой ще ми я вземе мъничката точица...просто толкова чакане за това чудо и ми трябваше много време да се отпусна. Първите 3 месеца не можех да кажа думите "Бременна съм"...

# 334
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Искам да ви попитам клиниката работи ли в събота и неделя.

# 335
  • Мнения: 3 124
Не спират процедури събота и неделя.
Най-добре се чуйте по тел.и се уговорете, зависи за какво.

# 336
  • Мнения: 15 356
Момичета,някоя ходила ли е на лекциите в АГ,всяка втора и четвърта сряда от 10 часа са май,в сайта не мога да открия инфо.
И някоя ходила ли е на ден на отворените врати ?

# 337
  • Мнения: 91
Момичета,някоя ходила ли е на лекциите в АГ,всяка втора и четвърта сряда от 10 часа са май,в сайта не мога да открия инфо.
И някоя ходила ли е на ден на отворените врати ?
Аз бях вчера на Деня на отворените врати, лично на мен ми беше полезно.
По отношение на лекциите - аз намерих следната информация:
"Лекциите на Акушерска школа "Щастливо родителство" се провеждат в СРЯДА в лекционните зали във фоаето на СБАГАЛ Варна (АГ болница). Лекциите са напълно безплатни. НЕОБХОДИМО Е ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ чрез лично съобщение до акушерската школа/ или под събитието което сте избрали/ или и на телефоните : 0879 59 99 01 или 0877 77 30 55.
Събитията се публикуват своевременно в страницата на Акушерската школа.
Всяка сряда се провежда ФЕТАЛНА ЕХОКАРДИОГРАФИЯ след предварително записване, както е посочено в събитието: д-р Е. Христов."
Във ФБ профила на школата обаче обявените събития далеч не са всяка сряда, та по тази причина съм леко объркана. Може би няма да е излишно да звънна един телефон Grinning

# 338
  • Мнения: 3 124
Аз съм ходила на доста различни лекции, вкл.и на тези.Сега не знам как е, но два пъти ми се случи да има страшно много жени и едва да ни поберат, залата е една стая...веднъж пък бяхме аз и едно момиче само...Датите и събитията гледах по фейсбука както са събитията.Иначе са хубави лекциите.
В майчин дом от скоро има също лекции ако ти е интересно, аз вече не ходя, че ме е страх да не родя на някоя 🤪🤣а и ми тежи и не ми е много до излизания.
Ходих и на отворени врати, питай кое те интересува, полезно е да се отиде, да.
Как е малкото бобчи💕
Добрева, как са мъниците?

Семела, коя седмица си и къде планираш да раждаш? (Кой термин и кой лекар, ако не е нахално да питам, може и на ЛС)🍀

# 339
  • Мнения: 15 356
Орион ,мерси,ще звънна да питам за лекциите в АГ,в Майчин дом не ми се върви по тоя баир😁.
Малката бобчи става все по-силна,сутрин тя ме буди,милата ми💓,аз съм добре.Много излизам,всеки ден съм навън по няколко часа,докато не взема да охкам и пъшкам ще миткам.Ти почивай сега,че да имаш сили като дойде малката Ориончи💓

# 340
  • Мнения: 697
Аз благодарение на лекциите в АГ си гледам децата + книжката на болницата . За мен бяха много полезни .

# 341
  • Варна
  • Мнения: 147
Моите бебчета продължават да се борят за живот, все още са си 5 и се готвим в неделя за трансфер 🙏💞
Момичета, след пункция колко време ви боля корем? Едно ми е некомфортно, подут е, леко болезнен. Не е болка за умиране, но все пак е неприятно. И какво мога да пия за болката? 🤔

# 342
  • Мнения: 15 356
Добрева,моя корем беше подут два дни,но много вода пиех и изварата също помогна,това е от течността на фоликулите.
Кажи им ,че имаш болки,не подминавай това,но шпа може.Успех!

# 343
  • Мнения: 4 005
Аз след първата пункция пиех Аулин.Много ме болеше коремът тогава.Сега можеш да пиеш всичко,но след като ти върнат ембриончетата,друго осен ношпа не се разрешава.Успех.Hug

# 344
  • Мнения: 3 124
На едно от момичетата в стаята й дадоха точно аулин веднага след пункцията, понеже доста я боля. Аз след пункцията 2рия път се чувствах като бременна първите месеци, беше ми по-надуто, но се разхождах доста до морето, пиех протеин и се радвах на развитието на малките.

Общи условия

Активация на акаунт