Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 052
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 15 356
Деси,с какъв фактор бяхте вие?Защо се получава това,да не е лошо качество на Я?
Добавки пила ли си някакви?
Дано са бойци и се развият🤞🤞🤞🤞🤞

# 601
  • Мнения: 414
Бобчи,с тубарен фактор сме.Преди 1-ви опит пиех вит.Д и Б12.Сега 3 месеца преди да започнем приемахме Профертил и двамата.И аз се замислям за лошо качество на Я.Даже с тази цел пиех Профертила.

# 602
  • Мнения: X
Аз да помрънкам-от 7Я 3Я правилно оплодени и една,на която не се залагат големи надежди.Това беше вчера.Днес са останали само 2.Едва втори ден след пункцията е.Отчаях се,признавам си-загубих почва под краката си.И миналия път пак така.Опасявам се,че и до трансфер няма да се стигне този път.
Надявам се да се открие причината,защото не може да продължава така!
Съжалявям за тъпия пост,имах нужда да го споделя 😦
Надявам се всичко да е наред Деси :/ а моя тест днес беше отново (-) :/

# 603
  • Мнения: 15 356
Ех ,Nadejdaaa,много кофти.Другия месец пак ли инсе?
Деси,явно има нещо някъде,прочети за FH PRO,аз съм ги споменавала и друг път.Дано не стигаш до там,аз бях се нагласила за втори опит като не стана на свежия и мислих да си ги поръчам само за мен.Дано утре е добре положението!
Много силно вярвам,че ще успеете и ви го пожелавам!

# 604
  • Мнения: X
Ех ,Nadejdaaa,много кофти.Другия месец пак ли инсе?
Деси,явно има нещо някъде,прочети за FH PRO,аз съм ги споменавала и друг път.Дано не стигаш до там,аз бях се нагласила за втори опит като не стана на свежия и мислих да си ги поръчам само за мен.Дано утре е добре положението!
Много силно вярвам,че ще успеете и ви го пожелавам!
Нямам друг избор за сега ... Д-р Александров категорично отказва да правим трети опит близките 2-3 месеца :/

# 605
  • Мнения: 414
Надежда,искрено съжалявам 💖

# 606
  • Мнения: 550
Момичета предстоеше ми инсеминация на 1 април, от центъра не ми вдигат! Дали са спрели всичко?

# 607
  • Варна
  • Мнения: 147
Не мисля, и на мен понякога ми отнема време докато се свържа с тях. Продължавайте да опитвате 😊

Момичета предстоеше ми инсеминация на 1 април, от центъра не ми вдигат! Дали са спрели всичко?

# 608
  • Мнения: X
Момичета предстоеше ми инсеминация на 1 април, от центъра не ми вдигат! Дали са спрели всичко?
Моля те като се свържеш с тях да пишеш дали ще работят и ако ДА ще има ли някакви промени

# 609
  • Мнения: 550
Цял ден звъня на всички телефони и никой не ми вдига. Когато разбера нещо ще пиша, моля и ако някой друг разбере да каже как е положението!

# 610
  • Мнения: X
Цял ден звъня на всички телефони и никой не ми вдига. Когато разбера нещо ще пиша, моля и ако някой друг разбере да каже как е положението!
Ти на кого звъниш

# 611
  • Мнения: 15 356
Да не звъниш на стационарните?

# 612
  • Мнения: 3 124
На Малена пиши във вайбър

# 613
  • Мнения: 550
На Малена звънях и на стационарните също...

# 614
  • Мнения: 1 911
Днес и аз трудно се свързах с Анито, но към 15:00 ч успях.

Общи условия

Активация на акаунт