Русокоси.. чернокоси.. или??

  • 8 848
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 363
Абе, татковци.. вие жени с какъв цвят коси харесвате?

# 1
  • Мнения: 351
Ама къде тая коса!

Ако е за главата-предпочитам разнообразието!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
цвета на косата си го меня нон-стоп. Лятото бях руса, сега съм кестенява( миналия ден се боядисах), била съм и черна и червена и лилава и бенбяна и сяква и все съм си маймуна. ..

# 3
А къде в анкетата има изрусена. Това с перхидрола не се ползва с години. Нещо ти е стара информацията

# 4
  • Мнения: 470
Brunettes are hotter!!!!!!!!!!!!!!!! Two Hearts

# 5
  • София
  • Мнения: 2 853
аз пък си боядисах само веднъж косата и нищо не стана исках червена....ама тц.....а все ме питат дали не съм боядисана #2gunfire чернааааа е чернаааааааа

# 6
  • Мнения: 948
Лелеее...плаша се от резултатите! Преди доста години бях русолява. Боядисах се червена за да не бъда "любимата блондинка", а то какво стана? Мъжете си падали вече по червенокоси...

# 7
Mи според зависи Wink Затова отговорих - на кой му пука Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 569
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.
Жена ми е червенокоса - и тя ми харесва Simple SmileSimple SmileSimple Smile
А фризьорката при която ходя е чернокоса със сини очи.... добре, че е омъжена. А добре, че и аз съм оженен.

# 9
  • Мнения: 2 232
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.
Жена ми е червенокоса - и тя ми харесва Simple SmileSimple SmileSimple Smile
А фризьорката при която ходя е чернокоса със сини очи.... добре, че е омъжена. А добре, че и аз съм оженен.


Това наистина е попадение(сега да не си помислиш нещо... Wink )
Но ако бях мъж и на мен щеше да ми е комбинацията.И зелени очи стават също с черна коса....Сестра ми , която е с черна коса, си беше купила зелени лещи , е страхотно изглеждаше.
 За мъжета в тая комбинация същото важи Grinning

# 10
  • Мнения: 3 569
Цитат на: dejo
За мъжета в тая комбинация същото важи Grinning

Mersi! Wink

# 11
  • Мнения: 2 232
Цитат на: Future pere
Цитат на: dejo
За мъжета в тая комбинация същото важи Grinning

Mersi! Wink


Е що се криеш, я се покажи да те видим Sunglasses

# 12
  • Мнения: 3 569
Цитат на: BeaZtiE
Абе, татковци.. вие жени с какъв цвят коси харесвате?

А ти ?  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 363
аз харесвам тъмнокоси жени със зелени очи...
не случайно съм се оженил за такава Wink
принципно на жена ми натуралния и цвят е почти черно с червен отенък на слънцето.. тя се боядисва малко по-светла и по-червеНИКАКВА Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 16
Червенокоси - натурално #Silly

# 15
  • Мнения: 1 975
моят мъж харесва кестенява » тъмна коса........ затова и не ми дава да се боядисам......... Така съм била най - най - хубава  People Angel  Heart Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: dejo
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.
Жена ми е червенокоса - и тя ми харесва Simple SmileSimple SmileSimple Smile
А фризьорката при която ходя е чернокоса със сини очи.... добре, че е омъжена. А добре, че и аз съм оженен.


Това наистина е попадение(сега да не си помислиш нещо... Wink )
Но ако бях мъж и на мен щеше да ми е комбинацията.И зелени очи стават също с черна коса....Сестра ми , която е с черна коса, си беше купила зелени лещи , е страхотно изглеждаше.
 За мъжета в тая комбинация същото важи Grinning

мдааа когато бях с черна коса що гаджета свалих, а и съм със сини очи...пак трябва да се боядисам черна

# 17
  • Мнения: 5 539
И аз съм със сини очи, но никога не ми е хрумвало да се боядисам черна. Потъмняването на косата състарява. Затова предпочитам да съм руса или червенокоса.
Тези два цвята привличат вниманието повече, отколкото кестенявото или черното Flutter
Но преди всичко жената трябва да се съобразява с това, което и отива като цвят.

# 18
  • Мнения: 652
Не винаги състарява черната коса! Зависи от типа жена.

# 19
  • Мнения: 5 539
Цитат на: shedi
Не винаги състарява черната коса! Зависи от типа жена.


Дааа, ако жената е много млада... Laughing

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: shedi
Не винаги състарява черната коса! Зависи от типа жена.

по принцип тъмните цветове състаряват

# 21
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: shedi
Не винаги състарява черната коса! Зависи от типа жена.

по принцип тъмните цветове състаряват

е аз като съм с катранена коса и съм мургава що не приличам на лелка а и продържават да ми викат момиче Thinking

# 22
  • Мнения: 2 232
Цитат на: THERION
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: shedi
Не винаги състарява черната коса! Зависи от типа жена.

по принцип тъмните цветове състаряват

е аз като съм с катранена коса и съм мургава що не приличам на лелка а и продържават да ми викат момиче Thinking


И аз като теб, все още ми викат момиче и девойче, само че съм с  червена коса(по рождение съм кестенява де).

# 23
  • Мнения: 652
Недейте така де! То, че има нещо вярно в това - има!
Ама според мен зависи много и от прическата, не само от цвета.
Хайде сега, стари ще станем по-нататък.  :lol:

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ми не знам
така четох в едно женско списание

# 25
  • Мнения: 652
Аз не съм в първа младост и вътрешно бях убедена, че това е моя цвят. Во главе с фризьора ми, всички ме заплашваха с 10 год отгоре, но като се боядисах и коафьорът се постара по линията, върнах даже на заден. Та от личен опит говоря.
Майко, като се прочетох останах с впечатлението, че съм застаряла холивудка :oops:
Но съм си средностатистическа бг единица.  Все пак всеки може да прецени за себе си.

# 26
  • Мнения: 3 569
Цитат на: DEianaZ
ми не знам
така четох в едно женско списание

Мани ги тия списания .

# 27
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
ми не знам
така четох в едно женско списание

Мани ги тия списания .


мда.. чудят се ква глупост да изръсят... с кво да си напълнят бозата.. глупава работа.

# 28
  • Мнения: 6 992
хъх, аз съм си съвсем нормална (дори скучна) комбинация от черна, дълга и права коса (никъде не съществува по-скучна комбинация за коса),мургава кожа и тъмножълти (тъй се изрази мъж ми днес) очи (според мен са неопределено пъстри-ту кафяви,ту зеленикави,ту "тъмножълти" ).И от горе на всичкото с очила. И въпреки това, мъжете ме харесват....и ме мислят за 3-4 год. по-малка.

# 29
  • Мнения: 1 363
Цитат
А мъжете последното нещо което гледат е косата. Wink

хайде бе Wink

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 14:40 от Mamma

# 30
  • Мнения: 1 277
И аз не съм съгласна, че косата е последното нещо, което мъжете гледат.
Иначе от една психоложка съм чувала, че прекалено късата и прекалено дългата коса при жените означавала, че жената желае да бъде забелязана на всяка цена. Ама не съм много сигурна, доколко е вярно.

# 31
  • Мнения: 3 569
И аз не съм съгласен, че косата е последното нещо, което забелязват мъжете.

# 32
  • Мнения: 470
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: ina
А мъжете последното нещо което гледат е косата. Wink


хайде бе Wink

Знам ви аз къде гледате Wink

# 33
  • Мнения: 470
Цитат на: Future pere
И аз не съм съгласен, че косата е последното нещо, което забелязват мъжете.

преди косата друго забелязвате Simple Smile

# 34
Цитат на: ina
Жените,които не си връзват косата нямат задръжки в секса.
Това го бях чела някъде,и е истина Laughing  Wink  Laughing
newsm20

# 35
  • Мнения: 3 569
Цитат на: ina
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: ina
А мъжете последното нещо което гледат е косата. Wink


хайде бе Wink

Знам ви аз къде гледате Wink

Айде да не казвам вие къде гледате ...Wink Захласвате се яко по готини мъжки дупета Simple Smile
Аз примерно гледам фейса (очи, усмивка и т.н.). Гледам и косата, гърдите, дупето, вкус по отношение на дрехите. Гледам и маникюра, окосмяването по ръцете ... гледам и глезена - много е важен Simple Smile Всъщност тия неща ги гледах преди, сега съм женен  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз мисля, че мъжете преди всичко забелязват лицето -очи, устни, после тялото гърди и дупе
аз лично първо забелязвам височината после лицето. Даже когато започвам да описвам някой, който ми е направил впечатление започвам "той е висок, с еди какви си очи еди какви си устни..."

# 37
  • Мнения: 6 992
Цитат на: ina
Жените,които не си връзват косата нямат задръжки в секса.
Това го бях чела някъде,и е истина Laughing  Wink  Laughing

това май и за дългокосите мъже важи  или поне за моя Laughing...аз моята  не обичам да я връзвам,рядко го правя, не знам дали показва свобода в  секса, нои определено с пусната коса се чувсвтам много по-секси... Mr. Green  иначе аз ,когато оглеждам мъж,забелязвам първо коса (харесвам дългокоси, пък ако може и с къдрава/вълниста коса ),после ръст,ръце...

# 38
  • Мнения: 3 091
Защо в анкетата няма - русо-червена или по-точно шарена!?!

# 39
  • Мнения: 3 569
Щото луд на шарено се радва.... Wink

# 40
  • Мнения: 17 407
Сори за OFF - а, ма като видях, че пак на чат сте я обърнали темата, се сетих да питам:   къде изчезна  Julie ????

# 41
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: beep
Сори за OFF - а, ма като видях, че пак на чат сте я обърнали темата, се сетих да питам:   къде изчезна  Julie ????

Ами тя нали щеше да напуска работа, а доколкото зная вкъщи си няма компютър.

# 42
  • Мнения: 3 569
Напуснала е работа, а вкъщи няма комп, да.

# 43
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Future pere
Напуснала е работа, а вкъщи няма комп, да.


Май се отклоняваме от темата......... но защо Юлие е напуснала....... Аз пак съм изтървала.......  Embarassed

# 44
# 45
i poZDRAV za sichki tatenca newsm10  beer  beer2  beer3   Hands Thumbsup

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.


За мен също, само сините лещи ми липсват!  Wink

# 47
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: beep
Сори за OFF - а, ма като видях, че пак на чат сте я обърнали темата, се сетих да питам:   къде изчезна  Julie ????


Изчезна...напусна работа и си намери нова- толкова много бач има, че и до тоалетна не може да отиде  Cry  Cry  Cry

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Future pere
Напуснала е работа, а вкъщи няма комп, да.


Има комп, но я е страх от БТК- то. Мъж и рече, че ако плати още веднъж телефон от 100 лв, ще я прати на магистралата.

# 49
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.


Аааа, със зелени е по-яко  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Biby
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.


Аааа, със зелени е по-яко  Heart Eyes

Също уважавам, да Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Erica
Цитат на: Future pere
Напуснала е работа, а вкъщи няма комп, да.


Има комп, но я е страх от БТК- то. Мъж и рече, че ако плати още веднъж телефон от 100 лв, ще я прати на магистралата.

Ай, стига бе, не може ли поне пред Хемус  Joy

Че то БТК-то отдавна е остаряло...малко ли са доставчиците под път и над път...

Хм, освен ако не е решила да чака новата услуга на БТК Thinking

# 52
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Biby
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.


Аааа, със зелени е по-яко  Heart Eyes


Хайде сега си представете мадамата с 4ерна коса и светли о4и с гърбав нос, тънки устни, арменски вежди, жълто¬кариесни зъбки и стър4ащи сателитни уши Laughing
Какво се полу4ава?

Според мен комбинацията много зависи от физиономията.Ако мадамата е готина каквато и коса и о4и да и сложиш, ще избива рибата, тъй 4ееее Flutter и обратно, ако е крокозъбел и 4ерната коса и сините о4и няма да я спасят. Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 1 363
абе.. странно защо никой не харесва изрусените /или перхидролки по нашенски/ а един огромен процент от жените се изрусяват..
глупава - женска работа Wink

# 54
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Teya
Цитат на: Biby
Цитат на: Future pere
Чернокоса със сини очи - майкоооооо ...  това е комбинацията.


Аааа, със зелени е по-яко  Heart Eyes


Хайде сега си представете мадамата с 4ерна коса и светли о4и с гърбав нос, тънки устни, арменски вежди, жълто¬кариесни зъбки и стър4ащи сателитни уши Laughing
Какво се полу4ава?

Според мен комбинацията много зависи от физиономията.Ако мадамата е готина каквато и коса и о4и да и сложиш, ще избива рибата, тъй 4ееее Flutter и обратно, ако е крокозъбел и 4ерната коса и сините о4и няма да я спасят. Crossing Arms


Абсолютно вярно Wink  ooooh!

# 55
  • Мнения: 3 569
Така е... има жени, за които единственото, което можеш да кажеш, е "Има хубави очи"...

# 56
  • Мнения: 660
Цитат на: BeaZtiE
абе.. странно защо никой не харесва изрусените /или перхидролки по нашенски/ а един огромен процент от жените се изрусяват..
глупава - женска работа Wink


Ей с'я лично ме обиди.
 Weary
За глупава не знам...ама много скъпа работа.Ама нали гъзарията почивен ден няма. af

# 57
  • Мнения: 2 489
Цитат на: BeaZtiE
абе.. странно защо никой не харесва изрусените /или перхидролки по нашенски/ а един огромен процент от жените се изрусяват..
глупава - женска работа Wink


Кой ти каза, че не ги харесват? Моите впетачатления показват точно обратното? Относно анкетата - не знам някоя жена да се изрусява с перхидрол и затова може би няма гласували.

# 58
  • Мнения: 1 363
ама никой не говори за перхидрол конкретно..
баси.. все едно за първи път чувате, че на изрусените каки им викат "перхидролки"

# 59
  • Мнения: 5 539
Цитат на: sunny_zt
Цитат на: BeaZtiE
абе.. странно защо никой не харесва изрусените /или перхидролки по нашенски/ а един огромен процент от жените се изрусяват..
глупава - женска работа Wink


Кой ти каза, че не ги харесват? Моите впетачатления показват точно обратното? Относно анкетата - не знам някоя жена да се изрусява с перхидрол и затова може би няма гласували.

съгласна съм с теб

# 60
  • Мнения: 2 489
Цитат на: BeaZtiE
ама никой не говори за перхидрол конкретно..
баси.. все едно за първи път чувате, че на изрусените каки им викат "перхидролки"


Честно - аз за първи път! Ама ти си го написал някак си иронично. Иначе има къде, къде по-гадно определение от "перхидролка" - например "метла"  Grinning !
Ама има разлика от русо до русо - като почнеш с бг-фолк звездите, за да стигнеш до холивудските актриси!
Разлика голямаааа.....
Иначе това е цветът за мен!

# 61
  • Мнения: 1 363
епа... аз не исках да пиша "метла"
че иде от един виц Wink хахаа
иначе "понятието" може би е по-разпространено при мъжете.. /тъй де.. той въпроса беше отправен към тях/ #Silly

# 62
  • Мнения: 2 489
За мъжете, за мъжете, ама можеш ли да опазиш нещо от жените! То хем си пише "Татковци" и ние пак тука!

Общи условия

Активация на акаунт