Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 32 885
  • 471
  •   1
Отговори
# 135
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Снощи се запознах с мъж Овен. ....Ядосвам се, че не се свързва с мен. А аз няма да направя нищо.
Ееее, не са минали още 24ч и вече има драма и филм по Рибешки....

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 00:31 от Джулая

# 136
  • Мнения: 2 343
А жена жена онен и мъж овен,  гарантирам, че става пожар.

# 137
  • Мнения: 1 483
Снощи се запознах с мъж Овен. ....Ядосвам се, че не се свързва с мен. А аз няма да направя нищо.
Ееее, не са минали още 24ч и вече има драма и филм по Рибешки....
Абсолютно. Омръзна ми от собствените ми филми. Но за мен този човек харесва да е обграден от женско внимание, прави се на вървежен, има високо самочувствие. Май по-добре, че нищо не прави, не ми трябва. Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 1 708
Всички овни са такива! Имат много висока оценка за себе си. Аз още не мога да се примиря, че се самоунижих с един екземпляр.

# 139
  • Мнения: X
Мале, верно ли сте такива рибите?! Smile
Да не прозвучи грубо, ама защо реши, че трябва непременно да се свързва с теб? Излезли сте веднъж в обща компания и това е. Той даде ли някакви знаци, че те харесва, флиртува ли? Това, че те е изпратил е много хубаво, явно е джентълмен, но не означава нищо само по себе си. Всеки читав мъж би го направил.

# 140
  • Мнения: 1 483
Мале, верно ли сте такива рибите?! Smile
Да не прозвучи грубо, ама защо реши, че трябва непременно да се свързва с теб? Излезли сте веднъж в обща компания и това е. Той даде ли някакви знаци, че те харесва, флиртува ли? Това, че те е изпратил е много хубаво, явно е джентълмен, но не означава нищо само по себе си. Всеки читав мъж би го направил.
Не е лесно да си рибка шаран. Не е грубо, спокойно. Аз доскоро близах рани от раздяла и не исках да се занимавам с мъже. Вече се чувствам готова да дам шанс на някой нов. Може би това, че липсва някаква реакция от негова страна ме кара да си мисля че не съм вървежна вече, има ми нещо, рибешки мозък.

# 141
  • Мнения: 3 112
Аз също съм риби, но не съм чакала на телефона да се обади еди кой си. Имам прекалено много задачки.
За г-н Овена - или не си му дала сигнали, че го харесваш и сега се колебае, или пък си му дала твърде много сигнали и сега се е надул, че си в кърпа вързана. И в двата случая трябва да имаш напредвид, че може би не те харесва достатъчно. Може и да греша, но овните харесват лова - ако имат усещането, че можеш да се изплъзнеш, ще са по настоятелни.

# 142
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Далеч не всички Овни са напористи ловджии. Както и не всички си набиват голямото его на който им падне. Но наистина имат едно такова високо мнение за себе си. Не винаги с покритие. Склонни са да мислят, че другите са на по-ниско ниво от тях.

А мъжете като цяло (от всички зодии) са доста скарани с женските сигнали. В този ред на мисли - аз бях активната във флирта с моя Овен. Той така и не разбрал. Аз съм Рак. Той схвана рязко, че имам силен интерес към него, чак когато на рожденния ми ден той беше единствения поканен Joy И от тази вечер започна връзката ни.

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 14:33 от Джулая

# 143
  • Мнения: 661
Джулая, твоя Овен мартенски ли е?
Имам опит с мартенски, не вдена доста време сигналите ми докато му казах директно един ден. 😂

# 144
  • София
  • Мнения: 1 708
С моя не си говорим, няколко месеца вече. Голям инат. Но и аз няма да отстъпя 😐

# 145
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Джулая, твоя Овен мартенски ли е?
Имам опит с мартенски, не вдена доста време сигналите ми докато му казах директно един ден. 😂
Мартенски е Joy Но сигурно и другите планети му мътят сензитивността...
Скрит текст:
Луна в Телец
Венера и Марс във Водолей

# 146
  • Мнения: 1 483
Аз също съм риби, но не съм чакала на телефона да се обади еди кой си. Имам прекалено много задачки.
За г-н Овена - или не си му дала сигнали, че го харесваш и сега се колебае, или пък си му дала твърде много сигнали и сега се е надул, че си в кърпа вързана. И в двата случая трябва да имаш напредвид, че може би не те харесва достатъчно. Може и да греша, но овните харесват лова - ако имат усещането, че можеш да се изплъзнеш, ще са по настоятелни.
Не знам дали стоенето пред нас и говорене доста време е някакъв знак и дали може да говорим за знаци след първо виждане за няколко часа. Но факт, че като разбра, че имаме общи интереси и хобита след 15 мин на масата започнахме да говорим така, сякаш се познаваме отдавна. Времето ще покаже. Нищо не е на всяка цена.

# 147
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Овните са дърдорковци. Най-вече обичат да говорят за себе си. Все пак девизът им е "Аз съм"...("и всички други са след мен") Joy

# 148
  • София
  • Мнения: 10 558
Защо смятате, че един човек говори с друг човек, само за да го сваля?
Аз съм общителна, говоря си с много хора свободно, шеговито. После - давала съм сигнали Joy . Да, че не съм дърво с форма на ръб.
Ако имаш интерес към някого, бъди интелигентен. Кажи на човека - привличаш ме, харесва ми с теб...

# 149
  • Мнения: 3 112
Ако имаш интерес към някого, бъди интелигентен. Кажи на човека - привличаш ме, харесва ми с теб...
Това не е никак присъщо на рибите.

Общи условия

Активация на акаунт