Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 32 878
  • 471
  •   1
Отговори
# 210
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
4.Обича ли той да води парада а вие да тичкате след него и да го възхвалявате?
4. Ми че то кой не обича това, не зависимо от зодията Simple Smile))
В грешка си. Това, че някой е мъж по първични и вторични полови белези, не значи че е мъжкар, който ще обича да води парада.

По темата за Овена - обича да води парада, но не и жената да му е подлога. Трябва да му е интересна.

# 211
  • Мнения: 670
Вашите овни обичат ли да пътуват? Моят докато го накарам да заобича, голяма мъка беше. Все не бил момента, все имало нещо по-важно. И като ми писна, резервирам, купувам билети и казвам: "Аз тръгвам, ти ако искаш, идвай!" Идва, къде ще ходи, сега даже сам дава идеи за дестинации. Обаче голям страх бра първите няколко пъти със самолет, но вече свикна. Синът, и той овен, още не можем да го качим на самолет със сестра му. Иначе не е припрян, планира, но пътуването трябва да не е далечно и по най-краткия път от т. А до т. В. Обаче с кола. Той е в първия ден на овена.
Тоест, 21 март ли? Моят много прилича на него. Аз така и не разбрах с какво се отличават мартенските от априлските...
И също, като повечето мнения, всичко се гласи в посл.момент преди тръгване. Но аз обичам да спя до късно и постоянно ръчкам да гласи нещата от вечер. Особено ако ще тръгва някъде сам рано сутрин. Той все гледа да мине метър и да заспи, а да гласи на ставане. Ама аз ръчкам вечер - да не ми шуми сутринта. И се съобразява за щастие. Другото, което се съобразява и съм му много благодарна, е, че е свикнал с моята неспособност да ставам и да тръгвам някъде рано и винаги тръгваме късно по моя режим.
Може би земният му асцендент има балансираща роля, не е толкова "с рогата напред"...

# 212
  • Мнения: 4 808
Да, 21 март. И аз обичам да съм готова от вечерта.

# 213
  • Мнения: 566
Като стана приказка за начина на овена да ходи някъде - поне в моя случай е - ми.. хаос. То се тича безмислено напред-назад, то се забравят вещи, ключове, то се търсят всякакви неща в последния момент, които в повечето случаи май не са и вкъщи, а къде ги е занесъл......?
След което аз готова, с куфар до вратата ми се казва "ми ти си много хаотична" Tired Face

# 214
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
След което аз готова, с куфар до вратата ми се казва "ми ти си много хаотична" Tired Face
чИ кЪк голямо его ще признае личен неуспех, за който само той си е виновен?! Joy Пускай си покрай ушите подобни дразнения. Защото Овена вероятно до 30 мин ще е забравил историята. А теб ще вгорчава по-дълго.

Моят има рутина в събирането на багаж, защото много е пътувал. В последния момент се активира. Разхвърлян е, все си търси нещо. Аз знам повече от него кое къде му е и често му намирам каквото търси Joy

# 215
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Стиснати ли са мартенските овни?

# 216
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Стиснати ли са мартенските овни?
Аз не познавам стиснати мъже Овни.

# 217
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Аз пък всички мъже Овни, които познавам, парите са им болно място. Винаги си правят добре сметката и ако се наложи да се "набутат" парично, много подскачат. Умеят да изкарват пари, но харчат все едно имат 5лв. в джоба.
Впечатленията са ми от априлски овни, чудя се, дали все пак мартенските може да са по-широкоскроени в тази област Thinking

# 218
  • Мнения: X
Стиснат може да е само овен със силно земно присъствие в натала.

# 219
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Стиснат може да е само овен със силно земно присъствие в натала.
Т.е.?
Какво е натал? Присъствие на определени планети?

# 220
  • Мнения: X
Натална карта е в общи линии положението на планетите и домовете при раждането. Има калкутатори в нета, трябва да се знае дата, час и място на раждане. При овните не е изключено да имат важни планети в телец, тъй като е съседен знак, и това ще ги направи стиснати и още как. Особено Венера има голям шанс да е в телец, а това е именно планетата, отговаряща за отношението към парите и материалното.
Моят се е разминал от телешкото и не е хич стиснат, даже е в другата крайност.

# 221
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Стиснат мъж?! Бърррр. По-скоро Козирозите са най-стиснатите и нямат драма да се задоволяват само с неща на базиво ниво. Телците като че ли обичат да си угаждат.

Моят Овньо (екс) е с Луна в Телец. Не е пествлив, не умее да пазарува на промоции, не му се занимава да следи цени. Като му трябва нещо и баам!!! кинтите и готово. Като трябва да се правят подаръци - няма кършене на пръсти.

# 222
  • Мнения: 8 937
И аз не познавам стиснат Овен.
Е, не харчат през пръсти, правят си сметката разумно. Но в никакъв случай не са стиснати.

# 223
  • Мнения: 566
Познавам стиснат мартенски Овен - брат ми Simple Smile асцендент Рак .. освен на собствените финанси, прави сметка и на другите около него, купува ВИНАГИ най-евтиното, най-голямия боклук, само на промоция, прецаква се, не признава .. и пак и пак и пак .. Joy
Познавам и априлски такъв, "съквартиранта" Simple Smile, ми то се хвърлят пари без мн умисъл, харчи се безмислено, абе ... луд с два калашника .. обаче се пести от едни безмислени неща...Frowning1

# 224
  • Мнения: 3 111
ММ е овен. Не е стиснат, но харчи за безсмислени неща. Купува и после не ги ползва, затрупва се с вещи и много ме дразни, че хем се пречкат, хем пари е дал. Пести пък от неща, които са полезни. Например натисна за по евтина сушилня, а аз исках по скъпа и добра и сега имаме проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт