Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 33 009
  • 471
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 214
Здравейте. Започнах се с един овен в сайт за запознанства. Първият път дойде, пихме кафе, говорихме и си допаднахме много. Излязохме втори път, изкарахме си приятно и той предложи за уикенда да заминем някъде за 2 дни. Отидохме до Сандански, беше приятно, правихме секс, но при него се получиха засечки- слаба ерекция, невъзможност да свърши и тн. Вечерата се разходихме и аз споделих, че не обичам да вися много по заведения, което не му хареса.Днес ми написа, че имаме много различия и няма как да се получи нещо. Моля, които са наясно с характера на овена, да изразят мнение.Благодаря .

# 316
  • София
  • Мнения: 6 231
В случая какво значение има?

# 317
  • Мнения: 2 214
Просто искам да знам какъв е проблема и с какво аз го разочаровах. Той ми допадна.Да, вече не би трябвало да има значение, но на мен ми е криво много.

# 318
  • София
  • Мнения: 10 577
Понякога не е нещо конкретно.
А ако сте имали кофти първи опит - него го е срам и не смее да те погледне...

Имала съм кофти случки в леглото с овен. Много им удря по егото. Но пък желанието беше повече от срама и с времето оправихме положението. Не, че си заслужаваше, разделихме се по други причини. Но мисълта ми е, че ако натиснеш малко и опитате с повече игри и нежност (грубост, според желанията) нещата могат да се оправят... Питай го какви са му желанията и дали желае да опитате.

# 319
  • Мнения: 3 118
Може просто да не те харесва достатъчно. Пробвал е, не се е получило за него. Те овните са и сладкодумници и доста приятни на пръв поглед, но никога не знаеш какво се мъти в главата му. Умело се прикриват и заблуждават.
Може и малко да се притеснява от фала, но според мен не е това основната причина.

# 320
  • Мнения: 2 214
Нещата приключиха, аз и не се надявам на нищо. Опитах всичко, за да го възбудя, не съм отдала значение на фала. Аз съм по затворена, той е по безгрижен човек. Тъжно ми е, че така се получи, аз съм човек, който винаги търси вината в себе си. Дори ме изтри от фб. Неочаквана ми е реакцията просто и не я разбирам.

# 321
  • Мнения: 18 298
В такава ситуация предполагам, че бих помислила, че не съм му харесала в леглото - дали като визия, дали като поведение... че нещо е имал други очаквания.

# 322
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Все пак сте от сайт за запознанства. Всякакви хора има там за какво ли не. Най-често само за секс с нулеви ангажименти. Чук и бег. Не е от зодията.

# 323
  • Мнения: 2 204
камъчка, ти какво искаш за себе си? Съжалявам, но мнението ми се припокрива с това на Джулая. Сайтовете за запознанства и двете срещи преди секс не водях до истинска връзка между душите, камо ли химия и подтик да искаш да опознаеш докрай човека срещу теб. После върви мисли, че проблемът е в характера ти, тялото ти или в другия човек.

# 324
  • Мнения: 568
камъчка, да се видиш с овен и да не те налети още на първата среща ...... мм, извинявай, но явно химията не е била достатъчно..

# 325
  • Мнения: 8 948
Здравейте. Започнах се с един овен в сайт за запознанства. Първият път дойде, пихме кафе, говорихме и си допаднахме много. Излязохме втори път, изкарахме си приятно и той предложи за уикенда да заминем някъде за 2 дни. Отидохме до Сандански, беше приятно, правихме секс, но при него се получиха засечки- слаба ерекция, невъзможност да свърши и тн. Вечерата се разходихме и аз споделих, че не обичам да вися много по заведения, което не му хареса.Днес ми написа, че имаме много различия и няма как да се получи нещо. Моля, които са наясно с характера на овена, да изразят мнение.Благодаря .

Така, както го описваш, по-добре е станало, че не сте си допаднали! Засечки на първа среща? За какво има да съжаляваш?

Пък като търсиш занапред, гледай да не е Овен! Защото минусите са повече от плюсовете.

# 326
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Стига, бе. Не всички Овни са като разгонени кочове на 1ва среща и са готови да ти навирят краката за здравей. Joy

Но може в най-ниските си проявления или като по-млади да са по-първични, груби и неконтролируеми.

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 10:04 от Джулая

# 327
  • Мнения: 568
Стига, бе. Не всички Овни са като разгонени кочове на 1ва среща и са готови да ти навирят краката за здравей. Joy

Но може в най-ниските си проявления или като по-млади да са по-първични, груби и неконтролируеми.
Не са си допаднали бре, Джулая. Малко кофти да го казвам, но най-вече тя на него . That's all folks!

# 328
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не са си допаднали бре, Джулая. Малко кофти да го казвам, но най-вече тя на него . That's all folks!
Защо тя трябва да се вменява вина на авторката? Просто този е някакъв импотент или смотльо...или и двете. Тръгнал с голям план за секс уикенд...а се оказало, че криво ляво успял да го намуши. По тия сайтове е пълно с всякакви медицински случаи, най-вече психиатрични Joy Че и блокирал авторката...смешко.

Твърде много се задълбава и анализира по типичен случай от интернет свалка...

# 329
  • Мнения: 8 948
Не са си допаднали бре, Джулая. Малко кофти да го казвам, но най-вече тя на него . That's all folks!
Защо тя трябва да се вменява вина на авторката? Просто този е някакъв импотент или смотльо...или и двете. Тръгнал с голям план за секс уикенд...а се оказало, че криво ляво успял да го намуши. По тия сайтове е пълно с всякакви медицински случаи, най-вече психиатрични Joy Че и блокирал авторката...смешко.

Твърде много се задълбава и анализира по типичен случай от интернет свалка...

Съгласна съм с Джулая!
В крайна сметка никой не го е карал насила да пристъпва към по-интимни занимания. Всичко е било по негова воля, пък накрая...
Затова и казах на момичето, че няма за какво да съжалява.
Блокирал я е, щото го е хванал срам. Причината не е у нея!

Общи условия

Активация на акаунт