Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 59

  • 14 328
  • 752
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12 391
Колкото пъти Зорница е казвала, че няма нужда от Марио в операционната, толкова пъти се е стигало до "викайте доктор Ковачев" Joy

# 316
  • Мнения: 726
Няма да се изненадам, ако Марио все пак се наложи да й асистира и това от една страна да е поводът за вечерята, защото операцията ще е била успешна. Grinning
Яни, и аз това си помислих Simple Smile Като нищо да му се реваншира

# 317
  • Мнения: X
За първи път открих нещо общо между мен и Марио Ковачев... Thinking

Спайс Гърлс, Бекстрийт Бойс и Бисти Бойс - виновна!

# 318
  • Мнения: 9 615
Оххх, Марио ме уби -пазел си касетки на Spice girls и Backstreet boys Joy

# 319
  • Мнения: 1 358
Много мразя така - цяло промо за тях направиха, а оставят тези сцени за последните 5 минути Unamused

# 320
  • Мнения: 12 391
Много мразя така - цяло промо за тях направиха, а оставят тези сцени за последните 5 минути Unamused
Аничка, аз отдавна съм забелязала, че много често като има промо само на една тема, после гледаме само сцените от промото Joy

# 321
  • Мнения: 726
Аз пък също съм забелязала, че често в промо за нов епизод дават сцени от стар, без изобщо после да има смисъл от това...

# 322
  • Мнения: 1 358
Хахах, е чувствам се ощетена Smile

# 323
  • Мнения: 9 374
Еми това беше. Имаш петно на блузата...там около сърцето. Joy Не съм очаквала нещо по-различно да каже. Хайде сега да видим как ще им се променят отношенията след тая вечеря и в каква посока ще отидат.

# 324
  • Мнения: 3 269
Междудругото онзи 16-ти епизод ли беше, за който Диана каза че се променят от още игра им - ние бяхме разочаровани, но той наистина постави началото. Така че аз съм Дзен 😎, развръзката започва сега.

# 325
  • Мнения: 489
И аз съм Дзен Simple Smile Нали един от вариантите беше, че ще каже някоя смехория нашето момче Simple Smile Освен това, месля че разговорът с Калин, се отрази много добре на Марио и може да му помогне да "прогледне" зад "нищо лично" Simple Smile

# 326
  • Мнения: 726
Да ви кажа, според мен добре завърши епизода. Познах, че ще изтърси някой майтап. Обаче извън това - виждам Марио яко хлътнал, чак се държи нескопосано покрай Зорница. Не знам само аз ли го мисля, но смятам че така няма да издържи дълго. Това не му помага изобщо, само затъва в чувствата си и ако няма споделеност си е живо губене на нерви и чувства така.

# 327
  • Мнения: 9 374
Не знам само аз ли си го мисля, но според мен искаше да каже друго, затова помълча секунда-две, може би се притесни и изтърси това за петното, което беше сладурско с това вмъкване, че е някъде около сърцето. Grinning

Роси, и аз мисля така. Като не говорят и таят всичко в себе си не си помагат, накрая ще избухнат с пълна сила.

# 328
  • Мнения: 12 391
И двамата са като в небрано лозе. Зорница го търси, кани, а след това се чувства неловко. Какво казваше Майчето - слонът в стаята Grinning Супер неадекватно се мъчат да си играят на приятели, докато и в двамата бушуват чувства.
Но, честно да си кажа, докато се мъчат на пътеката на приятелството, съм спокойна, че няма да им измислят друга простотия.
Иначе Марио е болезнено хлътнал и направо агонизира, но поне си знае. Зорница е хлътнала, ама се самозалъгва Grinning

# 329
  • Мнения: 726
И аз отново не разбрах кое е негласното изясняване..1:0 за анонсаджията 🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт