Пазаруване от НМ, тема 37, НОЕМВРИ 2019

  • 46 939
  • 1 006
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Ще откажете на куриера, когато ви се обади по телефона.

# 451
  • Мнения: 54 407
Ще откажете на куриера, когато ви се обади по телефона.

Точно.
Не съм писала никога мейли за отказ на Еконт.

# 452
  • Мнения: 1 463
Не се изпращат смс-и вече. Търсиш си сам пратката. Така че когато отидеш да я вземеш, няма шанс просто да я откажеш, а следва тромавата процедура по връщането.

# 453
  • Мнения: 2 627
Аз получавам, както и всички около мен, поръчващи от ХМ. И обаждане също, ако не отида да си я взема същия ден.

# 454
  • Мнения: 54 407
Аз получавам смс-и. Въпреки, че адресът е този на офиса на Еконт. Мейли също, звънят ми, ако не им се явя до ден-два. Очевидно е различно за различните градове.

# 455
  • Мнения: 1 463
В София съм. Лично от разговор с Обслужване клиенти от HM ми казаха сама да си я търся след 4,5 дни.

# 456
  • Мнения: 9 124
Няма такова нещо.
Ако си дала адрес до офис в работата или домашен ти се обажда куриера, че има пратка и е на адреса да си я вземеш. Ако не си на място и в движение се уговаряте за другия ден или по-късно, вече той си казва как му е удобно и се разбирате. Също и съобщение имам, понякога не праща де, направо си звъни. Ако не я искаш му казваш, че я отказваш и той си продължава по пътя , а от теб нищо повече не се иска и не дължиш нищо.
Ако си дала адрес на Еконт просто не отиваш в офиса и те автоматично ти я връщат. Може и да те потърсят по телефона да ти напомнят евентуално, пак така казваш, че се отказваш и няма да я вземеш. Нищо не дължиш и не се разправяш.
Също съм от София и така съм правила.

# 457
  • Мнения: 1 463
Благодаря 🙂

# 458
  • Мнения: 5 288
Не се изпращат смс-и вече. Търсиш си сам пратката. Така че когато отидеш да я вземеш, няма шанс просто да я откажеш, а следва тромавата процедура по връщането.

Няма тромава процедура, просто я отказваш.

# 459
  • Мнения: 54 407
В София съм. Лично от разговор с Обслужване клиенти от HM ми казаха сама да си я търся след 4,5 дни.

А ти защо изобщо търсиш НМ?
Просто си проследяваш пратката и евентуално си я търсиш от офис на Еконт.
Никаква процедура няма за връщане, те си знаят работата. Казваш, че отказваш пратката и нищо друго. Нито се подписваш, нито попълваш нещо.

# 460
  • София
  • Мнения: 1 714
За черния петък дали ще пуснат код, намаление, нещо...?

# 461
  • Мнения: 341
За черния петък дали ще пуснат код, намаление, нещо...?
Да се надяваме.... Или ще е пак някой за 1 час.....

# 462
# 463
  • Мнения: 1 212
Вчера си направих нова регистрация, после се абонирах за бюлетина, получих имейл, но код.... Не.
Направих още една нова регистрация, пак същото....
Минаха 24 часа, нищо...
Не иска да признае дългуча и това е.
Сега през приложението сложих в кошницата неща за над 50 лв, после махнах някои и си остана с безплатна доставка, та накрая пуснах двете блузи за децата, на които бях хвърлила око...

# 464
  • Мнения: X
15% в 17:00 часа пак за ненамалени ли се отнася?

Общи условия

Активация на акаунт