Пазаруване от George(ASDA) - Тема 11

  • 58 245
  • 599
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 330
Достават си до Габиели, не съм спирала да поръчвам - последно вчера.
Направи си нов профил Simple Smile

# 196
  • Мнения: 609
Достават си до Габиели, не съм спирала да поръчвам - последно вчера.
Направи си нов профил Simple Smile

Много благодаря!!! Успокоих се. Ще направя нов

# 197
  • Мнения: 2 067
Здравейте. За първи път ще купувам момичешки гащички на George. За малката съм поръчала 10 бр, сега се чудя дали да не взема и за голямата 5-6 г.
Какво е Вашето мнение?
Например не купувам Лидълски, защото долу са много тесни. Тези какви са?
Скрит текст:

# 198
  • Мнения: 6 933
Аз съм купувала от белите със сърца и кончета отпред, но на дъщеря ми въобще не й бяха удобни-доста са широки на дупето. Говоря за малки р-ри обаче- 18-24 или 2-3, не помня кой точно съм поръчвала.
 Детското бельо от Пепко е доста по-добро.

# 199
  • Мнения: 2 067
Благодаря. Значи само с едните ще остана. На Пепко пък гащи също не съм взимала (само клинове и блузи, от които не съм доволна), но още другата седмица ще отида да видя за бельо.

# 200
  • Мнения: 2
Здравейте, към тези които скоро са поръчвали от Аsda groseries, с кой превозвач работите, тъй като вкарвам различни адреси и ми дава, че няма свободни слотове за доставка. Благодаря!

# 201
  • Мнения: 10 330
Гащи поръчвам от 12-18 на дъщеря ми.
Вече е 9-10 г. размер. Никакви проблеми.
Взимала съм и с картинки, и едноцветни, и 3ки, 5ци и 10ки...всички са супер.
Пепкто не знам какво го харесвате 2 пъти съм влизала, вчера конкретно и нарочно - еми няма такъв парцалник 🙄

Слотове за доставка няма от началото на ИП, защото всички в УК пазарауват масово и основно онлайн.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 746
Аз също съм доволна от гащичките (купувам за сина си,но продавам и в магазина и имам наблюдение). До момента не съм имала проблеми,само дето е на 3г и носи размер 4-5г,умалени са момчешките 😁
На пепко взех едно лятно комплектитче за първи път,предстои да го тестваме,иначе теста ,, пералня,, го мина 😁
Аз също не успявам да заваря свободни слотове,но писах с офиса в Англия на ,,Доставки-Англия,, и казаха,че вече получават от Asda groceries... Кога аджеба има свободни слотове,незнам... Гледам ги всеки ден, но до обяд.

# 203
  • Мнения: X
И аз съм доволна от детските гащи, но имам момчета и за тях материята и модела е друг от показаните. Поръчвала съм от всякакви други магазини, тези са най-добрите за мен.

# 204
  • Мнения: 10 330
Аз имам и момче Simple Smile Обзавеждам го от 5-6г размер, вече е на мъжки...
Боксерки и слипове, никакви оплаквания. Главно влачи боксерки (след 9-10г.).

# 205
  • Мнения: 1 675
По мое наблюдение момичешките гащички са леко уголемени или си отговарят с точност. Поръчвам на дъщеря ми, но тя е доста слабичка и носи един размер по-малък от този за реалната й възраст.

# 206
  • Мнения: X
Явно само момичешките са уголемени, защото момчешките наистина са умалени. Моят син също е много слаб за възрастта си и му купувам по-голям размер. От другите дрехи неговият размер винаги му става ОК, когато вече го мине по възраст.

# 207
  • Мнения: 10 330
Това с размерите е доста субективно.
Зависи дали детето за възрастта си е по-едро/пълно (на дупе) дребно/слабичко.
Зависи на майката как й се виждат - дали й е ОК да са леко халтави, или иска да са ама точнооооооо по мярка.
Няма много вярно - ама и не е голяма разликата между два съседни размера - на мен лично ми е все тая. Обаче някои са супер подробни и решават, че е малко/голямо ...
Ясно е, че на таз възраст 1-2-3-4-5 г. детето няма особено мнение, камо ли дали му стяга или не знам какво. Моята дъщеря е готова да се напъха и в гащи за едногодишно, само ако й харесва картинката например.. .
Тениски не ми е проблем да й взима +/-1 понякога даже 2 размера  - обаче за някои това е драма, не "стои добре на детето".
Така че няма как да се даде  точен отговор на въпроса с размерите Simple Smile
От поне 13-14г. се убеждавам постоянно...

# 208
  • Мнения: X
Гащи при всички случаи не е добре да са впити. Едното ми детете много слабо и по-скоро дребнично за възрастта си, другото е точно обратното (високо и едро). Съдя и по-двамата за размерите, но винаги давам слабичкия ми син за пример, защото при него, ако не е точен номер, винаги му седи като харизано. Едрото дете запълва дори и големите дрехи, сладичкото няма с какво.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 457
Само аз ли забелязах, че момчешките слипчета, всъщност изглеждат като бикини, странно ми е, защото на баткото съм купувала български и са с парче отпред, обаче пък по-бързо съхнат така

Общи условия

Активация на акаунт