Пазаруване от George(ASDA) - Тема 11

  • 57 104
  • 582
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 582
Белите ризи от ученическите униформи бива ли ги,или полиестера им идва твърде много?
https://direct.asda.com/george/boys-school-shirts/boys-white-plu … ml?cgid=D10M1G1C1

# 226
  • София
  • Мнения: 8 613
Тази есен ще трябва да купуваме зимни якета и на двете деца. Поръчвали ли сте от Джордж и какви са ви отзивите?
Зимно яке от Англия съм купувала от TU, преди поне 4-5 години и не беше лошо, но го носеше бебе в количка...пък сега са двама активни младежи и си трябва нещо топлещо, но не твърде дебело и ограничаващо.

# 227
  • София
  • Мнения: 23 156
това купих последно:
https://direct.asda.com/george/kids/coats-jackets/teal-hooded-pa … 1,default,pd.html

предни години пак подобни купувам.
за големи студове може би не става, тогава обличаме повече неща под якето.
но за стандартната зима си е екстра.
много е леко, има някаква вата и отвътре е с полар.
може би е малко умалено, моето дете е на 7, от всичкодруго купувам 7-8, якето е 8-9 и му е добре.
14п беше цената, взела съм го с 20% намаление за 11,20п

# 228
  • София
  • Мнения: 8 613
Мерси. Ще изчакам да видя и какви ще изкарат за зимата, че сега има 2-3 модела изостанали.
На мен не ми трябва и за чак толкова голям студ-софийска зима Grinning А и носят доста дрехи от мерино вълна, които задържат топлината. За игра в снега около блока и ходене/прибиране от градина. Но ми се иска и да не мръзнат съвсем, че аз самата съм имала якета, които уж с вата, уж полар вътре и умирах от студ.

# 229
  • Мнения: 6 887
Две от бебешките бяха доста плътни. За тази зима отлежава такова, но е доста слабо подплатено
https://www.google.com/amp/s/amp.direct.asda.com/george/kids/coa … 1,default,pd.html

# 230
  • Мнения: 3 095
Якетата са много хубави. И детските, и за възрастни. За такива пари толкова добро качество не съм намирала другаде. Но като дебелина са най-различни - има и по-леки, и по-дебели. Трябва да се четат отзивите.

# 231
  • Мнения: 10 190
Две от бебешките бяха доста плътни. За тази зима отлежава такова, но е доста слабо подплатено
https://www.google.com/amp/s/amp.direct.asda.com/george/kids/coa … 1,default,pd.html
Чудно си е, хич не е слабо.
Дъщеря ми израстна с тая серия, до 5-6 са супер... Нагоре вече става мъка и като цени, и като модели...

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 947
Г-жа Шантал, конкретното яке е истинско зимно яке - дебело, с поларена подплата.

# 233
  • Мнения: 6 887
Не мога да разбера каква е тази тенденция към убеждаване в нещо.
Казах, че дъщеря ми е имала три якета от сайта-двете от бебешкото доста дебели, а това е определено с по-малко вата от тях. Да, всички имат полар отвътре, но това на допир е по-тънко.
Дези иска мнения и всеки изразява своето.

# 234
  • София
  • Мнения: 8 613
То си зависи и от вида вата...пък какво ще вземеш-от възрастта, активността.
На Tu това, което бях взела беше ей това
Скрит текст:

От зимната колекция, отвътре с полар(без ръкавите, доколкото помня). Но не беше дебело и за класическата българска майка със сигурност май не беше зимно Satisfied  Но си му го обличах, той по това време се возеше в количка и не е седял на улицата да го духа вятъра. И като цяло се старая да не са твърде дебели, аз недолюбвам зимата, с 15-те ката дрехи и то половината тежки...голяма досада ми е.
Искаше ми се сега някакви тип парка, да не са от шушкавите/бомбър, ама каквито има.
Сигурно заедно с някакви долнища ще поръчам, че на големият от 12 чифта 8 са с дупки на коленете.

# 235
  • Мнения: 4 642
Белите ризи от ученическите униформи бива ли ги,или полиестера им идва твърде много?
https://direct.asda.com/george/boys-school-shirts/boys-white-plu … ml?cgid=D10M1G1C1
За тези пари са екстра, но синът облича ризата за първия учебен ден и ако трябва да носи елек. Т.е. 10на пъти най-много. През останалото време носи блуза с поло яка. Те също не са лоши, но след няколко изпирания стават къси и квадратни. През м. март тази година купих доста добре изглеждащи блузи поли с дълъг ръкав за 4,50 лв. от LC waikiki. Ако имате в града такъв магазин може да видите и там.
Тази година щерката ще е първокласничка и трябва и за нея да поръчам дрехи, но с тази пандемия ме е страх да не стане като през м. март. Накупих и на двамата дрехи за училище и за ДГ и след 2-3 дена обявиха извънредно положение и затвориха учебните заведения.
Ако на есен отново обучението е онлайн не виждам смисъл от дрехи за училище (при нас униформата е задължителна).

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 08:30 от йоко

# 236
  • София
  • Мнения: 8 613
Засега уж говорят, че ще е присъствено.
Моят младеж ще е пъреи клас следващата есен. Има униформи, но са горнища само(доколкото знам). Блуза с къс ръкав, блуза с дълъг, суитчър. Оранжеви(най-омразният ми цвят ) с някакви щампи с номера на училището. Надявам се да има някакъв компромисен вариант, да се носят други блузи под суитчъра, че като знам масово колко са качествени тези униформи...пък плащаш една добра сума за 1 или два комплекта.

# 237
  • Мнения: 4 642
При нас униформата е бяла блуза с яка (polo shirt)  с емблемата на училището, черен/тъмно сини панталон/дънки, червен пуловер, жилетка.
Доволна съм от ученическите им дрехи за момчета.

# 238
  • София
  • Мнения: 23 156
при нас униформата е тъмносин суичър и панталон и жълти блузки с яка.
съответно са 45, 40 и 25лв.
вече купих от george съответно за 17, 12 и 3лв бройката.
изнамерих и емблеми и донякъде реших проблема.
само от жълтите блузки с яка ми трябват и с дълъг ръкав, но няма. сега се чудя да взема бели и да ги боядисам.
много съм за униформите, ама цените тук са безобразни.

# 239
  • София
  • Мнения: 8 613
Емблеми от други родители ли намирате?
При нас май няма такива, а са щампи по дрехите-някакви виещи се шарки и надпис. За физическо мисля, че само искат бяла тениска и черно долнище. 
Сестра ми ми е казвала, че евтини бели тениски има и в Декатлон.
Аз анцузи ще трябва да заредя и за двамата...уж мислех, че пазя от баткото, но се оказва, че всичко е скъсано и износено.

Общи условия

Активация на акаунт