Пазаруване от George(ASDA) - Тема 11

  • 57 125
  • 582
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 9 098
Нещата ми от George вече са тук с GGBG. Дължа 10 лв. за 1.8 кг. (по 5 на всеки започнат килограм). Поискала съм да ми го доставят на адрес, за което ще дължа още 3 лв. Няма други такси.

# 406
  • Мнения: 3 635
Мисля, че като се поръчва директно до България има 20% отгоре върху цените (ДДС) - нека ме поправи някой, ако греша.
Да, има и в някои случаи е повече от 20% разликата

# 407
  • Мнения: 987
Здравейте,бясна съм.Тези малоумници от Джордж са махнали англ.номерация от сайта.Вчера поръчвах за детето от дамската номерация,sweat shirt м и клин xs ,това на кой англ.номер отговаря?По принцип за нея пазарувам най малкия размер 8,но този път искаше oversize sweater.И на мен ми е трудно да се ориентирам,за горе нося 18,а панталоните са 14.Оплаках се.
Аз точно англ.гледам,на hoodie & sweatshirt е с хс -хл,бамнах се да си поръчвам суетшърт и аз,но го отказах.Да,де,това и аз го видях в последствие,ама след като пуснах поръчката.

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 09:30 от marga1977

# 408
  • Мнения: 10 195
В английската версия си стои тяхната номерация.. в чужбинските явно са заложили на международните размери... Предполагам са получили оплаквания доста, че хората не могат да се ориентират като са си разширили дейността - UK номерацията си е специфична тяхна си. И са пуснал "хикселите" Simple Smile Simple Smile Simple Smile Диференцират се хората, брекзитват си по всички направления...
Като отвориш Size guide си стоят и техните за сравнение.
8-10 е хс

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Не знам колко са "малоумни", но като отворих случаен артикул в тази секция, цъкнах линка към Size Guide и там си има подробна таблица, като в долната си част има и това, за което пише Духи:

# 410
  • Мнения: 3 635
Искам да си пусна поръчка до България, не ми дава да сложа в кошницата повече от 3 артикула
Някой с подобен проблем?

# 411
  • София
  • Мнения: 23 156
не дава:

Maximum 3 items limit reached
You have reached the maximum number of items you can add to your bag. Please reduce the items in your bag or alternatively place a new separate order.

до Германия обаче разрешава, явно само ние сме печелившите.

# 412
  • Мнения: 3 635
не дава:

Maximum 3 items limit reached
You have reached the maximum number of items you can add to your bag. Please reduce the items in your bag or alternatively place a new separate order.

до Германия обаче разрешава, явно само ние сме печелившите.
Писах им имейл, хем поръчай над незнам си колко за да платиш половин такса за доставка, хем не ми дава повече от 3 артикула Sad

# 413
  • Мнения: 316
Някой получи ли отговор защо макс 3 продукта могат да се поръчат?

# 414
  • Мнения: 3 635
Някой получи ли отговор защо макс 3 продукта могат да се поръчат?
Не, нямам отговор все още

# 415
  • Варна
  • Мнения: 17 843
Някой да ми припомни дали пратките се пращат в пликове или кашончета. Не съм поръчвала от години.

Благодаря, duhi_puhi!

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 22:41 от Хексе

# 416
  • Мнения: 10 195
Някой да ми припомни дали пратките се пращат в пликове или кашончета. Не съм поръчвала от години.
Пликове
В кашончета само от сектора home, toys...
Дрешоците всичко е в чувалчета....

# 417
  • Мнения: 4 643
Все още ли ги пращат със закачалки? Според мен са ненужни, по- добре без тях.

# 418
  • Мнения: 10 195
Все още ли ги пращат със закачалки? Според мен са ненужни, по- добре без тях.
Със закачалки... И мани, че са ненужни, ама такива гадни дупки правят... В тия найлонки всичко става леш Sad Опаковката им е като за фураж.

# 419
  • София
  • Мнения: 9 098
Аз си ползвам закачалките Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт