Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 89

  • 29 648
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18 529
Айре  Heart Eyes е, така, де  Laughing Все изскача по нещо, ама има и дни, когато нямаааа  Wink Ама пак си открила нещо  Peace
А тази виждахме ли я  newsm78

Да беее, хич нямаше мрънкяне по време на КГ, особено втория сезон  ooooh! Не им хареса на Зейнепките изобщо развитието на сценария, че даже Госпожата каза, че ще забрави, че е гледала това недоразумение  hahaha Ама всеки с вкуса си, на мен пък 2 сезон ми хареса още повече  Heart Eyes
Успех на Сблъсък!  Praynig Мнооого си го обичам и него  Heart Eyes



Снощи си легнах в 1.00 ч., а  станах в 5.30 ч.  hahaha Днес не ходих до нашите, че брат ми и сестра ми бяха там, та цял следобед познай какво правих  hahaha Ама аз съм си такава, грабне ли ме нещо, не мога да се откъсна, и с книгите съм така  Mr. Green Обаче не пропуснах КГ  Joy Joy Joy
Лека, аз продължавам  Wink

# 286
  • Мнения: 2 503
Айре 😍 , Фенче 😍 , Диве 😍 ,

Ето ги и моите мисли относно 46 епизод на КГ:
Уау, какъв епизод само!!!
Толкова напрегнати моменти и много интересни ситуации за размисъл.
Гюлтен няма да я обиждам, Хандан няма да я обиждам, Гюней и Бану са си лика прилика, Ебру също, Зейнеп е завладяна от злоба... Не искам да падам на това ниво и да използвам епитети, които тези персонажи заслужават.
Гюлтен сама ще се убеди, че тя направи огромна грешка, пречейки на двама влюбени.
Сигурна съм, че Гюней и Бану ще си намерят майстора. За сега не виждам как техния фалшив брак би могъл да съществува, но ще видим какво са подготвили сценаристите.
Надявам се Зейнеп и Хандан да се освободят от злобата, която ги изяжда от вътре и ги кара да изглеждат жалки и толкова нелепи...
Нищо не съм казвала по адрес на Джан- страхотен герой, много го харесвам и в тоЗи епизод за пореден път спечели симпатиите ми.
Джемре и Баръш си отмъщават- тя на Кузей, той на семейството си. Знам, че няма да бъдат щастливи...
Кузей сам си е виновен, ще я гледа от далече, защото той така реши. Не одобрявам постъпката на Джемре, но и нейното търпение и болка минаха всякакви граници...
Леле, много ми хареса този чудесен епизод!!! 🥰🥰🥰

Тези снимки след солариума не съм ги виждала, да. Абеее Киво всякак ми е готин. Само като Музафер беше твърде измузен, че чак ми беше жален.
Коремчето му грам не ми направи впечатление, видяхте ли снимките на Чаатай? 🙃

И новопоявила се снимка имаме- какво по- хубаво?! 😍😍😍 Няма Кивова снимка, която да не ми хареса.

Успех на Сблъсък, знам , че ще покори зрителксите сърца.

Момичета, да попитам помните ли как беше рейтинга на ДК, че ми стана интересно? 🧐

Явно обсъждането на КГ по време на онлайна не е било окей, нещо такова усещам или греша?

Лека вечер, дружки!

# 287
  • Мнения: 18 593
Ире Heart Eyes, много хубав коментар!! Peace
Цитат
Кузей сам си е виновен, ще я гледа от далече, защото той така реши. Не одобрявам постъпката на Джемре, но и нейното търпение и болка минаха всякакви граници...
Peace
не знам дали знаеш, че актьора, който играе Джан е син на едната сценаристка-Едже Йоренч. та хубава роля имаше момчето Simple Smile
тук може да видиш рейта на ДК-хич не беше зле Peace
https://www.diziler.com/dizi/cesur-ve-guzel/reytingler
за КГ-неее, било е много интересно и динамично с много пишещи в темата, щом за 2 серии се е изписвало тема, но са били на 2 лагера-харесващи Зейнеп или Джемре и малко се е прекалявало с препирните и словесните битки помежду им.

Чачо май дебелее за роля.

Фенче Heart Eyes
Цитат
Не им хареса на Зейнепките изобщо развитието на сценария, че даже Госпожата каза, че ще забрави, че е гледала това недоразумение  hahaha
ауу ще си замълча за тоя коментар Mr. Green
добре, че вече не ни чете Wink

тая снимка е от лятото бе
сложи я адаша...преди костенурките Peace



лека Hug

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 22:43 от Airra

# 288
  • Мнения: 18 529
Ире  Heart Eyes много ти благодаря за споделеното от 46 серия на КГ, много ми хареса!  bouquet Джан си беше сладурче, да  Peace По време на гледането онлайн си беше вълнуващо да ти кажа. Как чакахме всяка следваща серия, озет ... и превода, който излизаше чак след седмица ooooh! Мноого дружки го гледаха и обсъждаха, беше невероятно, липсва ми много това време Party Вярно е, и че имаше някои големи дразнители, особено една особа  Mr. Green и често прехвърчаха искри, но не ми пречеше да си пиша и споделям за него с кеф Peace Въпреки всичко беше много интересно, много интелигентни и добре аргументирани коментари имаше, направо разкоствахме всяка една серия Heart Eyes Е, не липсваха и откровени глупости, една от които, че Кузей не обичал Джемре, на покрива след първата им целувка изпитал  отвращение, независимо от това, което той лично сподели след това  Laughing и го даваше на всяка друга, само и само  да не е Джема hahaha Единствено на Гюлтен не го предложи hahaha
Айре  Heart Eyes че какво и да чете Мимето ? Не си измислям нищо Wink Не и хареса този сериал на Мимка, по-  специално 2 сезон, никога нямало да си причини да го гледа отново, Ойкю била бездарна актриса, с нищо не я впечатли в нито един момент, само колко сме спорили на кафе с нея  Laughing Но, едно и признавам - винаги много аргументирано излагаше тезите си, караше ме да се замисля Peace Не, че някога успя да промени мнението ми, особено за финала, защото  колкото и пъти да го гледам, смятам, че Кузей постъпи съвсем логично, като изтри брат си завинаги  Peace Много неща може да прости човек, но има и такива, които не се прощават, поне за мен  Naughty
Вай бе ... бях я забравила тази фотка с аркадаша  Wink благодаря!  bouquet
Лекинка!  Hug

# 289
  • Мнения: 18 529
Добро утро, дружки!  Hug Hug Hug


Стар, но много готин клип  Peace


Хубав ден!  Hug

# 290
  • Мнения: 18 593
Привет!! Hug
Фенче Heart Eyes, много хубаво клипче, да bouquet
Скрит текст:
иначе знам много добре, че Госпожата не харесва сериала и Джемре, както и че сте спорили.... Wink


Световен ден на детето.....


от Елчин
https://twitter.com/unicefturk/status/1197062335170580485


 Peace



освен и аз да припомня нещо старо, но страхотно Simple Smile



# 291
  • Мнения: 2 503
Здравейте! Hug

Айре Heart Eyes , Фенче Heart Eyes ,
Благодаря ви за споделеното! Flowers Bouquet Flowers Bouquet

Оо, не знаех, че актьорът, играещ Джан,  син на Едже. Еее, това обяснява защо има толкова готина роля. Доста е симпатичен. Simple Smile)

Явно наистина обсъждането е било доста интересно. Но то е неизбежно разделението на лагери. Grinning Нека си го има, но да не се прекалява в използването на обидни епитети и чуждото мнение да не бъде заклеймявано. Поне такива принципи следвам аз. Grinning

Това просто ме разби:
Цитат
Кузей не обичал Джемре, на покрива след първата им целувка изпитал  отвращение, независимо от това, което той лично сподели след това  Laughing и го даваше на всяка друга, само и само  да не е Джема hahaha Единствено на Гюлтен не го предложи hahaha
Но както се казва - разни хора, разни идеали ( разни диагнози! Grinning)

Да е честит деня на детето!
Най -чистите и искрени съзнания са децата. Heart
Много бих искала Киво да стане баща, но това е божа работа и когато те решат- ще стане!

Дааа, Чаатай качва за роля и аз така четох, но ми идва малко тууу мъч. Grinning

Хубав ден, момичета!

# 292
  • Мнения: 18 529
Айре  Heart Eyes Ире  Heart Eyes благодаря ви за споделеното!  bouquet
Ирка  Heart Eyes това ми хареса  hahaha
Цитат
Но както се казва - разни хора, разни идеали ( разни диагнози! Grinning)
Аз не съм убедена, че Чачко качва кг. за роля, той не веднъж след края на снимките се е "поправял" бая, пък после сваля, ама ще видим  Thinking
И аз да отбележа Световния ден на детето!  bouquet

До довечера!  Hug

# 293
  • Мнения: 18 593
Фенче Heart Eyes
Скрит текст:
Чачо щял да играе турски борец-Коджа Юсуф
Ире Heart Eyes Flowers Bouquet
и на мен hahaha

айде на новите/новосподелени снимкиии smile3508

  




появиха се още newsm09



Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 16:29 от Airra

# 294
  • Мнения: 2 503
Фенче 😍💐

Айре 😍💐,
еха, колко много снимки!!!! Ами супер, нали искахме и ето- получихме! 🥰🥰🥰
Чудесен е навсякъде- свежарче!
Чаровник от всякъде!
Особено ми хареса снимката в профил с шапката. ❤
Вярвам, че ще полуваме още нови снимки и не само...

После съм на линия, че почва Осман.
Приятна вечер, милички!

# 295
  • Мнения: 18 529
Привеет!  Hug
Айре  Heart Eyes еха, колко снимки, супер! Когато няма, няма, ама когато има ... Laughing
Тази фотка е от 09.11  Heart Eyes

Благодаря за спойлера, хади да видим, че тази роля се спрягаше бая отдавна  Thinking
Да се знае  Peace МанИкен, ама опасен  Laughing
Цитат
По данным базы IMDb Starmetre Кыванч снова занимает первое место на этой неделе! 👏🏻
Также является турецким актером с лучшими показателями IMDb за все время.Он был в числе первых 5000( 4528 ) имен за 72 недели и входит в число первых 4000 (3881) среди 11 миллионов человек в мире.❤
Цитат
Според базата данни на IMDb Starmetre, Kъванч отново заема първо място тази седмица
Също така се явява турският актьор с най-добрите показатели в IMDb през цялото време.Той беше сред първите 5000 (4528) имена за 72 седмици и едно от първите 4000 (3881) имена сред 11 милиона души в света.

Ире  Heart Eyes  bouquet После да кажеш как е Осман  Peace
Най-красивият посланик на добра воля  Heart Eyes И Елчинка е страхотна! Heart Eyes Много не разбрах какъв Световен ден на децата е днес, какво стана с 1 юни, ама няма значение , да има  Wink
Приятно гледане на КГ, който го гледа  bouquet

# 296
  • AMS
  • Мнения: 6 410

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Радвам се, че и Елчин подкрепя УНИЦЕФ!!!
За световния ден на детето , се върнах пет страници назад >>>

.......
https://youtu.be/5OOKv_NMfT4
От официалната страница на агенция Gaye Sokmen:
Присъединете се към посланика на добра воля Къванч Т. и UNICEF.
Оставете подписа си на http://unicef.org.tr/dunyacocukgunu/
20 ноември # Световният ден на детето, нека бъдем страната, която ще събере най-много подписи за деца!

Къванч: "Договорът за защита на правата на децата беше подписан точно преди 30 години. Но, за съжаление, днес много деца на този свят все още не могат да защитят правата си. Децата нямат език, религия, раса. Децата са деца. Така че можете да се присъедините към мен и Уницеф и да оставите подпис на сайта до 20 ноември. "

Хайдии лека и по-полека >>>



Скрит текст:

# 297
  • Мнения: 3 134
Привет момичета:heart_eyes: Благодаря за всичко споделено и за новите снимки.
Явно наистина е било интересно по време на обсъждането на КГ. С нетърпение очаквам нов сериал да видя какво е това чудо., обсъждане на онлайн. Blush
Аз с удоволствие се гледам сега КГ, е изпускам малко началото ,но пак е нещо. Само дето е много малко, като сравня със "Сблъсък", но аз с този сериал разбрах , че в Турция една серия е около 2,30 ч.  
Скрит текст:
Очаквам гости от утре и сигурно няма да мога пак да пиша тези дни, но със сигурност ще Ви чета
Ире, пиши за КГ много ми харесват разсъжденията ти. Аз още от самото начало си харесах Джемре, но си спомням, че в началото, когато почнаха да дават филма по БТВ бях по - скоро в шок от вида на Къванч, след Бехлюл.
Ти сега си на много интересни серии, а натам ще става още по-интересно.
Айра, Фени, Дива много Ви благодаря, за всичко, което споделяте и качвате. Много благодаря за снимките и видеата от архивите Ви.
 По случайност съм на лаптопа, качвам едно много любимо видео.


Лека InnocentInnocentInnocent
Това сега го видях 😀


И ново видео от Ана

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 21:12 от pe04

# 298
  • Мнения: 18 593
Пепи Hug, браво донесла си новото видео на Анна Peace
страхотно! Heart Eyes


и аз видях поста от Тюркфлик, не разбрах само за Кивовите сериали или за всички се отнася, май за всички Thinking
не мога да ги разбера тия Тюркфлик, как излъчват сериали, които скоро почнаха в ТР? като Куршум например newsm78
https://www.instagram.com/turkflick/
Приятно гости...ще те чакаме! Simple Smile
ако следващия проект на Къванч е на интернет платформа, за всички ще е ново-какво е да гледаш любимеца си, когато снима за интернет платформа Wink
ако знаеше за форума в бг-мамма, като почна КГ по бтв, можеше да се включиш още тогава, като мен Joy

Фенче Heart Eyes...мммм Wink

Да се знае  Peace МанИкен, ама опасен  Laughing

Цитат
Според базата данни на IMDb Starmetre, Kъванч отново заема първо място тази седмица
Също така се явява турският актьор с най-добрите показатели в IMDb през цялото време.Той беше сред първите 5000 (4528) имена за 72 седмици и едно от първите 4000 (3881) имена сред 11 милиона души в света.


бравус на нашето момче! smile3521

Диве Heart Eyes bouquet
Ире Heart Eyes приятно гледане на новата ти тръпка/Осман/!!

# 299
  • Мнения: 18 529
Добро утро, мили дружки!  Hug

Пепи  Hug страхотен нов клип, благодаря, че го донесе!  bouquet Дано по-скоро имаме удоволствието заедно да гледаме онлайн сериал на нашето момче  Praynig
Това класация ли е, какво е  Thinking на Тюркфлик не отговаря на моята, моята е отзад напред по-скоро  Laughing Може да не сте съгласни някои с мен, но сценариите на КГ и ДК не могат и да се сравняват дори  Peace
Дива  Hug bouquet
Айре  Heart Eyes smile3521 smile3521
Цитат
бравус на нашето момче!




Хубав ден ви пожелавам!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт