Прахосмукачка робот - 18

  • 47 146
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • София
  • Мнения: 184
Аз преди малко поръчах първа генерация от Полша за 420лв от Xiaomi Lifestyle store, има добри отзиви. Дано майка ми е доволна от почистването-има килими, но се водят мокетени.
Само не знам защо същият продавач предлага същия модел за около 245лв-в едната обява пише original xiaomi mi robot vacuum cleaner, в др.-global version, но не виждам разлика.

# 122
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Това ли е обсъжданият преди няколко страници робот, който е систематичен, има турбо, чисти добре? Изобщо има ли някакви недостатъци? И само в бял вариант ли го има? От къде е по-добре да го шипна - Испания или Полша? Ако има значение. В случай на проблем къде ще може да го ремонтират/заменят/ върна? Колко му е гаранцията? Какво още да гледам при поръчката?

# 123
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Този е. Май от Полша идва с безплатна доставка  newsm78 Пробвай.
За евентуално връщане, продавача трябва да каже. Може да е до същият склад. Май 1 година  newsm78. Рейтингът на продавача.  Peace

# 124
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Има ли сайт, в който мога да сравня мяколко модела робота? В см. аз да избера и да направи сравнение. И пак питам, този само бял ли го има? Че бързо ще си загуби фасона. Как да разбера колко мощно му е турбото?
И ми излизат различни модели - s5; s50; s55. Кой беше хваленият? Първите 2 са 2 означения на един и същ или са различни, но на практика с еднакви характеристики?
Хм...сега чета, че има и моп. Читав ли е? Аз не държа на него, че с тези килими как ще мие? Изобщо миещите са само за жилища без килими, предполагам?

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 17:38 от elliee

# 125
  • София
  • Мнения: 1 544
Има ли сайт, в който мога да сравня мяколко модела робота? В см. аз да избера и да направи сравнение. И пак питам, този само бял ли го има? Че бързо ще си загуби фасона. Как да разбера колко мощно му е турбото?
И ми излизат различни модели - s5; s50; s55. Кой беше хваленият? Първите 2 са 2 означения на един и същ или са различни, но на практика с еднакви характеристики?
Хм...сега чета, че има и моп. Читав ли е? Аз не държа на него, че с тези килими как ще мие? Изобщо миещите са само за жилища без килими, предполагам?
S5 e серията. S50 е бял, S55 е черен, един и същи модел. Всукателна мощност при турбото е 2000 PA, което за мен е супер, в сравнение с 400 PA на досегашния ми ilifeV7plus.
Като се пуска мопа, през приложението могат да се зададат къде са килимите, за да ги заобикаля.

# 126
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И аз поръчах S50 за 307$, нямам търпение да дойде.

# 127
  • Мнения: 175
Има ли сайт, в който мога да сравня мяколко модела робота? В см. аз да избера и да направи сравнение. И пак питам, този само бял ли го има? Че бързо ще си загуби фасона. Как да разбера колко мощно му е турбото?
И ми излизат различни модели - s5; s50; s55. Кой беше хваленият? Първите 2 са 2 означения на един и същ или са различни, но на практика с еднакви характеристики?
Хм...сега чета, че има и моп. Читав ли е? Аз не държа на него, че с тези килими как ще мие? Изобщо миещите са само за жилища без килими, предполагам?

Изброените модели са едно и също, но различни цветове. На тази страница съм направила няколко сравнение, но ще допълвам Simple Smile

https://-spam282-.wordpress.com/category/%d1%81%d1%80%d0%b0%d0%b … 0%be%d1%82%d0%b8/

П.П. Намаленията в aliexpress продължават и днес и утре Simple Smile Има мнго изчерпани модели, но все още има и налични

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 10:39 от celine_alisha

# 128
  • Мнения: 1 152
Здравейте, да поискам мнение за IROBOT BRAAVA JET 240? Прави ми впечатление по-ниската цена в сравнение с другите модели и се чудя защо.
Жилището ни е мъничко и съответно пълно с мебели, 75 кв м, без терасите, килимчета имам две, ниски. Трябва ми чист под, имам цапащ батко и бебе, което скоро ще пълзи. В тази машинка ми хареса, че освен прахосмукирането, може и да мие, + че е малка, което означава, че ще се завира на повече места, нали така?
Дайте съвет, моля. Благодаря предварително.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 521
Здравейте, има ли някой с робот Финлукс - от Зора? Консултантът, на който сме се доверявали в магазина за доста покупки, ни посъветва вместо Румба 696 да вземем тяхната марка Финлукс. Идеята е, че не се различава съществено, има две странични четки, евтини консумативи и по-ниска цена. Ще го ползвам в помещение без килими.
Моля за съвет, тъй като това ще ми е първият такъв помощник и дори не съм сигурна какво ми трябва!

# 130
  • Мнения: 449
Здравейте , днес бях пуснала Ромба без да сме вкъщи . Получих съобщение , че е спряла да изчистя четките , мъжа ми се прибра и е отворил намерил между четките една играчка , искам да ви питам , ще има ли проблем , да не и стане нещо ?



Ето това е било между четките .

# 131
  • Мнения: 4 671
Без да вкарвам излишна паника, така изгоря на моя робот средната четка. Засмукала нещо, въртяла, въртяла и повече не проработи.

# 132
  • Мнения: 175
Здравейте , днес бях пуснала Ромба без да сме вкъщи . Получих съобщение , че е спряла да изчистя четките , мъжа ми се прибра и е отворил намерил между четките една играчка , искам да ви питам , ще има ли проблем , да не и стане нещо ?



Ето това е било между четките .

Просто вижте дали се въртят четките. Ако се въртят, няма проблем. Можете да видите като вдигнете рязко робота наобратно, за можете да видите.

# 133
  • Мнения: 449
Благодаря Ви !
Тя беше спряла и ми изпрати съобщение , мъжа ми се прибра и е оправил . Сега ми писа , че я пуснал и работи .
Охх дано да и е наред всичко Pensive

# 134
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Здравейте, има ли някой с робот Финлукс - от Зора? Консултантът, на който сме се доверявали в магазина за доста покупки, ни посъветва вместо Румба 696 да вземем тяхната марка Финлукс. Идеята е, че не се различава съществено, има две странични четки, евтини консумативи и по-ниска цена. Ще го ползвам в помещение без килими.
Моля за съвет, тъй като това ще ми е първият такъв помощник и дори не съм сигурна какво ми трябва!

Нямам спомен някой тук да се е хвалил с такъв  newsm78 Някъде в нета все ще има коментари  Peace


Здравейте, да поискам мнение за IROBOT BRAAVA JET 240? Прави ми впечатление по-ниската цена в сравнение с другите модели и се чудя защо.
Жилището ни е мъничко и съответно пълно с мебели, 75 кв м, без терасите, килимчета имам две, ниски. Трябва ми чист под, имам цапащ батко и бебе, което скоро ще пълзи. В тази машинка ми хареса, че освен прахосмукирането, може и да мие, + че е малка, което означава, че ще се завира на повече места, нали така?
Дайте съвет, моля. Благодаря предварително.

Тази не смуче, само бърше с мокър моп.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт