Прахосмукачка робот - 18

  • 47 075
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 218
Хаотичен, хаотичен. Гледаш го,шматка се насам натам, но си върши работата...

# 241
  • София
  • Мнения: 5 253
Здравейте на всички. Включвам се в темата с вече избран модел - Xiaomi S50 или S55 (разликата е само в цвета, а аз не държа на него). За момента намерих 2 магазина с доста голяма разлика в цената:
https://www.gearbest.com/vacuum-cleaners/pp_3008532888762778.html?wid=2000001
https://www.aliexpress.com/item/32852382914.html?aff_platform=li … 4a13da7f310c81a99
Ясно е, че ще изчакам до петък, но въпросът ми е, ако още някой иска и е намерил по-добра цена или съвети защо да поръчам от едните, а не от другите, моля да сподели.
И двата са с европейски складове.
Също така ако има доволни/недоволни от модела, ще се радвам на коментари.
Благодаря

# 242
  • софия
  • Мнения: 25 432
От 1 седмица имам s50. С допълнителни консумативи и купони излезе 550 лв. от този продавач. Пристигна за 8 дни, поръчан от склад в Полша, но го шипнаха от Германия.
Тъй като нямам база за сравнение (Филипс, каквото имах, не е робот, а самоходна, слабосмучеща прахосмукачка), мога да кажа впечатления - много съм доволна. Имам килими (гладко тъкан, персийски, шаги), дървени подове и гранитогрес. Всичко е изчистено, разпознава килимите и сам включва на турбо режим чистене. През уикенда пусках да "мие". Че не мие, не мие, позабърсва, но и това е помощ. За сега нищо негативно не мога да отчета и препоръчвам. Пак казвам, на база на моите впечатления, без да сравнявам с друг робот.

# 243
  • София
  • Мнения: 5 253
Звънче, гледам, ама  не виждам как си го смъкнала до 550 лв ... явно аз съм зле с купоните и не разбирам.

Ако не е тайна какви консумативи поръча?


celine_alisha, мерси.

# 244
  • софия
  • Мнения: 25 432
Звънче, гледам, ама  не виждам как си го смъкнала до 550 лв ... явно аз съм зле с купоните и не разбирам.
Ако не е тайна какви консумативи поръча?
celine_alisha, мерси.
Не е тайна - допълнително четки, филтър, моп и още някакви неща. Този сет
Скрит текст:
Купоните са приложими към някаква дата (аз поръчах на 11.11.) и основната цена също беше намалена.
Имай предвид, че обявената най-ниска цена с отстъпки е за определени бройки дори и по време на черен петък. Препоръчвам да се поръчва в първите часове на съответната промоция.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Здравейте,
Много ми се иска робот, но хем ме сърби хем ме боли.
Харесах си Roomba 980, обаче много ме боли да дам такава сума.
Имам три килима, две малки деца и съм в голяма дилема.

# 246
  • Мнения: X
Който не му се чака, или пък си иска да закупи от БГ, или пък не му се дават наведнъж парите а иска на изплащане. В Метро в новите каталози от 28 ноември има Роборок

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте,
Много ми се иска робот, но хем ме сърби хем ме боли.
Харесах си Roomba 980, обаче много ме боли да дам такава сума.
Имам три килима, две малки деца и съм в голяма дилема.
Аз само мога да кажа, че не знам какво съм правила толкова години без такъв робот. Имам четири деца, тук там килим, живеем в голяма къща и преди идваше жена, която помагаше с почистването. Като се замисля какви пари сме и дали, няколко румби да бях купила. Сега подът е чист, детето лази навсякъде, прах по мебелите има драстично по-малко Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 5 253
Звънче, отново благодаря. Ще дебна аз. От кой seller взе аксеоарите?
Разликата в цената е 200 лв.. мерси, ще изчакам аз 10ти дни Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 15:07 от rainy...

# 249
  • софия
  • Мнения: 25 432
Звънче, отново благодаря. Ще дебна аз. От кой seller взе аксеоарите?
Разликата в цената е 200 лв.. мерси, ще изчакам аз 10ти дни Simple Smile
От този, който съм дала. Вървеше комплектна цена - робот + аксесоари.
Скрит текст:

# 250
  • София
  • Мнения: 5 253
ясно било е промоционално за 11.11. Още веднъж благодаря за отговорите Simple Smile

# 251
  • Мнения: 2 644
Здравейте,
Много ми се иска робот, но хем ме сърби хем ме боли.
Харесах си Roomba 980, обаче много ме боли да дам такава сума.
Имам три килима, две малки деца и съм в голяма дилема.

Купи си Xiomi, или кокто там се пише. Не бих си купила по-нисък клас от 980 ако става въпрос за Румба. Или пък изчакай още докато му падне цената. Роботът е трепач Simple Smile Вече не мога да си представя живота без него. Или пък ако килимите са ти малки може да ти свърши работа 960

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
https://www.amazon.es/deal/c86fb182/ref=gbmg_mob_m-6_5126_c86fb1 … CYM578F9HCCWPAXKC
Днешните оферти за Румба в испанския Амазон

# 253
  • гр. София
  • Мнения: 104
Румба i7 за 569 Евро. Аз на по- ниска цена не съм го срещала.
https://www.amazon.de/iRobot-Saugroboter-Gummibürsten-extra … _grep_pep_np1_img

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 09:07 от genisi

# 254
  • Мнения: 102
Здравейте момичета,
В испанския амазон има LG VR8602RR Hombot Turbo Serie 9 за 279 евро. Т.к съм гола и боса с поръчки от амазон, смятате ли,че е добра цена това?

Общи условия

Активация на акаунт