Лечител билкар за уголемени сливици

  • 438
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Мамиии детето ми е на 5год. Има уголемени сливици и затруднено дишане лекарите препоръчват вадене обаче искам да опитам бабини рецепти някой от вас знае ли нещо билкар лечител някъде къде?

# 1
  • Мнения: 63
Цонка Даскалова. Аптеката й се казва "Розмарин". Можете да се консултирате с нея. Мненията за нея са противоречиви, както за всеки друг лечител или лекар. На мен, както и на дечица на мои близки, билките й са ни помагали. Когато има нужда от друго лечение, което не е билково, тя ще ви каже.

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Като дете страдах от този проблем. Лекарите посъветваха майка ми да отстранят сливиците, но тя отказа и започна да ме води по балканите. Всяка неделя бяхме там, дори да беше дъждовно -казваше ми "горе няма да вали"и наистина не валеше. Много обръщаше внимание какво ям. Сладки неща само веднъж в седмицата, е да, тогава нямаше изобилие. Движение, храна, чайове, масажи, ако се появеше хрема или настинка. Благодарна съм й! Никога не съм пила антибиотик до ден днешен (34год).
 Изисква се воля, постоянство и четене на такава литература. БЕЗ ЗАХАР за по-дълъг период от време.
Успех ви пожелавам

Общи условия

Активация на акаунт