Дълго разочарование след "провал"

  • 5 479
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Това мъжете са много елементарни същества. Значи хем да сме били само с един, хем да правиме всичко в леглото ?
Последно ?
Е@си щуротиите
Към автора:
Момче, разбери веднъж завинаги: всички жени са спали само с един преди принца ( демек теб).
Максимум още двама/ трима.

# 61
  • Мнения: 8 937
Това мъжете са много елементарни същества. Значи хем да сме били само с един, хем да правиме всичко в леглото ?
Последно ?
Е@си щуротиите

Те явно вярват, че или ни е заложено генетично, или ще се научим от някой филм за възрастни. Joy
В общи линии "нека да е девствена", а после ще я зарежат с две деца, защото е "дърво в леглото".

# 62
  • Мнения: X
Еми така става, когато идеята на средностатистически мъж за връзка и занимания с жена включва само секс и да направят 2 ремаркета, пардон, деца, които после той да откачи от себе си, че тежат.
И на една жена като й се насъберат контакти с половин-една дузина такива мъже, а пък тя не търпи подобни и ги натирва - ето ти 'жена с голяма бройка'. А може и секс да не е правила с тях даже.

# 63
  • Мнения: X
Това с бройката...
Аз все си мислех, че това изобщо не е някаква доминанта за мъж, минаващ за що-годе образован.
Преди 50 години на село, може би се е обсъждало....
Представяте ли си колко е унизително това ? Да ходиш да разпитваш приятелките и за нейната бройка...

# 64
  • Мнения: 25 599
В общи линии "нека да е девствена"...

Затова всяка жена, на която зададат нетактичния въпрос с колко мъже е била преди комплексарчето, трябва да премигне смутено и да промълви свенливо: „Ти си ми вторият...  Embarassed“.

# 65
  • Мнения: 8 937
В общи линии "нека да е девствена"...

Затова всяка жена, на която зададат нетактичния въпрос с колко мъже е била преди комплексарчето, трябва да премигне смутено и да промълви свенливо: „Ти си ми вторият...  Embarassed“.

Пърхайки с мигли? Joy

# 66
  • Мнения: X
Аз пък кат се знам, кво говедце ставам, като се издразня, направо ще кажа: между 100-150, не ги помня всичките 😂
Тоя ще изпали с 200 обратно при мама

# 67
  • Мнения: 8 937
По-скоро бих попитала тези за една нощ броят ли се. Flushed

# 68
  • Мнения: X
Такива хора, които задават подобни въпроси – показват манталитета си. Това е тип манталитет, присъщо на любопитството и клюкаренето.

То е жизненоважно да се разбере с кого си бил, с колко си бил... Ще се пукнат от любопитство и втораченост.

Grinning

# 69
  • Мнения: X
По-скоро бих попитала тези за една нощ броят ли се. Flushed
Не, бе, глупости,  как ще се броят ?
Аз не ги броя. Значи с тях ще откараме над 200 !

# 70
  • Мнения: 8 937
Сега е моментът някой балкански субект да ни оплюе! Joy
Teresa30, знаех си, че тях няма да ги броим, че иначе за "мама" не знам, но младежът ще ходи на психиатър.
Аз едно не схванах - защо толкова морален младеж, извисен духовно и с високи критерии е в компания на жени с много бройки?!?

# 71
  • Мнения: X
Сега е моментът някой балкански субект да ни оплюе! Joy
Teresa30, знаех си, че тях няма да ги броим, че иначе за "мама" не знам, но младежът ще ходи на психиатър.
Аз едно не схванах - защо толкова морален младеж, извисен духовно и с високи критерии е в компания на жени с много бройки?!?
Еми ето, подхлъзнал се е човека и започнал да потъва....
Според мен той още не знае много неща за себе си 😼

# 72
  • Мнения: 8 937
За себе си не знам какво знае, но явно не е наясно, че никоя читава жена няма да е очарована от мърморещ мъж с желание да порицава. Още повече от мъж, броящ бившите и. Ако някой съди за мен по число без да ме познава и да е наясно с обстоятелствата, няма да го искам. Даже, ако само попита, няма да го искам. Joy
От опит знам, че най-големите моралисти обичайно нямат същите критерии към себе си. Или избиват някакъв комплекс. Определено не насърчавам безразборните връзки и сексуални партньори, но 25 годишен мъж да се жалва в бг мама за моралния упадък на девойките... Някак странно ми е. В поста не видях проблем, за чието разрешаване бихме допринесли. Утеха ли се очакваше от нас? Да споделим своите бройки, за да потвърдим или опровергаем теорията?

# 73
  • Мнения: X
Авторе, тъй като започнаха да ти сравняват темата с моята преди време, ще хвърля и моите 20 стотинки тук.

В дългата ми връзка вложих много. Уникален профил - вярваща християнка, скромно момиче, няколко кратки връзки преди нашата в гимназията, никакви чалга-елеметни. Накрая пих една студена вода. Дори се колебая дали ми даде повече тази връзка или ми взе, накрая се чувствах хем прецакан, хем облекчен.

В други, много по-приятни връзки съм инвестирал точно:
0 старание
0 очаквания
0 компромиси
0 напрежение
0 нерви

Общувам с много жени работно и извънработно -  мил, забавен, приятен събеседник. Наясно са, че това е всичко, което ще получат от мен. Картите са открити, няма разочарования. В момента имам най-чудесните социални отношения с хора през целия си живот, имам неангажираща връзка, комфортна работна среда. Сегашната ми приятелка добре ме усети и й допадат нашите отношения. 

Не е нужно да гледаш на женската част по асексуален начин и с аскетични възгледи. Нужно е да си малко над нещата - и над типичните женски глупости, и над твоите такива, и над бройки, и поемане на отговорност, изобщо заеби всякакъв натиск, който ти се оказва или си оказваш сам. Относно тукашния натиск, една вметка ако позволиш, хейтърите тук във всички теми са едни и същи, те така си разтоварват.

Добре и да опознаеш жените като цяло - срещай се, набюдавай, говори с тях при всяка удобна възможност. Ти си длъжен да ги разбереш и да се поставиш на тяхно място във всяка една ситуация, за да си адекватен и обективен в решенията си спрямо тях.

Проблемите, които си изброил са най-малките на една жена. Това, което малко жени могат да ти признаят е тяхната опортюнистична любов - дори и най-нелицеприятната ми свободна приятелка има наредени на опашка дузина юнаци, готови да й свалят звезди, а тя ще отсее поне 2-3ма, които да върти, докато не реши кое най-много й изнася на нея. Със сигурност има изключения от това, жени с много силни устои, положени от читави родители, но не са много.

Изобщо не се трогвай и ако те будалкат с чувства, любовта след 25 е съвсем различна от тинейджърската,
Кари Брадшоу брутално прегризва врата на Бъфи - тийн-убийцата на вампири и й изплюва трахеята в краката.
С времето "просто секс" ще се научиш да правиш, искаш или не искаш Simple Smile

Няма да се включва в дискусията за бройките - ще кажа само, че те изобщо не бива да те трогват, не сме в средновековието - независимо дали са 3,10,80,500,1000 - все някога е дошъл и твоят ред и ти ще се наместиш някъде в тези цифри Wink

Средата в която ще се поставиш е много важна - бягай от комформистките кръгове и се забий се читави хора с добър баланс в живота и вижданията. Развивай се, както вече много хора те посъветваха и приеми, че живота е ups and downs. Активното търсене на връзка за мен винаги е бил признак на скука в живота. На 25г. тепърва животът започва.

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 00:28 от Анонимен

# 74
  • Мнения: X
Мда, някои мъже преживяват тежко първият провал, така се наплашват от жените, че дълго време този страх ги кара да стоят на безопасно разстояние. Под " Добре ми е така, няма разочарования и очаквания"  прозира " няма да допусна отново да бъда наранен".
Но някой ден пак ще се влюбиш. И тези хладнокръвни размисли ще се изпарят, отстъпвайки място на паниката.
И жените сме така, ама вие трудно си го признавате.

Общи условия

Активация на акаунт