Дълго разочарование след "провал"

  • 5 445
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 30 802
Забележима е за други жени. За нормалния мъж са "нее§ателни", тоест лишени са от всякаква сексуална привлекателност. Та най-вероятно се търсят, защото друг няма да ги търси.

Той не е неоправдан, намерил си е своето, но определено не го разбирам, хем иска деца, хем не му пука, че ще са с гени за грозни черти.

# 91
  • Мнения: 8 937
Според мен, ако мъжът ми беше грозен, щеше да е по-склонен да кръшне, за да си избие комплексите. А съм ставала свидетел как супер грозна жена върти любовник и побърква красивия си съпруг.
Аз си избрах хубав мъж с много бройки в сравнение с моите (оправдано при разлика във възрастта). Проблеми не сме имали. Оказа се учудващо моногамен, наиграл се е вече.

# 92
  • София
  • Мнения: 19 143
Малко като филма "Анализирай това" - цитирам по памет:

- А защо не правиш такива неща с жена си?
- Как бе, тя с тези уста целува децата ни!

Сирен, всеки мъж мечтае за синове и едва ли се замисля как ще изглеждат. Така или иначе, при мъжете външността не е толкова важна

# 93
  • Мнения: 30 802
Да бе, не е важно, че ще има примерно нисък, набит и грозен син. Разбира се, че видът има значение, интелектът също, а и цялостното здраве. То голямата файда да е син, ако ще е някой кюфтак, дето ще се гътне рано-рано и ще зачене и той нефелни мъжлета.

"всеки мъж мечтае за синове" - това е доста силно обобщение.

# 94
  • Мнения: 24 467
Забележима е за други жени. За нормалния мъж са "нее§ателни", тоест лишени са от всякаква сексуална привлекателност. Та най-вероятно се търсят, защото друг няма да ги търси.

Той не е неоправдан, намерил си е своето, но определено не го разбирам, хем иска деца, хем не му пука, че ще са с гени за грозни черти.

Напротив - крайностите, морални и естетически, са забележими за всички и полът няма значение.
Laughing

Да бе, не е важно, че ще има примерно нисък, набит и грозен син. Разбира се, че видът има значение, интелектът също, а и цялостното здраве. То голямата файда да е син, ако ще е някой кюфтак, дето ще се гътне рано-рано и ще зачене и той нефелни мъжлета.
Що да не е привлекателно пък това? По-лесно ще се впише в съвременната българска реалност тъкмо.
До интелекта да не стигаме. Той по принцип е рядко виден на пръв поглед, а за повечето хора - и на всеки следващ. Няма с какви рецептори да го изловят. Затуй стигат до външния вид и там си остават. Така пък живеят по-лесно, без да се затрудняват.

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 11:02 от Judy

# 95
  • Мнения: 8 937
Не съм съгласна. Някои мъже искат дъщери. Дядо ми навремето е съобщил на баба ми, че ще ражда до момиче. Все още мама му е слабост.

# 96
  • София
  • Мнения: 19 143
Мъж с патриархален манталитет не обръща толкова внимание на подробностите. Щом е с пишка - предостатъчно.

Не казвам, че никой мъж никога не иска дъщеря. Ако вече има син - е друго
Аз също имам по-голям брат и баща ми много се е занимавал с него, но го е възпитавал по мъжки. Докато с мен се размекваше повече.

# 97
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Веселко е в тая тема Simple Smile.
Надявам се автора чете и си разнообразява сивото ежедневие.Защото на мен ми звучи сухар и комплексар и по- лошо даже- тираничен в отношенията.
Само искам да му кажа, че прави много грешни логически взаимовръзки между бройката и морала на даден човек.Някак си иска да се презастрахова , че ще му се получи с жена с две бройки преди него. А такива гаранции даже девственици и силно религиозни жени, няма да му дадат. Освен силно моралистичния поглед над живота който владее, не видях какво предлага като възгледи, интереси, че ако щете и както Сирен каза- външен вид и престижно ( и финансово) положение в обществото. Нищо сигурно, освен манифести.
Сам каза, че доста по- възрастни доста го харесвали, не си падал по секса като секс, ще пропусна да напиша какво мисля...
Значи вариантите са два ~ кака да го отрака или смотана, невзрачна мома без претенции.Но с едно наум, че пак може да не го изтърпят.
П.п.няма как да го сложа в скрит текст , да не му докарам вечна погнуса от секса или инфаркт, но срещат се и хора , които не си знаят бройките !  Joy Joy

# 98
  • Мнения: 8 937
Млъкна човекът, а ние се раздаваме относно неговия проблем. Joy
Малко съм обидена. Поне да беше споделил какво предлага в замяна на претенциите. А и той колко бройки е навъртял - не искам да пиша в тема на мъж с много жени в живота. Не е морално!

# 99
  • Мнения: 30 802
Ми всъщост на жената с малко бройки не й се предлага много. Те си казват - искат я неопитна, за да не иска и знае много. Тоест - предлагат малко. Най-вече майчинство и битовизми, ама представени като някаква велика цел на живота, дето се дава само на "добрите" и морални момичета. Доколкото съм чела в пикап форумите, предлага се някакъв домашен идеал - деца, хубава къща; но не и други видове мечти, а и донякъде кариерата се реже.

# 100
  • Мнения: X
Тя работата е ни така, ни онака.
Ако не им знаеш бройката - лошо, а не върви и да ги водиш под номерация в някой стар омазан тефтер и като те пита някой като автора колко си имала преди него да кажеш "Чакай малко да проверя", да наплюнчиш пръста и да заразлистваш, след което да му кажеш: "Ами ти си точно номееер 33".

# 101
  • София
  • Мнения: 19 143
Доколкото съм чела в пикап форумите, предлага се някакъв домашен идеал - деца, хубава къща; но не и други видове мечти, а и донякъде кариерата се реже.
Има си жени, и хич не са малко, които точно това искат, - дом и семейство, без много претенции с кого. Друг е въпросът дали точно тези жени влизат по такива форуми.

# 102
  • Мнения: 30 802
Почти всички жени искат това, но го искат като част от нещо по-разнообразно. Тоест да, деца и дом ПЛЮС възможност за гонене на мечти ПЛЮС доза екстри и кефове. Това е за топ мацките. Обаче да търсиш топ мацка еднорог по всички параграфи и да предлагаш САМО дом и деца не е честно.

САМО дом и деца е да кажем за мацка с ниска бройка, ама и с други кусури - външен вид, образование, способности за печелене, интересен характер.

А повечето мъжленца искат целия премиум пакет, а дават насреща базов пакет.

# 103
  • Мнения: 8 937
Дам, има такива - хващат първия Мунчо, раждат деца и след 15 години четем как са изпитали тръпка към колегата от счетоводството или мъжът им кръшка с 18 годишна.
И аз имам такава позната - нави си, че иска да е съпруга и майка. Е, хвана с всякакви средства един младеж, заряза всякакви стремежи за кариерно развитие и сега си стои и си дебелее, доволна, че е изпълнила целта.

# 104
  • Мнения: 25 447
Обаче да търсиш топ мацка еднорог по всички параграфи и да предлагаш САМО дом и деца не е честно.


Чакай сега, то и „дом“ е много широко понятие – от детската стая при мама и тати до гребане рамо до рамо и съвместно изплащане на ипотека.  Simple Smile
Май това, което предлагат повечето мъже, поне тези, които хленчат по темите, е само деца. И като се родят децата, почват да реват, че видиш ли, жена им вече не иска секс, или не ги дондурка така всеотдайно, както преди децата, или че вече не е така атрактивна физически и... Чао, бамбино, сори!

Общи условия

Активация на акаунт