Дълго разочарование след "провал"

  • 5 476
  • 149
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 17 775
хейтърите тук във всички теми са едни и същи, те така си разтоварват.
keeps me awake at night Bowtie

Иначе, съветът за средата не е лош. Понякога е възможно съвсем нормален човек да се почувства като парцал в неподходящата среда, съставена от загубеняци, смачкващи начинания, както и в другата крайност- позьори, на които всичко им е наред. Ако не другото, което съм написала в началото на темата, макар че мисля, че съм права, то авторът звучи доста наивно.

Питането за бройката от жена към мъж е малко комплексарско, от мъж към жена- малко шейди, обикновено има и други проблеми.

Авторе, ще споделиш ли защо си избрал този ник?

# 76
  • Мнения: X
Въпросът не е да вложиш минимум и да получиш максимум, сакън да не се прецакаш ти, а само другите да са прецакани. Въпросът всъщност е да се научиш да си тръгваш от лошите отношения -  сам да осъзнаеш, че нещо куца и особено какво и у кого куца - винаги има нещо и у двамата; сам да вземеш решението и да действаш; и да не се изкушаваш с оправдания 'ама тя/той е лош/а, ама мен ме накара против волята ми нещо си, ама аз в тази връзка бях така, а по принцип съм иначе'.
Повечето хора си тръгват с обвинения към другия, за да не си признаят своя принос за провала, и продължават да повтарят една и съща грешка.

# 77
  • Мнения: 3 186
Въобще, ако нямаше значение, нямаше авторът на темата да изпитва органично нежелание да си има вземане-даване с жени с богато минало. То и повечето мъже са така, отвътре им идва. Питайте кой да е мъж - ей тази искаш ли я за майка на децата си?

Мъжете като цяло не подпитват за бивши и не се интересуват с колко е била жената преди него. Твое право е да си избираш само високоморални жени, били само с един мъж. Щом за теб това е гаранция за добър семеен живот...

Скрит текст:
Аз пък кат се знам, кво говедце ставам, като се издразня, направо ще кажа: между 100-150, не ги помня всичките 😂
Тоя ще изпали с 200 обратно при мама

Чудесна идея!

# 78
  • Мнения: X
За себе си не знам какво знае, но явно не е наясно, че никоя читава жена няма да е очарована от мърморещ мъж с желание да порицава. Още повече от мъж, броящ бившите и. Ако някой съди за мен по число без да ме познава и да е наясно с обстоятелствата, няма да го искам. Даже, ако само попита, няма да го искам. Joy

Кой по каквото иска да съди, всеки с определенията си, някои с вторачеността си – към бройките, например.

Даже много ме разсмива вторачеността по този въпрос, толкова умствен капацитет нямаш ли да различаваш поведенията на хората – кой те иска само за секс, кой те харесва като жена за майка на децата и иска семейство.

Ох, има още да пиша, но достатъчно, засега. Grinning

# 79
  • Мнения: 8 937
Това ме разсмя! Има ли мъже, които започват връзка с нагласата, че една жена е бъдещата майка на децата им?
А и в случая какво общо имат претенциите на автора с това, дали един мъж е бройкаджия или има сериозни намерения? В 21ви век подобно отношение за мен като жена би било обидно. Не ме вълнува, дали някой иска пет деца. Joy

# 80
  • Мнения: 30 802
Абе има една порода мъже, които взимат и се размножават с откровено грозни жени. Та може би делят жените на бройкаджийки и "майки", като второто не е точно жена за секс. И си взимат грозна жена с идеята, че не е ковра, съответно става за майка (не знам дали не ги притеснява, че ще имат грозни деца...)

# 81
  • Мнения: X
Не чак с нагласата, усеща се след като се опознаете чак и си поживеете двамата. Не съм визирала това, което разбра. Но може и да има подобни господа, които веднага се втурват с подобни нагласи, знае ли човек? Smile

Общото е, че поведенията на хората говорят достатъчно, стига да можеш да различаваш и усещаш кой какъв човек е, без да знаеш колко бройки имат.

# 82
  • София
  • Мнения: 19 242
Абе има една порода мъже, които взимат и се размножават с откровено грозни жени. Та може би делят жените на бройкаджийки и "майки", като второто не е точно жена за секс. И си взимат грозна жена с идеята, че не е ковра, съответно става за майка (не знам дали не ги притеснява, че ще имат грозни деца...)
Има го и това, мъжът да реши, че му е време за семейство, без някакви особени чувства към жената.
Това за грозотата е относително и се отнася и за двата пОла.

# 83
  • Мнения: 30 802
Не, аз говоря за наистина обективно грозна, до неприятна. Чак буквално да изглежда нездрава. В лицето - картоф, мазна коса, мустак, дебела, ни осанка, ни лице, абе нищо, буквално незабележима жена. В смисъл - жена, за която си трябва и доза смелост да се прежали да я заплоди, плюс три ракии.

# 84
  • Мнения: 8 937
Или в моето обкръжение мъжете са сбъркани, или аз изперквам, но къде остана времето, в което се търсеше хубав партньор? Излиза, че или ще сме морални или красиви. Добре, че вече съм обвързана и дано не се налага да търся нов мъж, защото четейки темите тук, се плаша.

# 85
  • София
  • Мнения: 19 242
Или в моето обкръжение мъжете са сбъркани, или аз изперквам, но къде остана времето, в което се търсеше хубав партньор? Излиза, че или ще сме морални или красиви. Добре, че вече съм обвързана и дано не се налага да търся нов мъж, защото четейки темите тук, се плаша.
В миналото.
Питай и ще ти обяснят, че при мъжа външността няма особено значение. Важно е чувството за хумор  Joy

# 86
  • Мнения: X
Има го и това, мъжът да реши, че му е време за семейство, без някакви особени чувства към жената.

Да, и това го има. Много знаят те как се гледа едно дете. Ей така се създава семейство, дааа.

# 87
  • Мнения: 24 467
Не, аз говоря за наистина обективно грозна, до неприятна. Чак буквално да изглежда нездрава. В лицето - картоф, мазна коса, мустак, дебела, ни осанка, ни лице, абе нищо, буквално незабележима жена. В смисъл - жена, за която си трябва и доза смелост да се прежали да я заплоди, плюс три ракии.

Това НЕ Е незабележима жена.
Напротив.
Според описанието грозотата й идва изключително забележителна.
До такава половинката също би изпъкнала, при това много лесно.

# 88
  • Мнения: 30 802
Искаш да кажеш, че е примамка за любовници? Тоест мъжът да изглежда онеправдан?

# 89
  • Мнения: 24 467
Гледам напоследък в тоя форум да се изпразявам простичко.
1.Жената е забележима, според описанието.
2.Има мъже, които дават мило и драго да имат забележими жени, независимо с какво са забележими те.
3.След като това е негов избор, няма защо да е "неоправдан" тоя мъж.

Общи условия

Активация на акаунт