NEXTDIRECT.COM - 14

  • 60 918
  • 770
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 539
Вчера получих това, което поръчах от тях за детето. За втори път правя поръчка в неделя, първия път пристигна в четвъртък, втория път в сряда. Ако имате забавяне пишете им в чата за тракинг номер и да проверят защо има забавяне. С първата ми поръчка направих така.

# 301
  • Мнения: 756
Някой може ли да каже как стои въроса с дебелината на детските якета? Има с две и три снежинки. Тези с две снежинки дали са достатъчно топли? Поръчвах преди две години и бях много доволна, но нямам идея с каква дебелина се водеше.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Къде са тези снежинки?
Имами 3 якета на некст да сравня.

# 303
  • Мнения: 1 666
Почти всички якета на моята дама са от Некст, все са тези по-дългите, тип шуба - за дебела зима са си.

# 304
  • Мнения: 756
Къде са тези снежинки?
Имами 3 якета на некст да сравня.
Където е описанието на продукта, отдолу пише Read more и като го цъкнеш излиза едно квадратче със снежинки и пише колко е дебело.

# 305
  • Мнения: 3 459
Има едни спортни момчешки панталони по три в комплект, скини модел. Някой поръчвал ли е наскоро да каже дали са тънки или по-плътни че всеки път идват различни.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 4 923
inska, сега като писа загледах, но няма на всички и до сега не съм обръщала внимание.
Оказва се, че детето има с 2*-то е за сега, парка с 3* и едно без обозначение, които са зимни, а на Некст те са наистина такива и мноого по-дебели и топли от Зара примерно.
Пускала съм запитвани до некст и отговора за зимните им якета беше, че са предназначени за европейска зима.
Това имаме ние.



До сега се ориентирах по снимката и описанието, защото не знаех изобщо за тези звездички. Години поръчвам от некст и идея си нямам как не съм ги забелязала.

# 307
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Това последното и ние го имаме, както и парките. За мен с тази дебела ватирана подплата якето е за доста студено. Парката я ползвахме на планина и сняг.
Скини долници съм получавала само неплътни.

Последна редакция: пт, 13 ное 2020, 18:08 от Blue Turquoise

# 308
  • Мнения: 133
Здравейте, направих първа поръчка от некст, но съм доста разочарована от бебешкия космонавт, който дойде и искам да го върна. Четох че с бг пощи е най-евтино, но пак не можах да се ориентирам за цената, защото в темата прочетох мнения от 10лв до 35лв. От теглото на пратката ли зависи цената на връщането? Моля, някой който е връщал скоро да сподели колко му е струвало.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Това последното и ние го имаме, както и парките. За мен с тази дебела ватирана подплата якето е за доста студено. Парката я ползвахме на планина и сняг.
Скини долници съм получавала само неплътни.
Да точно парката и последното са зимните.
Първото носи сега отдолу с блузка с дълъг ръкав.
То е точно за късна есен, преди зимно яке.

# 310
  • Мнения: 555
Здравейте, бихте ли ми казали, ако знаете дали правят някакво намаление края на месеца, тип черен петък. Благодаря предварително.

# 311
  • Варна
  • Мнения: 4 923
В директа намаления няма.

# 312
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Мацки, знаете ли какво се случва с доставката когато един продукт е със забавяне, в случая с 2-3 седмици? Другите дрехи са с обикновен срок, ще разделят доставката, ще закъснеят всички дрехи или... И аз не знам. Не ми се е случвало досега. Предпочитам да поръчам на един път.

# 313
  • Мнения: 756
Ели да, точно за тези снежинки става дума. Има ги и в описанието отдолу. Благодаря. Аз мисля, че това което имахме миналата зима беше с 2 снежинки, но вече го няма и няма как да проверя. Ще се разходя тези дни до Мола да ги видя, ако ги има изобщо и ще преценя.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Мацки, знаете ли какво се случва с доставката когато един продукт е със забавяне, в случая с 2-3 седмици? Другите дрехи са с обикновен срок, ще разделят доставката, ще закъснеят всички дрехи или... И аз не знам. Не ми се е случвало досега. Предпочитам да поръчам на един път.
Ще ти я разделят на 2 доставки.
Нещата със срок 3 дни ще ги получиш на време.
Не забавят цялата поръчка никога без причина.
Случвало се и да получа 15 артикула на 3ти ден и 1 на 4ти ден, но дори и само за 1 ден не ми забавиха всичко.

Общи условия

Активация на акаунт