NEXTDIRECT.COM - 14

  • 60 911
  • 770
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 4 444
При комплектите наистина има това разминаване в размера (пижами, тениски, блузи), защото са от различни материи често. Някои са рипсени, други гладки, с различно % съдържание на памук. При тениските пък, имат модели с по-дълъг гръб, ако взема точния размер за възрастта- стоят като рокли.

# 106
  • Мнения: 207
Не знам..Възможно е да е от самата тениска,да.Има и такива случаи,както като размер,така и от към качество.Единични са,но се намират Simple Smile
Иначе за мен уголемени си бяха само двойните размери и то не всичко.На този етап се ръководя от сантиметрите и грешка нямам.При скини панталоните даже през 3 размера,спрямо възрастта купувам.Моят съвет е да гледате височината. Simple Smile

# 107
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 395
Ами сантиметрите де, те за 9 год са 134 см, а моят е 130 и ще стане на 9 след месец и половина. Реших да не рискувам със 128, ама трябваше.
После, ако се сетя, ще ви снимам да видите разликите.

Като беше бебе, после и за малкия като бебе, вземах редовно бодита и пижамки, ами пак бяха уголемени. Няма значение вече, още не съм решила дали да връщам, но ще знам занапред, ако реша да поръчвам.
Благодаря на всички! 🤗

# 108
  • Варна
  • Мнения: 4 922
И другият е с лека вата...

# 109
  • Мнения: 4 710
Като се изпере няколко пъти и ватата се степва, и пада.... почти я няма.

# 110
  • Мнения: 838
Някой поръчвал ли е дамски клинове на Superdry да сподели дали си отговарят на размерите?

# 111
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Заредиха доста детски неща, вече има летни дрехи и сандалки. Има много артикули, които стоят с надпис coming soon, но има интересни неща. Този сезон са им ярки цветовете. Напазарувах някои неща, да видим, дали ще са сполучливи.
Обаче ми прави негативно впечатление, че все по-малко модели кожени/велурени обувки имат, както и дрешки от 100% памук. Все по-често се случва да са макс 70-80% памучни.

# 112
  • Ruse
  • Мнения: 75
Здравейте на всички Grinning
Виждам, че темата скоро не е повдигана, затова реших и аз да се обадя. Радвам се, че намерих толкова много луди по Некст като мен. Като цяло вися в сайта по цял ден, винаги съм доволна, от това което получавам, освен два пъти, когато едни сандали и едно яке изобщо не отговаряха на размерите си. За якето специално много бях разочарована, защото чаках доставка поне месец и накрая...отговаряше на два номера по-малко. Писах в съпорта, писах имейли, DHL казаха, че съм луда да го върна по тях и страшно се разочаровах. След цялата история да ви питам- връщате по пощата с обикновена пратка и влизате в сроковете за връщане, така ли?
Благодаря на отговорилите и дано всичко, което си поръчате да е това, което очаквате. Новата им колекция между другото е страхотна, както винаги.

# 113
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Връщай с бг пощи, но и при тях не е евтино.
С DHL връщаш само, ако вината е на Некст. Разбира се с тяхно одобрение, те генерират заявката в DHL.

# 114
  • INFJ
  • Мнения: 9 337
Връщала съм рокля за тяхна сметка, защото беше с 5см по-къса от описаното. Те сами си признаха грешката и изпратиха куриер. В такива случаи са доста отзивчиви, та ако нещо не отговаря на информацията в сайта - звънете им.

# 115
  • Ruse
  • Мнения: 75
Писах, питах и накрая се отказах, продавам якето, пък ако не го продам имам и по-малко човече, което може да го носи, но ще знам занапред как се връща поне. Предстои ми сега да поръчвам маратонки и сандали, дано да уцеля номерата. В чата казаха, че нямало забележки по номерата.

# 116
  • Ruse
  • Мнения: 75
А иначе купували ли сте от тези маратонки, мисля че не са нов модел. Дали отговарят на европейската номерация, която е посочена?

# 117
  • Мнения: 838
Ако ползвам платената доставка от 7 лв, пак ли е експресна?

# 118
  • Ruse
  • Мнения: 75
И с доставка и без идват по едно и също време.

# 119
  • Мнения: 5 108
Не знам дали ще изкарват още много нови летни неща, но от детските пролетно-летни които изкараха до сега съм във възторг! Миналата година по спомени бях разочарована много от цветовете. А сега всичко ми изглежда разкош, цветно, весело.
Само трикотажните ежедневни роклички не ме грабват напълно, не че са лоши, просто Некст са имали и по-хубави десени. Та с ежедневни роклета за малката ще почакам. Също и с банските. Иначе имам чувството че всичко друго за пролетта и лятото съм им го осигурила вече. Дойде ми яко в повече тая зима и се усещам че купувам дрехи за топло време от нетърпение да свърши тоя болен сезон Grinning
Направих днес една поръчка на децата. Разочарова ме само че за момичета няма такива къси панталонки, каквито има за момчета - единични чифтове, трикотажни, различни свежи цветове. Затова и на баткото и на малката поръчах еднакви жълти панталонки от момчешката серия Grinning
Ето тези:

И преди съм им купувала еднакви неща, които са ми се виждали унисекс Grinning Например и на двамата съм приготвила по една такава тениска за лятото:

Общи условия

Активация на акаунт