Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 64

  • 45 037
  • 760
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 254
Дорис ами тези.
Саморазрязани лебеди 
и разрязанаМерилин Монро  може да ги бие, по направо болезнено неприятните  усещания, които ми предизвикват.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Mendeleevka
С бяло и сиво няма да сбъркаш, със сигурност няма да си противоречат със зеленото.

Може да се комбинира и с корал си мисля.





pep_si хаххахха много са гадни права си.

Не зная откъде тръгва изобщо идеята да режат на 3 и повече части нещо и да е фешън. Евентуално, че е по евтино да печатат няколко малки вместо голямо платно Simple Smile

Разбирам да са няколко постера в една тема, един до друг, а то разрязани Simple Smile

Скрит текст:


Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 12:11 от Doris

# 212
  • Мнения: 39 227
Да,два вида е . Снимките са малко кофти,но няма ток в сградата още и е малко мрачно.
Аз бих избрала килим, перде/щори и шалтета в цвета на вратичките. Не бяло. И задължително бих вързала с подходящи аксесоари лампата на тавана.

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Много ми харесва комбинацията на Doris,само остава да намеря такъв цвят шалтета и прочие.Но е доста специфичен и незнам дали ще намеря Pensive
mariat,те всъщност вратичките са бели. А за стената съм избрала нещо такова: https://ru.aliexpress.com/item/4000054655028.html?spm=a2g0o.prod … earchweb201603_52
Мисля,че ще подхожда на спотовете.

# 214
# 215
  • Мнения: 6 261
Elanor, a ако си от София, бих ти препоръчала другата неделя да посетиш в експото благотворителния базар на жените на посланиците. Япония присъстваше минали години и имаше доста интересни мини картини.

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Благодаря,но стаята за двама мъже и май повечето комбинации ми се виждат доста смели. Но ми даде идеята,че и нещо в светло бежово или кремаво също може да подхожда.

# 217
# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Natt, благодаря! Ще показвам като напредна Simple Smile

# 219
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Mendeleevka

Аз мисля и тъмно синьо за шалте за момчета няма да е лошо, освен че е и практично а и любимо мое Simple Smile. Бежовото е достатъчно според мен, много ще стане - вратички завивки и килим.
Скрит текст:





Natt*** обикновено сме на една вълна с теб, обаче това розово люляково не.
Твърдо варненско - Нье всъщност Simple Smile

# 220
# 221
  • тук и там
  • Мнения: 11 490
И според мен вариант със тъмно синьо би бил най-добре.Някой даже беше показал комбинация на завивка -със тъмно синьо  и жълто ,комбиниран със такъв цвят стена .За момчешка стая със тъмно синьо ще е идеално!

Няма да крия че не ми допада по принцип такъв цвят на стените.Има  го същият или подобен в детската  стая на дъщеря ми в къщи и не ми допада особено , но пък тя си го избра и си е нейна стаята.
Показвла съм я. Още не съм измислила и  аз подходяща картина/плакат за стената,въпреки че изгледах стотици варианти-все не можем да достигнем до консенсус със моята..

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 22:28 от Kaisia

# 222
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И според мен вариант със тъмно синьо би бил най-добре.Някой даже беше показал комбинация на завивка -със тъмно синьо  и жълто ,комбиниран със такъв цвят стена .За момчешка стая със тъмно синьо ще е идеално!

Няма да крия че не ми допада по принцип такъв цвят на стените.Има  го същият или подобен в детската  стая на дъщеря ми в къщи и не ми допада особено , но пък тя си го избра и си е нейна стаята.
Показвла съм я. Още не съм измислила и  аз подходяща картина/плакат за стената,въпреки че изгледах стотици варианти-все не можем да достигнем до консенсус със моята..
Скрит текст:
 
 

Сега, цветът не е масов, но това мен лично би ме радвало много, детето да е различно и да не се води по  затрупващи реклами, колко розова трябва да е една момичешка стая и дрехи и еднорози и т.н.

Аз разбирам малко розово, така, да се капне в дизайна, но изцяло ми е ту мач.

Та с две думи поздравления за детето, индивидуалист от сега!

С това зелено си спомням на Blue water холът, точно с такова зелено, като на Mendeleevka, бяло и черно, чудесен!

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 16:20 от Doris

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Ей,момичета благодаря! Особено тази последната комбинация показана от Natt,много ми хареса.
Ще се обикаля по магазини тези дни,да видя какво ще открия.
Kaisia,цвета в детската на детенце, не е ли по-скоро към мента,или така изглежда от снимките?
На мен също ми харесва Simple Smile

# 224
  • Мнения: 2 890
Менделеевка, не знам на колко години са децата, тези спални комплекти също биха подхождали на цветовете в стаята:
https://zavivkata.com/image/cache/data/Hobby%20Poplin/Live%20Mus … ari-800x800_0.jpg

Общи условия

Активация на акаунт