Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2019, 10:53 ч.

Мразя приятеля на майка си

• 9 944
  • 349
  •   1
Отговори
# 345
Не е за мениджър или олимпиец, но на такива хора като им го кажеш и се сърдят. Мързелът върви ръка за ръка с желанието някой друг да вземе да я свърши тая работа вместо мързеливия. Така се започва с едно искане към близки и познати, търсене на грешки в другите, а не в самия теб, оправдания и пак опрадвания.

# 346
Не ми се рови в момента, но доколкото си спомням той е отгледан от баба си. Майка и баща, разведени, неглижиращи детето - много ми напомня на моето детство.
Бабите, както знаем, гледат детето да е нахранено, да не си оставя последното залче, дрехи да има, уроците да се учат - толкова от тях.

# 347
  • Paris, France
Не ми се рови в момента, но доколкото си спомням той е отгледан от баба си. Майка и баща, разведени, неглижиращи детето - много ми напомня на моето детство.
Бабите, както знаем, гледат детето да е нахранено, да не си оставя последното залче, дрехи да има, уроците да се учат - толкова от тях.

Блазе ти за залъка. Мене пък гледаха да ме ограничават, особено в калории.

Да, от бабата е гледан доскоро и жалко, че очакванията за сближаване с майката не са се оправдали. Аз също много чаках събиране с мама и съм и благодарна, че нямах пастроци у дома и че не ме е излагала с шишковци и шопари.

От баби са гледани повечето деца в България и голяма част от децата в света. Не, че е лошо, много е хубаво даже, но това води до леко отчуждаване с родителите и после техният свят може да изглежда грозен на детето

# 348
Аз пък бих искала мама да си има шишко, клечо, нисък, плешив ако ще, но да не е сама и самотна.
Хайде стига с това съдене на хората на килограм! /в прекия смисъл/

# 349
Така и така го ударихме на спам, ето защо в казармата взимат само момчетата:

мен това мрънкане от ''автора'' не ми е много мъжко!И сега на старта на живота такъв,какъвто е вместо да запретне ръкави и да се стегне и да стане зрял човек,то хленчи..
Не мога да разбера едно...
Мъжете-нямат ли и те чувства?Те нямат ли право да се оплакват и да си изливат емоциите?Или това само на жените е позволено...
Иначе,само жените били дискриминирани по много отношения!Но ето,че колкото са дискриминирани те-толкова и ние!
Ама много сте изнежени бре вашето поколение. Не му мисли, ами се изнасяй на квартира. И не ми отговори на въпроса: Къде водиш гаджето си да се видите на четири очи? В квартирата при мама и постройка ли?
Нямам гадже.

Общи условия

Активация на акаунт