Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2019, 22:06 ч.

Любими персонажи в сериала "Приятели"

• 1 100
  • 38
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ви е любимия герой от "Приятели" и защо?

Опции:

# 30
Джанис е номер 1 Joy
Любимата ми сцена с нея е в последните серии, когато Моника и Чандлър оглеждат за къща и я срещат. Джанис казава „ОМГ колко е малък света”, а Чандлър отговаря „И все пак никога не срещам Бионсе” Joy
И Ейми, сестрата, винаги ме забавлява каква е глупава и издухана Grinning

# 31
Джанис е номер 1 Joy
Любимата ми сцена с нея е в последните серии, когато Моника и Чандлър оглеждат за къща и я срещат. Джанис казава „ОМГ колко е малък света”, а Чандлър отговаря „И все пак никога не срещам БионсеJoy
И Ейми, сестрата, винаги ме забавлява каква е глупава и издухана Grinning

Много любим момент. От същата сцена - Моника: "Може някое друго семейство да вземе къщата." Чандлър - "Само ако са Хитлерови."

# 32
Чандлър, Рос, Джоуи, Моника, Рейчъл, Фийби

Иначе почти еднакво всичките..

Чандлър винаги ми е харесвал заради сърказма. После заради любовта с Моника. А и винаги беше малко прецакан.

Рос заради любовта към Рейчъл, физиономиите и абсурдните ситуации, в които попадаше.

Джоуи естествено заради това, че последен разбираше всичко, но пък винаги мил и добър. Много ме е яд, че го оставиха без половинка накрая.

Моника, защото винаги имаше много странности, а и бяха сладка любов с Чандлър.

Рейчъл попадаше в заплетени ситуации, много е чаровна и отново заради връзката с Рос.

Фийби винаги ми е била не особено интересн персонаж, но последните години и нея си я харесвам почти като другите.

# 33
Всички, но гласувах за Джоуи. Joy

# 34
Всички без Рейчъл са ми любими.
Всеки от тях има с какво да те разсмеят.
Чандлър със сарказма, Моника с перфекционизма и манията си по чистотата, Рос с физиономиите и като цяло е много забавен тип, Джоуи с глупостта си, Фийби със странностите си.

Рейчъл ми е супер скучна.

# 35
А мислите ли, че приличате на някого от сериала? Познавам двама души, същи Джоуи и Чандлър. Wink

# 36
Аз имах двама съученици, най-добри приятели, наистина бяха като Джоуи и Чандлър. Ама те бяха и големи фенове на серияла, та съвсем съзнателно или подсъзнателно са копирали поведението, най-вероятно.
Аз в никой не се припознавам. Може би най-близо съм до Рос.

# 37
  • В. Търново
А мислите ли, че приличате на някого от сериала? Познавам двама души, същи Джоуи и Чандлър. Wink
Не, но много исках да приличам на Моника.

# 38
О,имах си период в който колегите си ми казваха на шега "Моника",когато ме обхванеше манията да чистя и подреждам.И тя наистина е най-близко до моята душевност.

Общи условия

Активация на акаунт