Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юли 2006, 15:05 ч.

Добър зъболекар в София

• 479 654
  • 817
  •   1
Отговори
# 810
Matt_H, писах Ви на лични.

# 811
Здравейте, накой дали може да ми даде мнение за д-р Донка Дойкова от 20 ДКЦ София. Записах си час при нея, имам зъб за лечение и навсякъде ми искат някакви космически суми а не мога да си го позволя. Нейните цени са ми добре но исках все пак някой да даде мнение. Другите дето видях че работят там са д-р Веска Филипова, Радка Станкова, Виолета Бойкова: Та и за тях никой ако има мнение нека сподели ако иска, ще бъда много благодарен.Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 16:33 от Matt_H

# 812
Здравейте, някой може ли да ми даде мнение за добър, но не много скъп зъболекар в района на Хаджи Димитър или наблизо, който да прави керамични коронки?

Накратко - паднаха ми две коронки, направени от предишен зъболекар и не знам къде да отида вече и след няколко статии в Интернет предпочитам да са изцяло керамични. Моите бяха с метал отвътре и керамика отгоре и предполагам заради метала имах отдръпвания на венеца и отдолу миришеше гадно.

# 813
  • София
Здравейте, някой може ли да ми даде мнение за добър, но не много скъп зъболекар в района на Хаджи Димитър или наблизо, който да прави керамични коронки?

Накратко - паднаха ми две коронки, направени от предишен зъболекар и не знам къде да отида вече и след няколко статии в Интернет предпочитам да са изцяло керамични. Моите бяха с метал отвътре и керамика отгоре и предполагам заради метала имах отдръпвания на венеца и отдолу миришеше гадно.

Аз ходя в поликлиниката при д-р Веска Дринова (на третия етаж, последният кабинет до прозореца). Доволна съм. Много се старае жената.  И керамични коронки имам доста. Цените са много прилични. Но все пак трябва да се знае, че кабинетът е под наем в соц. поликлиника и не може да се очаква лукс като в един модерно обзаведен частен кабинет. Wink Но аз ходя от толкова много години при нея, че обстановката не ми пречи. Ако решиш, ще ти дам телефона ѝ, за да си запишеш час.

# 814
Да, моля, прати ми го на ЛС!
Искам да те попитам каква е като човек, дали ще тръгне и тя да ме разпитва кой ме праща при нея, от къде имам номера й и т.н.?

Адриана Бондева така ме зараспитва, а й видях номера тук във форума. Беше й много странно как може да отида по препоръка от Интернет. А като казах името тук във форума разбрах всичко за живота на тази форумка - къде работи, детето на колко е... Grinning Така, че реших да не повторя.

# 815
  • България <3
Някой знае ли какви са цените в NB dent? По-специално кореново лечение

# 816
Здравейте на всички!
Реших да се включа в темата, тъй като в момента търся специалист по естетична стоматология, като по-конкретно ме интересува поставянето на фасети (заради умъртвен преден зъб Persevere )

Бих се радвала, ако някой може да сподели впечатления и препоръки Innocent

Благодаря предварително!

# 817
  • София
Някой има ли представа какви са цените в Узунов дентал?
По телефон не ги коментират, а чак след преглед (50лв).
Иначе доста ми ги похвалиха.

Общи условия

Активация на акаунт