СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 703
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 457
Не мога да повярвам- успях да ви изчета!!!! Благодаря за споделения тест.Дъщеря ми  правиха на 1,11  в нейната школа по БЕЛ.Миналата седмица  са се издънили  масово  в школата по математика.Дано да  е за урок и да се стреснат.На тест в училище обаче ме смая с изкаран отличен.Нещата се лашкат в крайности при нея и по двата предмета.Тоя пубертет ще ме умори мен.Не мога да се понасям.В момента съм много лоша и съм предприела крайни мерки и  интернет ограничения  против разсейване.ТОрмоза  я яко и й вися на главата.(което не съм правила  и като е била първолаче...)/Чувствам се безпомощна на моменти.Д ри й казах  да решава дали  ще се  напъва  или ще се отказва, да знам и аз да бия отбой и да не се ядосвам поне... Със сълзи на очи каза че ще бъде по-отговорна.ДОкога- ще видим.Дано...Умпрена е.Не знам дали толкова физически, колкото емоционално.Имаме нужда от почивка и ще  забегнем за уикенда.Надявам се да ни се отрази добре на всички.

# 226
  • София
  • Мнения: 7 190
При нас положението е удивително подобно.
Не знам докъде ще я докараме така.
Продължавам да се успокоявам с дзен котката у дома. Вероятно звучи странно, но щях да съм с разбити нерви, ако не беше това животинче.

# 227
  • Мнения: 4 967
Aila, Дидева беше пуснала един ПИ на Междучасие от миналата година, преработен по новите правила, във фейсбук. Трябва да свърши работа. Ние него минахме с учителката.
Болна е госпожицата. Гадния вирус с повръщане и разстройство, и температура. Дано бързо мине и в събота да е ок за пробния.

# 228
  • Мнения: 6 586
Red, бих те помолила да ми заемеш котаранка, но се опасявам, че ще са ми нужни поне сто маци, за да съм дзен..

# 229
  • София
  • Мнения: 3 457
Луда съм на тема котки, но за жалост нямаме домашен любимец по ред причини.Ще трябва да се задоволя с котето от аватара ми  и вино!!! ( ей добре че захладня , та си имам оправдание  за по-често засядане  с чаш а приглушения вечерен уют)

# 230
  • София
  • Мнения: 3 561
И наборът го раздава много дзен, и не само че го раздава дзен, ами ме и гледа с един присмехулен поглед като почна да нареждам и съвсем ми лази по нервите...
Напоследък се е запалил по готвенето, но тая му страст е за сметка на ученето. Вчера ММ ме скастри, че трябвало повече да го насърчавам в тези му дейности. Ами ако не са за сметка на ученето, бих ама пусто като виждам, че и килимите по два пъти през зимата би изпрал само и само да не учи...

# 231
  • Мнения: 6 586
Ето ви едно плевенско коте.

# 232
  • Мнения: 3 048
С тъмни кръгове около очите. Да не се готви за НВО Grinning

# 233
  • Мнения: 6 586
Хаха, а може да не се е представило както трябва на НВО ...

# 234
  • София
  • Мнения: 3 457
Не знам дали  ви е попадало Simple Smile  СПоделям- малко за разтуха https://www.monitor.bg/bg/a/view/urush-na-gimnaziite-ili-kak-sed … _dfVllh9GPhgB0O1Y

# 235
  • София
  • Мнения: 1 107
Нашето дзен е куче - чихи. Засега ни е ок натоварването, но тя е свинала от предишни години и нищо ново не е за нея. Но кученцито определено я разтоварва, излиза на разходка с него, а и го гушка и си играят вкъщи. Като подвижна менажерия сме понякога като се разиграят  #Onfire
В месеца поне веднъж забягваме да позатоплим кокали в някое спа и да разтоварим в басейните и въобще водата Grinning
В събота е на пробен по мат, ще видим какво ще стане там.
На нас от всички части на НВО та по мат и БЕЛ преразказът ни е най-труден, а и неприятен, та трудно го упражнява.
По темата за АК - при обиколката на отворените врати тази къбота едно от момичетата каза, че не е ходила на курсове за подготовка, а другото момиче каза, че е ходила, но съжалява, че си е пропиляла времето, а е можело спокойно да не ходи.

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 19:31 от BFF_

# 236
  • София
  • Мнения: 7 190
Е то притеснителното е, че котката е несъизмеримо по-уравновесена и разумна на фона на всичките трима представители на вида Хомо сапиенс у дома.
Особено напоследък.

# 237
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Не мога да повярвам- успях да ви изчета!!!! Благодаря за споделения тест.Дъщеря ми  правиха на 1,11  в нейната школа по БЕЛ.
Дали е възможно да споделите ПИ и от вашата школа?

# 238
  • София
  • Мнения: 3 457
Не мога да повярвам- успях да ви изчета!!!! Благодаря за споделения тест.Дъщеря ми  правиха на 1,11  в нейната школа по БЕЛ.
Дали е възможно да споделите ПИ и от вашата школа?
Ще го споделя веднага след като го получа Само устно  ми сподели  резултата, а аз  бях  командировка и изпуснах края....

# 239
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ух, толкова грешки й открих в теста на Ема!! Така става като подцени нещо. Но поне виждам точно къде има пропуски и ще ги оправяме.

Общи условия

Активация на акаунт