СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 618
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 234
След пробните изпити в школите има ли обсъждане на въпросите/ задачите с учителя или всеки сам си ги анализира?

# 256
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря за разясненията. А теста е 60 мин. нали?

# 257
  • Мнения: 3 040
    Виждам смисъл в това четене+слушане, вместо само четене или само слушане (висша тестология е това Grinning).
    Невъзможността да си водят записки обаче ми се струва много тъпо. По принцип би тествало по-ценни умения от това да помниш под стрес, при това не извличайки важното, а по папагалски в чист вид.

    Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 14:01 от solnichka

    # 258
    • Мнения: 6 918
    Да, тестът е 60 минути.

    Понеже имам няколко молби на лични да пратя теста по БЕЛ, да го напиша тук, а не на всеки отделно: сканирала съм теста на висока резолюция, при което файловете са големи. Пробвах на Аманда да ги пратя, но минават само 3 от 5 снимки. Поради тази причина няма да пращам на всички, писали ми с молби и на мейли няма да пращам. ФБ групата на випуска е свободно достъпна. Не съм чула Бубчето да е върнала някой. Няма как по цял ден да пращам снимки. Качени са в пощата и във фб, на лични ми идва нанагорно да обяснявам на всеки.

    # 259
    • Мнения: 7 216
    Разполагам с теста по БЕЛ за който Мария по-горе споменава.
    Потребители, които не ползват фейсбук или нямат достъп до пощата, нека ми пишат.
    Ще им го изпратя. Smile

    # 260
    • Мнения: 8 209
    На мен специално ФБ групата ми е много удобна, защото веднага виждам, ако някой е писал нещо там. Пощата на групата я отварям от дъжд на вятър, разбираемо нотификации получавам само за личната си, и ми отнема повече време да намеря нещо публикувано там.

    # 261
    • Мнения: 3 491
    Аз не знам коя е групата, иначе бих се присъединила, ако ме приемете.

    # 262
    • София
    • Мнения: 1 397
    Невъзможността да си водят записки обаче ми се струва много тъпо. По принцип би тествало по-ценни мнения от това да помниш под стрес, при това не извличайки важното, а по папагалски в чист вид.

    Изглежда част от теста е да проверят и паметта. На някои преразкази се оказва ключово буквално папагалски да си запомнил някои изрази, особено когато се случи да има описание на природа например. Важно е да се придържаш към оригинала и да се внимава да не опишеш нещо, дето го няма или пък да ти липсва голяма част от описанието.

    # 263
    • Мнения: 8 209
    Групата във ФБ е - Седми клас - 2019/2020
    С търсачката на фейса трябва да излезе.

    # 264
    • София
    • Мнения: 8 931
    И аз бих искала да знам, коя е групата във Фейса и как се влиза там. Защото пощата не я знам и нямам достъп до нея и мисля, че ще ми е по-удобно. Интересувам се най-вече от пробни по математика.

    # 265
    • Мнения: 54
    И аз ще съм благодарна за теста от ПИ по математика, че няма да успее да отиде. И на него му е по-трудна геометрията и за нея все не остава време да я преговори.

    # 266
    • София
    • Мнения: 4 035
    Линк към групата във фейсбук:
    https://www.facebook.com/groups/129443854451962/

    Верно никого не съм върнала Simple Smile Само покани от деца не приемам, защото не ги знам какви золуми могат да решат да правят Wink

    Пак тя, пращам ти пощата на лични.

    # 267
    • Мнения: 8
    Здравейте! Дали ще е много нахално, да помоля за достъп до пощата? Синът ми също е седмокласник, но в нашия град не се организират такива пробни изпити.

    # 268
    • София
    • Мнения: 4 035
    Хайде и аз пак тук, че и на мен ми е он топ да пиша по 20 съобщения на ден Simple Smile В първия пост на темата са описани правилата за достъп до пощата, пиша ги пак - редовно писане в поне 3 поредни теми.
    Междувременно - фейсбук групата е достъпна. Не съм измислила аз правилата и няма смисъл да ги дискутираме надълго и нашироко или да ме обвиняват хората, че аз не искам да я дам Simple Smile

    # 269
    • Мнения: 269
    Здравейте, искам да попитам НВО къде се провежда ? В училището на детето или в друго училище ?

    Общи условия

    Активация на акаунт