СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 688
  • 753
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 856
И от мен голямо Благодаря Мария.
Аз нямам контакт с учителите на сина ми и информацията, която получавам от Вас е наистина ценна за мен.

# 436
  • Мнения: 8 228
Ясно са го написали този път. Не ми харесва такова разпределение, първо на юруш 20 задачи, по 3 минути на задача, после ларж -  по цели 30 минути на задача, вярно, по-трудни, но пък не ти цъка зловещо часовникът край ухото. В крайна сметка, нищо не можем да направим,  каквото такова.

# 437
  • София
  • Мнения: 7 190
И на мене не ми харесва.
Но пък сигурно има логика.
Предполагам идеята е да не се даде възможност да се излезе твърде рано от изпит с налични условия на всички задачи, което от своя страна да създаде възможност за злоупотреби.
Хората, макар и не преобладаващо, умеят да бъдат удивително изобретателни. Simple Smile

# 438
  • Мнения: 21 455
Като им сложат няколко подусловия, на практика може да се окаже, че три е повече от пет.

# 439
  • София
  • Мнения: 7 190
Това ще е идеята вероятно.
Иначе ако последните три задачи са само с едно условие, рязко ще пострада статистиката за успеваемост.
Пък те от МОН други цели имат. 😁

# 440
  • Мнения: 8 228
Е, то си е съвсем нормално да имат по 2-3 подусловия. И досега имаха. Просто като не те притиска времето е съвсем друго.  А последните задачи от първи модул също не са съвсем лесни и не са триминутни определено.

# 441
  • Мнения: 21 455
От доста време насам първа част не е била изцяло с избираеми отговори. И дори да няма как да знаем каква ще е трудността тази година, със сигурност ще се отчете изключително висок процент на работилите по всички задачи, каквито и да са резултатите. По отношение на втората част, акцентът в мнението ми беше по-скоро върху трудността, отколкото върху подточките.

# 442
  • София
  • Мнения: 1 569
Не ми харесва 20 задачи за 60 мин. изобщо.

Купих на дъщеря ми Адвент календар от Douglas с козметики, вместо традиционния с шоколадчета. Чака с нетърпение да си ги отваря. Купихме й за РД камера за подводно снимане, много успешен подарък.

# 443
  • София
  • Мнения: 7 190
Какъв модел камера купихте, ако не е тайна?
Дъщеря ми е някакъв вид водно животно. Та това е чудесна идея-заместител на фотоапарата за моментни снимки, за който мрънка напоследък, пък ние отказваме, понеже качеството на снимките никак не е уау.
И още един въпрос. Да знаете читави бижута от медицинска стомана? От септември е с дупки на ушите; много си мечтае за халки. Но една приятелка я наплаши, че имала проблеми с обеци с неясен произход. А лекарката, при която ходихме за пробиването на ушите каза, че не всички обеци от медицинска стомана са ОК.

# 444
  • софия
  • Мнения: 25 438
Боже, аз се чудя защо никой не пише в темата, а аз съм пропуснала да се запиша в 2. Здравейте, момичета 🙂

# 445
  • Мнения: 6 925
Звънче, вчера се бях сетила за теб: чудех се къде изчезна.

# 446
  • софия
  • Мнения: 25 438
Пропуснала съм да се абонирам за нова тема (мразя да пиша запис, цъкам звънчето) и реших, че ние сме първият випуск, който е най-лежерен към НВО 😂
Ходихме с Доди днес в АК. Ейй, не се разкандърдисаха девойките дори и от дъжда, харесва им. И общ език си намериха.
Мария, за изпита искат среден успех от първия срок, а не от оценките през него.

За Коледа сме готови с подаръка - смарт часовник, кожени чехли и някакви други дреболии сигурно ще вземем.

# 447
  • София
  • Мнения: 1 569
Какъв модел камера купихте, ако не е тайна?
Дъщеря ми е някакъв вид водно животно. Та това е чудесна идея-заместител на фотоапарата за моментни снимки, за който мрънка напоследък, пък ние отказваме, понеже качеството на снимките никак не е уау.


Моделът е Campark ACT74.

# 448
  • София
  • Мнения: 7 190
Bazel, ма тя много яка тая камера!
От чужд сайт вероятно сте поръчвали - на първо четене нищо не ми даде Гугъл за оферти тук. Но то точно сега е моментът за поръчки от чужбина, ще дойдат до Коледа.
И аз се чудех къде е Звънче. Само да не реши да навакса с четене на две пропуснати теми, че да изпусне и тази. 😁

# 449
  • София
  • Мнения: 1 569
Да, от UK е поръчана.

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 21:23 от bazel

Общи условия

Активация на акаунт