СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 683
  • 753
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 277
Смея се с глас-добре , че съм сама...То смешно, смешно , но вече тяхното става трагикомично.…от толкоз "експерти" да няма кой да редактира официалните им съобщения ?!?

# 496
  • Мнения: 6 925
Може ли някой да ми припомни какъв му беше случаят на 33 ЕГ? Гледам, че е "профилирано" езиково училище, а не средно каквито са доста желани училища от "втори ешалон". Щом е ЕГ, то имат и предмети на езика (пише: История и цивилизация • География и икономика • Биология и здравно образование • Химия и опазване на околния свят). Да не говоря, че ми е на 10-15 минути пеша (в старата сграда на 2АЕГ са) и има паралелка с първи език ФЕ. И сайтът му е готин Simple Smile. Защо му е толкова безкрайно нисък бала?
https://33eg.eu/%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc/

# 497
  • Мнения: 7 277
Мария , дано се включи някоя миналогодишна седмокласна мама , но нещо го обсъждаха , че не е това , което е...не помня точно.

# 498
  • Мнения: 6 585
Утре сме на “ Доза щастие”.
Надявам се да е подходящ за възрастта. Някой да сподели впечетления, ако го е гледал, моля Simple Smile

# 499
  • Мнения: 957
Ооо, и аз много го мисля този филм. Simple Smile Говорим често вкъщи за тази страна на живота, но друго е да го види на филм.
Но пък дали няма да са в повече стресиращите сцени...

# 500
  • София
  • Мнения: 8 932
Моята от РД има часовник със стрелки. Сега за Коледа и двамата големите искат airpod - и. Та и подаръците са измислени.

Не ми харесва разпределението на времето за задачите, защото моята на уж лесните понякога зацикля. Ще има инструкции да прескача и да се връща, ако попадне на такава.

# 501
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 324
Утре сме на “ Доза щастие”.
Надявам се да е подходящ за възрастта. Някой да сподели впечетления, ако го е гледал, моля Simple Smile

И ние утре ще вземем една "доза щастие" - семейно сме на "Замръзналото кралство 2" Joy

"Доза щастие" искам да го гледаме, но се настройвам психически.

# 502
  • София
  • Мнения: 361
Здравейте!
Чета ви редовно, но нямам време да пиша и да се включа навреме по коментираните теми. Сега обаче видях, че се интересувате от филма “Доза щастие”, за който мога да дам отзив. Гледахме го със съпруга ми заедно с приятелско семейство, като заведохме и децата - на 13 и 11 г. И книгата, и филмът много ни харесаха. Децата го разбраха и понесоха добре, каквото не им беше ясно - обяснихме.  Радвам се, че ги предизвикахме да се замислят. Синът ми каза, че си е коментирал и с приятели в училище. Вкъщи често засягаме тази тема, така че не се и замислих, щом филмът излезе по кината. Възрастовото му ограничение е Кат. С - забранен за лица под 12 год.
Препоръчвам!

# 503
  • софия
  • Мнения: 25 437
Утре сме на “ Доза щастие”.
Надявам се да е подходящ за възрастта. Някой да сподели впечетления, ако го е гледал, моля Simple Smile
Ние го гледахме миналата седмица. Според мен е подходящ за тяхната възраст, няма нещо, което да не може да се гледа. Отдавна говорим вкъщи за наркотиците. На детето му хареса, на мен всичко показано ми беше много познато (Весела е от нашето поколение и нещата се случваха по този начин с доста хора около мен) и ме докосна.

# 504
  • Мнения: 137
Здравейте, някой получил ли е вече резултатите от пробните в Междучасие?

# 505
  • Мнения: 5 000
Аз си мисля в събота да заведа младежите. Малкият е на 10, дали няма да му дойде в повече се колебая.
Резултати от Междучасие нямаме.

# 506
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз си мисля в събота да заведа младежите. Малкият е на 10, дали няма да му дойде в повече се колебая.
Резултати от Междучасие нямаме.
Резултатати чакам към събота.

# 507
  • Мнения: 6 585
Благодаря, момичета🌺

# 508
  • София
  • Мнения: 7 049
Може ли някой да ми припомни какъв му беше случаят на 33 ЕГ? Гледам, че е "профилирано" езиково училище, а не средно каквито са доста желани училища от "втори ешалон". Щом е ЕГ, то имат и предмети на езика (пише: История и цивилизация • География и икономика • Биология и здравно образование • Химия и опазване на околния свят). Да не говоря, че ми е на 10-15 минути пеша (в старата сграда на 2АЕГ са) и има паралелка с първи език ФЕ. И сайтът му е готин Simple Smile. Защо му е толкова безкрайно нисък бала?
https://33eg.eu/%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b5%d0%bc/
Много дълъг пост трябва да напиша, за да предам това, което знам за случаят "33 ЕГ". Joy
В резюме, проблемите му бяха/са основно административни, тоест рибата се вмирисва откъм главата. До 2013 г мисля, 33 ЕГ и 33 ОУ помещаваха една сграда в Люлин. Директорът на 33 ОУ си отвоюва позициите в общината и не само, и за няколко месеца изселиха 33 ЕГ да делят една сграда с 45 ОУ. Директорът на 45 ОУ се опита да обжалва, защото беше направил пресен ремонт, след изнасянето на 2 АЕГ. Имаше период, в който щяха да местят 33 ЕГ в Захарна фабрика... Всеобщото мнение беше, че директорът на 33 ЕГ не знае къде се намира и защо е там. Абсолютно немощен и безпомощен за работа човечец.
Към момента, доколкото ми е известно, учениците на 33 ЕГ се помещават в две сгради, официалната на ул.Пловдив, както и "филиал" на ул.Русе.
В резултат на целия този цирк, нормално загубиха много кадри. Ще им трябват години, за да върнат името си, което имаха 2000-2005 година.
Синът ми има съученик от периода 1-4 клас, който учи там. Детето от 1ви клас искаше да изучава изпански или френски. Сега съжалява, че не е избрал 157 мо, въпреки че и то не е по-различно.

# 509
  • София
  • Мнения: 2 446
А на 157-мо какви са му минусите? Далечна позната е много доволна от него засега, но синът и е едва от 2 месеца там.

Общи условия

Активация на акаунт