СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 610
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 431
А самите работи връщат ли ги на децата? Иска ми се да видя грешките. Резултатът не е впечатляващ, но пък преразказът май се е получил добре, поне според точките, които са му казали днес.

# 556
  • Мнения: 15 221
А самите работи връщат ли ги на децата? Иска ми се да видя грешките. Резултатът не е впечатляващ, но пък преразказът май се е получил добре, поне според точките, които са му казали днес.

На нас ни ги върнаха в събота. Обаче дадоха само резултатите без въпросите и сега няма как да видя кои въпроси са сбъркани.
Някой знае ли дали в мейлите ще пратят и въпросите?

# 557
  • София
  • Мнения: 2 431
Хм, странно, той току-що се върна от урок и не е получил нищо. Само точките са им казали.

# 558
  • Мнения: 6 918
Тестът по бел е качен в пощата и в групата във фб.
Външните м.г. можеха да си вземат работата от офиса на Гурко.
Тестът по мат от смг от днес го изреших с кеф. Точно такъв искам на нво: решим с училищни знания, но изискващ и мислене. Много ми хареса. Пратих го на Дидева, че тя е експерт и по почистването. Когато има време ще го направи като нов Simple Smile.

# 559
  • sofia
  • Мнения: 1 473
На моето дете му върнаха цялата работа, където мога да видя грешките и съответно са нанесени правилните отговори как трябва да бъде, всеки въпрос има съответната точка и виждам как е оценен, включително преразказа. А бланката с въпросите и текста, който трябва да се преразказва, ги донесе още след самия изпит.

# 560
  • София
  • Мнения: 4 035
И Ина донесе теста веднага след изпита,  днес донесе бланката с отговорите с нанесени поправки, с тезата и свободните отговори, преразказа и листа с отбелязаните точки за преразказа.

# 561
  • София
  • Мнения: 1 521
Да, тъкмо влизах да напиша, че Михайлова им ги е върнала. Соня има 85 точки. Като за първи пробен е добре.

# 562
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Моят син също току що донесе теста с резултата. Има рецензия за преразказа и съответно корекция на допуснати грешки. Има 81 точки. Доволна съм като за първи пробен. На пощата все още нямам нищо.

# 563
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз пак да помоля,ако някой има възможност да качи ПИ по математика от ОТ-Пловдив-няма значение дали е почистен или не.

# 564
  • Мнения: 197
Аз пак да помоля,ако някой има възможност да качи ПИ по математика от ОТ-Пловдив-няма значение дали е почистен или не.
Не са им дали условията на децата. Синът ми беше с групата в 9ч. и беше разочарован от изпита. Имало е сгрешени отговори, които са корегирани в движение. Неточности в условията. Той е снимал само втората част, защото нещо бучеше и се възмущаваше на 22-ра задача. На 23 зад. също има объркани мерни единици в условието.

# 565
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Да, тъкмо влизах да напиша, че Михайлова им ги е върнала. Соня има 85 точки. Като за първи пробен е добре.

Много добре, браво на детето!

# 566
  • Мнения: 4 988
70 точки е изкарал наборът. Нивото според мен си му е толкова, няма повишение. За тезата не му е стигнало времето, на теста има смешни грешки, на преразказа също. Чакам оценката от учителката, там ми е по-интересно. Математиката ще им я върнат другата седмица.

# 567
  • София
  • Мнения: 3 443
Това с точките, изкарани от пробните ми е супер полезно.Хубаво сравнение може да направят такива като мен ,които не следят изкъсо.Дъщеря ми е изкарала 77т. на БЕЛ.Госпожата каза че е много добър резултат за ноември месец.Аз й се доверявам на преценката.Все пак ще трупат опит и надграждат.По-важното за мен бе да разбера че грешките са глупави и допуснати от недоглеждане ,а не от незнание.Свга някак трябва да работим върху това.Как ли не обяснявам че трябва да си събере акъла за този час/два....Приемам съвети по темата за справяне с разсеяност и канализиране на мислите.
Поздравления за децата с по-високи резултати.

# 568
  • Мнения: 3 913
Получава се натрупване с процеса на подготовката. След 7-ми клас изведнъж ще осъзнаете колко са порасли децата. Въпреки че миналата година по това време пустосвах МОН, НВО-системата, конкретиката на изпитите, сега отчитам, че седмокласната сага е изтласкала децата много напред - и интелектуално, и психически, като зрелост.

# 569
  • София
  • Мнения: 7 173
Мисля, че когато на човек му е опрял ножът до кокала, е склонен да пустосва до откат. Чак като излезе от филма, може да разсъждава трезво.
Ето, текущо и само от два месеца, ние имаме неуправляема тийнейджърка. Мъжът ми си скубе косата как не е честно, и защо изпити точно в тая възраст, и колко по-разумно е в Австрия да приемат деца в гимназия след четвърти клас. Да, ама второто дете на сестра му (която живее именно там) е момченце-пожар, и тя отсега е на тръни, понеже точно с това дете системата никак не им отърва.
Ей такива сме хората, винаги мерим според собствен аршин. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт