Имате ли стрии?

  • 7 806
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Тъй и тъй сме почнали... Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 258
Имам минимално количество по гърдите:)На друго място нямам:)

# 2
  • София
  • Мнения: 786
Аз имам много по дупето Embarassed
По корема нямам щото се скъсах от мазане ама забравих за дупето.....

# 3
  • София
  • Мнения: 10 309
Учудващо, но по време на бременността и след това не ми се появиха  Confused  когато бях ученичка, ми се появиха на едното бедро, две малки и си мислех, че цялата ще се нацепя, но за щастие ме подминаха.... не виждам логика, веднъж се появяват, друг път не, значи теорията за предразположената към стрии кожа не е вярна   Thinking

# 4
  • Мнения: 7 837
И аз се скъсах от мазане, обаче на краката ми не им се размина  Close
Дано пропуснат корема и дупето  Praynig

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Гласувах с "да", но и аз като nad_tab с уговорката, че ги имам от прогимназията. По време на бременността нямах ни помен от стрия.
п.с. мъжете също получават стрии, особено при рязко отслабване... това за коплексиращите мами.

# 6
  • Мнения: 2 609
Цитат на: nad_tab
Учудващо, но по време на бременността и след това не ми се появиха  Confused  когато бях ученичка, ми се появиха на едното бедро, две малки и си мислех, че цялата ще се нацепя, но за щастие ме подминаха.... не виждам логика, веднъж се появяват, друг път не, значи теорията за предразположената към стрии кожа не е вярна   Thinking

И аз така,имам малко от ученичка,през бреманността не ми се появиха,но сега от кърменето виждам,че имам... Twisted Evil

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз имам от ученичка малко

# 8
# 9
  • Мнения: 6 323
Да, имам - много, по бедрата...
Всичките си ги получих по време на първата бременност (тогава мазилата против стрии бяха малко, не се намираха, а за цените - не искам и да си спомням... за 97 год. говоря).
Нямам НИТО една стрия от втората си бременност (мазах се от самото начало на бременността, та до 3 месеца след като родих), както и нямам по корема - всичко е само по бедрата.
В началото им ревях, обиколих какви ли не процедури, козметични салони, клиники по пластична хирургия (за консултации)... разбрах, че нищо не помага.
Много се тръшках, но вече като че ли не ми пука.
След като направих всичко, което е по силите ми и се видя, че или трябва да си ги приема или да се гръмна... приех си ги.
Дразнят ме, естествено, няколко години умирах от срам на морето, но полека-лека им свикнах.
Тъпо ми е само, че въпреки че отслабнах доста и съм по-слаба, отколкото като ученичка, продължавам да си търся бански тип "шорти" с колкото се може по-дълги крачоли  #Puppy dog

# 10
  • Мнения: 1 793
по време на бременността не ми се появиха никъде, но пък имам няколко още от пубертетските години от страни на двете бедра. ама какво от туй, хич не ме притесняват. Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 2 854
имам си имам си Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 46 508
Да! Получих ги малко преди да родя, през цялата бременност се мазах, нямах нито една и накрая като се нацепих, навсякъде-целия корем, по една на всяка гърда и по 2-3 на бедрата горе Cry

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Цитат на: boo
п.с. мъжете също получават стрии, особено при рязко отслабване... това за коплексиращите мами.

Ха ха моят мъж ги получи от рязко напълняване Wink Даже не знаеша, че това били стрии  Stuck Out Tongue Аз го открехнах. На мъжете не им пука!
От първата бременност нито една, въпреки че наддадох 20 кила  Shocked След като родих се върна на нормалните кила. Няколко години по-късно наддадох 10  Shocked и се сдобих с 2 стрии на дупето Sad Вчера забелязах, че ми е излязла една на гърдата, а още имам доста до края на бременността Sad

# 14
  • Мнения: 3 611
Цитат на: boo
... мъжете също получават стрии, особено при рязко отслабване... това за коплексиращите мами.


Мъжът ми има стрии от ряzко надебеляване... Sad  Откак сме се оженили, вече почти 3 години, той е с +25 кг.  #2gunfire

# 15
  • Мнения: 5 250
Имам да и то по гърдите,появиха ми се по време на бременността  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 4 629
Za sega imam malko po bedrata. No te sa si tam ot predi da zabremeneq. Nadqvam se da ne mi se poqvqt povehce #Shocked

# 17
  • Мнения: 5 468
Имам стрии по краката и задника. Учудващо по корема не ми се появиха. Но не са ми чак такъв проблем, защото не мисля, че ми личат много.
Ама какви са тези депресиращи анкети тази вечер? Тъкмо ги бях позабравила тези работи и айде... #Puppy dog

# 18
  • Мнения: 4 358
От бременността имам няколко стрии само около пъпа.

# 19
  • Мнения: 3 205
Имам на бедрата и дупето от пубертета. Малко ме е яд, щото ако знаех тогава, съм можела да го предотвратя. Никога не съм била комплексирана от тях - първо, щото нищо не мога да направя, тъй че няма смисъл да се вкисвам и второ - ми то повечето жени имат стрии, губя се на общия фон, така да се каже.

# 20
  • Мнения: 18 542
Цитат на: boo
Гласувах с "да", но и аз като nad_tab с уговорката, че ги имам от прогимназията. По време на бременността нямах ни помен от стрия.

И аз така. Моите са малко и не се виждат почти.
И за справка...по време на бременността почти не съм се мазала.

# 21
  • Мнения: 588
Имам за съжаление на гърдитеnewsm45, малко се но се забелязват.

# 22
  • Мнения: 1 437
гърдите ми горките..... Weary   , ама  след две деца какво искам

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хм, гадничък въпрос... Ами да, имам. Малко са, но преди бременността не съм имала никога и сега много ме дразнят. По бедрата, отстрани (т.нар. "бричове"  Laughing ) и като се загледаш  Shocked се виждат  Sad . А много се мазах, но уви...

# 24
  • Varna
  • Мнения: 288
И аз имам,но това да ми е кусура Imp

# 25
  • Мнения: 6 206
Нямам.
Имах някакви дребни следички от тинейджърските години, но като започнах да се мажа през бременността изчезнаха.
Да живее Мама Дона на Чико. #Milti

# 26
  • Мнения: 4 390
По време на бременността си не получих нито една стрия.
Имам няколко от пубертета.
Гласувах с да.

# 27
  • Мнения: 660
Цитат на: arrows


Мъжът ми има стрии от ряzко надебеляване... Sad  Откак сме се оженили, вече почти 3 години, той е с +25 кг.  #2gunfire


Мали-и-и,с какво го храниш,бе жена.След още 3г. май ще му удвоиш теглото.newsm62

# 28
  • София
  • Мнения: 9 468
Имам си. Особено по дупето. Wink
А най ме е яд за две стриички на корема. Появиха се буквално дни преди второто ми раждане. Тъкмо бях решила, че съм се разминала и те цъфнаха.
Всъщност, темата не е ли за друг клуб? Thinking

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гласувах с "НЕ", защото имам точно един брой стрийка.

# 30
  • Мнения: 2 000
Ох, мъка, мъъъка. Имам толкоз много, че с лопата да ги ринеш.

# 31
  • Мнения: 1 533
Ей, нямате милост по Коледа ooooh!

Имате ли стрии, имате ли целулит Laughing  Laughing  Laughing
Имам си всичко, да Laughing  Laughing  Laughing

Сега остава някой да пусне анкета "Дебел ли си" и направо box  newsm66  newsm29

# 32
  • Мнения: 3 091
Цитат на: vanesa
Аз имам много по дупето Embarassed
По корема нямам щото се скъсах от мазане ама забравих за дупето.....

И аз така - мазах гърди и корем, ама знае ли човек, че така ще се подуя - дупе, бедра... Ужас, много ме е срам! най-лошото е, че няма оправия!

# 33
  • Мнения: 660
Цитат на: inamarkova

И аз така - мазах гърди и корем, ама знае ли човек, че така ще се подуя - дупе, бедра... Ужас, много ме е срам! най-лошото е, че няма оправия!


Няма,Ина,няма оправия....мъка newsm45
Ама снощи случайно видях,че и мъжо се е сдобил Twisted Evil  Twisted Evil ама не си признава,че е стрии.Тъй е...като ядат в неограничени количества,поне едни стрии да им станат #Milti

# 34
  • Мнения: X
Ехееее имам и да раздавам tooth

# 35
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Milian
Цитат на: arrows


Мъжът ми има стрии от ряzко надебеляване... Sad  Откак сме се оженили, вече почти 3 години, той е с +25 кг.  #2gunfire


Мали-и-и,с какво го храниш,бе жена.След още 3г. май ще му удвоиш теглото.newsm62

Човек ще вzеме да си помисли, че съм е баси готвачката...истината е обаче, че готвя най - много веднъж на 2 месеца ooooh!
А де? ooooh!

# 36
  • Мнения: 6 315
Имам по бедрата и д-то въпреки че се мажех нон-стоп и продължавам да се мажа. Получих ги след като родих. Дано не получа още.

# 37
  • Мнения: 4 473
Като се има в предвид , че наддадох 28кг по време на бременността си-няма начин да нямам стрии!Гадно,но факт!Ама чак болка за умиране не е !

# 38
Цитат на: arrows
Цитат на: boo
... мъжете също получават стрии, особено при рязко отслабване... това за коплексиращите мами.


Мъжът ми има стрии от ряzко надебеляване... Sad  Откак сме се оженили, вече почти 3 години, той е с +25 кг.  #2gunfire
Много го храниш явно  Close-mas:

# 39
  • Мнения: 1 038
Имам си само на дупето Wink

# 40
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Имам си.Малко на дупето и малко на гърдите. Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 3 569
Имам по дупето.

# 42
  • Мнения: 2 232
Имам няколко спомен от пубертета, за радост през бременността не ми се появиха Grinning

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing

# 44
  • Мнения: 182
О колко щеш където се сетиш! А се скъсах от мазане с какво ли не и още се мажа ама ......надежда всяка тука оставете! Twisted Evil

# 45
  • Мнения: 3 334
Цитат на: THERION
имам си имам си Rolling Eyes


и аз,но не са ужасяващи и дълбоки.Навсякъде си имам по малко.

# 46
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing

В този форум само DEianaZ има голи снимки Simple Smile Тя да покаже Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 47
  • Мнения: 660
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing


Ама верно на задника се цепят...и аз снощи ги забелязах на моя благоверен newsm48 Голем майтап. tooth

# 48
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Milian
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing


Ама верно на задника се цепят...и аз снощи ги забелязах на моя благоверен newsm48 Голем майтап. tooth

Като ни растат пишките и се нацепваме откъм дупето... така е... Wink

# 49
  • Мнения: 660
Цитат на: Future pere
Цитат на: Milian
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing


Ама верно на задника се цепят...и аз снощи ги забелязах на моя благоверен newsm48 Голем майтап. tooth

Като ни растат пишките и се нацепваме откъм дупето... така е... Wink


А,не....едното няма връзка с другото.
Че то негрите все трябва да са с нацепени задници. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Future pere
Цитат на: Milian
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing


Ама верно на задника се цепят...и аз снощи ги забелязах на моя благоверен newsm48 Голем майтап. tooth

Като ни растат пишките и се нацепваме откъм дупето... така е... Wink


Ееее, ама цепЕте се по повече тогава  Wink  Mr. Green

# 51
Аз нямам стрий, но за сметка на това имам стриди  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Milian
Цитат на: Future pere
Цитат на: Milian
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Имам по дупето.


 #Crazy  Shocked  #Crazy
дай снимки да видим  Laughing


Ама верно на задника се цепят...и аз снощи ги забелязах на моя благоверен newsm48 Голем майтап. tooth

Като ни растат пишките и се нацепваме откъм дупето... така е... Wink


А,не....едното няма връзка с другото.
Че то негрите все трябва да са с нацепени задници. Mr. Green


То това zа негрите е мит  Thinking

П.С. ******************************************  Sick ********************************************** Hands Fist  
********** bash ********************************.

Тука рекох да драсна нещо ама ще ме обявите zа расистка Mr. Green Затова ще си го премълча Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 3 569
Цитат на: arrows
Ееее, ама цепЕте се по повече тогава  Wink  Mr. Green

Аз съм се нацепил достатъчно - разбирай достатъчно голям ми е Simple Smile

# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Future pere
Цитат на: arrows
Ееее, ама цепЕте се по повече тогава  Wink  Mr. Green

Аз съм се нацепил достатъчно - разбирай достатъчно голям ми е Simple Smile


е тогава чакаме вече 2 снимки  Laughing

# 55
  • Мнения: 444
Цитат на: arrows
Цитат на: Milian


А,не....едното няма връзка с другото.
Че то негрите все трябва да са с нацепени задници. Mr. Green


То това zа негрите е мит  Thinking



Тука рекох да драсна нещо ама ще ме обявите zа расистка Mr. Green Затова ще си го премълча Crossing Arms

Не е до расизъм и аз съм ги наблюдавала тук по плажа, много са нацепени и жените, и мъжете.

# 56
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Цитат на: arrows
Ееее, ама цепЕте се по повече тогава  Wink  Mr. Green

Аз съм се нацепил достатъчно - разбирай достатъчно голям ми е Simple Smile


е тогава чакаме вече 2 снимки  Laughing

Е ти говори още и накрая ще пращам рентеногви снимки - все пак и мъжът ти посещава форумът, недей така Simple Smile

# 57
  • Мнения: 444
Имам стрии по бедрата и гърдите.С първото раждане не ми се появиха, но с второто бях доста напълняла и си ги нося за спомен.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Имам малко на гърдите.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Future pere
Цитат на: Шани
Цитат на: Future pere
Цитат на: arrows
Ееее, ама цепЕте се по повече тогава  Wink  Mr. Green

Аз съм се нацепил достатъчно - разбирай достатъчно голям ми е Simple Smile


е тогава чакаме вече 2 снимки  Laughing

Е ти говори още и накрая ще пращам рентеногви снимки - все пак и мъжът ти посещава форумът, недей така Simple Smile


 Bulb еееееее - това, че съм на диета  Rage  не означава, че не мога да гледам менюто... Nerd  Nerd  Nerd

# 60
  • Мнения: 1 425
Имам стрии само на гърдите.


Общи условия

Активация на акаунт