Образователен Говорилник v.1.0.1. хотфикс 2

  • 13 313
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 16 104
По това време не се ли подават вече апликациите за английските и холандските унита?

# 106
  • Мнения: 5 619
Английските до 15 януари, за който не е за Оксфорд, медицинските и още нещо имаше, холандските не знам. Чудя се, какво ли е излязло от онова готино  хлапе от “Опять двойка”...

# 107
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Попаднах на поста във Фейсбук:


И ДУ явно се справят.

# 108
  • София
  • Мнения: 16 104
Опитвам се (досега неуспешно) да пейстна един линк, че темата за ученето с разбиране vs. зубрене, че съвсем оспамихме темата за ЧУ.

Последна проба:
https://www.nobelprize.org/uploads/2018/06/kandel-lecture.pdf

# 109
  • София
  • Мнения: 62 595
Може ли резюме на статията? За да я постнеш, значи си я чела - кажи най-важното, че 50 страници са твърде много за форумски разговор.
Всъщност освен в културно клише не съм срещала досега в друга област, контекст и т.н. зубрене срещу учене.

# 110
  • Мнения: 5 809
Попаднах на поста във Фейсбук:


И ДУ явно се справят.

Че кой е твърдял обратното?

# 111
  • Мнения: X
Скрит текст:
Попаднах на поста във Фейсбук:


И ДУ явно се справят.

Че кой е твърдял обратното?
Ежко.

# 112
  • Мнения: 5 809
Ще ме прощавате, но постването на този статус с точно този коментар е точно същото като Ежковото поведение. Излишен опит за конфронтация, чрез леко предизвикване.
Да уточня...кой в близките 50-тина страници и на двете теми е твърдял обратното, че ни в клин, ни в ръкав да се поства снимката?

# 113
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
В тема за образование подобен пост е "ни в клин, ни в ръкав?" Следя темата от мноооого време, знам всички посоки, в които е тръгвала, знам какъв процент от постовете "оплюват" държавното образование. Подобен пост имаше за гостуването на Георги Господинов в АК преди време, където той произнесе много вдъхновяващо слово. Много са докачливи някои потребители и търсят под вола теле!

# 114
  • Мнения: X
В тема за образование подобен пост е "ни в клин, ни в ръкав?" Следя темата от мноооого време, знам всички посоки, в които е тръгвала, знам какъв процент от постовете "оплюват" държавното образование. Подобен пост имаше за гостуването на Георги Господинов в АК преди време, където той произнесе много вдъхновяващо слово. Много са докачливи някои потребители и търсят под вола теле!
Сигурна съм, че оценката за него е била, че е съвсем на място Wink

# 115
  • Мнения: 5 809
Не сте разбрали изобщо. Снимката си е съвсем на място. Репликата след нея е ни в клин, ни в ръкав. Та питам къде в последните страници видяхте някой да твърди противното, а? Отговор ще получа ли? Очевидна е целта на поста в момент в който абсолютно никой не оплюва държавното образование. Ако я следиш темата отдавна, си пределно наясно кой каква позиция защитава. И си наясно, Попеа, че Ежко е малцинство именно в тази си позиция. Реагирам, защото смятам за излишно отново чрез подобни постове да циклим и скандалничим.

# 116
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Гадамер, не се засягай, но поста ти за прием в пчмг също беше неадекватен.

# 117
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Гадамер, не се засягай, но поста ти за прием в пчмг също беше неадекватен.

В смисъл? Може, ако съм чела отгоре отгоре, но не знам защо е бил неадекватен?

# 118
  • Мнения: X
Не сте разбрали изобщо. Снимката си е съвсем на място. Репликата след нея е ни в клин, ни в ръкав. Та питам къде в последните страници видяхте някой да твърди противното, а? Отговор ще получа ли? Очевидна е целта на поста в момент в който абсолютно никой не оплюва държавното образование. Ако я следиш темата отдавна, си пределно наясно кой каква позиция защитава. И си наясно, Попеа, че Ежко е малцинство именно в тази си позиция. Реагирам, защото смятам за излишно отново чрез подобни постове да циклим и скандалничим.
Питаш кой твърди това, аз ти казвам кой. Има и други потребители, които клонят натам, но не са толкова прями и категорични. И не е нужно да е в последните страници, за да е широко застъпено мнение в темите. Няма да търся цитати, нито ще споря, но и аз следя и пиша отдавна в темите, така че имам достатъчно наблюдения и за мен постът на Гадамер си е съвсем на място.
Цикленето и скандалниченето се получава и без усилията на Гадамер или моите - както видя,  зацикляне и скандалничене се получи и за застраховките.
А ти какво смяташ за излишно си е твоя работа и никой не е длъжен да се съобразява с това. И аз смятам за излишно донасянето на мод-овете за всяка глупост, ама ти го направи няколко пъти. И можеш да си реагираш както си искаш, като същото право има и Гадамер, имам го и аз.

# 119
  • Мнения: 19 268
Какво не е наред с приема в ПЧМГ?
Разяснете по-подробно за незапознатите.

Общи условия

Активация на акаунт