SportsDirect-72

  • 33 086
  • 234
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 889
Аз пак с моята драма. Уж на 5 октомври ми писаха, че ми изпращат долнище за своя сметка (не знам кога е изпратено - казват, че ще бъде изпратено в рамките на 5-7 дни считано от 5.10) - няма го все още, писах им и според тях се е изгубило, възстановяват ми част от сумата чрез ваучер. Аз обаче не съм ок, прецакана съм, защото е за подарък и пак ще го поръчам и ще доплащам, на мен три горнища не ми трябват. Както и да е, конкретния въпрос е за колко време ви идват поръчките обичайно и практика ли са такива закъснения или по скоро наистина е изгубен?

# 76
  • София
  • Мнения: 19 205
Явно разчитат все пак да дойде.
Попитай ги това, което питаш нас - ако отново поръчаш цял комплект, а онова долнище дойде някога, ще приемат ли да върнеш единия комплект, независимо дали си в срока или не?
Наблегни на това, че си разстроена, че е за подарък и че вината е била изцяло тяхна, така че трябва да поемат и обратната доставка.
До България ли поръчваш?

# 77
  • Мнения: 255
Знаете ли кога ще бъде Черен петък  в Спорт Директ

# 78
  • София
  • Мнения: 2 883
Черен петък , май нямат. Нещо тази Ковид година и оферти нямат. Много се промени сайта. Да не говорим, че и откъм наличност и разнообразие куца. Sad
По Коледа и Нова година пускат безплатна доставка.

# 79
  • Мнения: 255
Черен петък , май нямат. Нещо тази Ковид година и оферти нямат. Много се промени сайта. Да не говорим, че и откъм наличност и разнообразие куца. Sad
По Коледа и Нова година пускат безплатна доставка.

Жалко, миналите години на Черния петък  даваха ваучер.

# 80
  • Мнения: 3 889
Сега имаше 20% на всичко, не във връзка с черния петък, но все пак.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 883
Имам съобщение, че магазинът, че е временно затворен. Ще опитам да копирам.

STORE CLOSURE NOTICE - 5TH NOVEMBER 2020

Following the Government's decision to close all non-essential retail stores, all of our Sports Direct stores in England are now closed, with reopening dates to be confirmed as we navigate the weeks ahead together.
We will continue to stay in touch through our digital and social platforms, and our website and warehouse are currently still operating, with the latter working to strict health & safety and public health guidelines. We are continuously reviewing this service with our delivery partners, to operate in the safest way possible.

Finally, we would again like to thank you for your loyalty and support to our business, during what is clearly a very challenging and uncertain time for us all. We are committed to protecting our vast team of employees, as well as our wider community, with the health, safety and the well-being of our employees, customers and partners remaining our absolute priority. We will be in touch again soon with further updates. In the meantime, stay well and look after each other.

The Sports Direct Team

# 82
  • Мнения: 3 889
Пише, че ще работят онлайн. Изпратиха ми поръчка на 8.11 също така.

# 83
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Последната коледа и нова година и безплатна доставка май нямаха... Само си чакахме.. Аз се преориентирах към декатлончето, много читави неща на свестни цени, виждаш, пипаш, пробваш  Simple Smile

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 513
Миналата година имаше безплатна доставка. Лично аз направих тогава 2 поръчки.

# 85
  • Мнения: 1
Здравейте! Поръчах от английския сайт на 08.12. Може ли някой, който е поръчвал скоро да ми каже за колко време пристигат пратките и с коя фирма? До колкото разбрах срокът е от 12-18 календарни дни.. Rolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте! Поръчах от английския сайт на 08.12. Може ли някой, който е поръчвал скоро да ми каже за колко време пристигат пратките и с коя фирма? До колкото разбрах срокът е от 12-18 календарни дни.. Rolling Eyes

От 7 до 10 работни дни.

# 87
  • Мнения: 255
Здравейте! Поръчах от английския сайт на 08.12. Може ли някой, който е поръчвал скоро да ми каже за колко време пристигат пратките и с коя фирма? До колкото разбрах срокът е от 12-18 календарни дни.. Rolling Eyes

Здравейте, може ли линк към английския сайт

# 88
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте! Поръчах от английския сайт на 08.12. Може ли някой, който е поръчвал скоро да ми каже за колко време пристигат пратките и с коя фирма? До колкото разбрах срокът е от 12-18 календарни дни.. Rolling Eyes

Здравейте, може ли линк към английския сайт

https://www.sportsdirect.com/

# 89
  • Мнения: 255
Здравейте! Поръчах от английския сайт на 08.12. Може ли някой, който е поръчвал скоро да ми каже за колко време пристигат пратките и с коя фирма? До колкото разбрах срокът е от 12-18 календарни дни.. Rolling Eyes

Здравейте, може ли линк към английския сайт

https://www.sportsdirect.com/

Благодаря. Имаше друг сайт  накроя с UK, но не го откривам. Мислех, че за него става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт