Семейството на приятелят ми, не искат да сме заедно.

  • 3 395
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 24 839
Ми как да ви кажа явно етноста е важен фактор, не съм от ромски произход, а румънка, а даже сестра му не се е опитала да ме опознае
И в другата тема ти казахме, че проблемът ти е в приятеля ти, който не застава като мъж, а се държи като пубертет.
Ние не можем да ти помогнем- решението е в твоите ръце. Като виждаш че не можеш да разчиташ на него и на чувствата му, хващай си пътя и не си губи времето.

# 16
  • Мнения: 718
Ми как да ви кажа явно етноста е важен фактор, не съм от ромски произход, а румънка, а даже сестра му не се е опитала да ме опознае
Тоест копанарка. За това може би не те искат. Но не са виновни те а приятеля ти.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 987
Не виждам какво отношение имат роднините му към връзката ви. Не сте малолетни, че да зависите от тях. Ако той не може да защити избора си като зрял мъж, то тогава е негов проблем, който с течение на времето ще се превърне в твой.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 006
Това, че родата му не те харесва, какво ви пречи да си живеете заедно и да сте семейство, да не сте на 15? Вие заедно ли живеете? Ако не - защо? От колко време сте двойка?

# 19
  • Мнения: 293
Избий ги всичките!😁😁😂😂Шегувам се!Търси щастието си другаде.Тези хора цял живот ще ви се месят а на тая планета сме 7 милиарда ако някой случайно се мисли за незаменим -не е ,така че мъже много!

# 20
  • Мнения: 758
Как Ви обижда? И с колко по-големи хора искате да говорите?

# 21
  • Мнения: 1 906
Да не би сестрата да е учителка по български?

Общи условия

Активация на акаунт